Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22592260226122622263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belirli ürünler için geçerli sadece zaten 9,99 altında sıralanıyor ürünler bakarsanız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt

Hocam fazla çıktı tutar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 9.99 aldindaki ürünlerden bizzat ekledim 9.99 düşüyor ama kargo ve kargo sigortası da fiyata ekleniyor artı olarak buna dikkat edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcr -- 20 Kasım 2018; 21:1:51 >
  • Bu bu ay 5 ürün siparişim vardı. İlk ikisi geldi. Gelenlerden çok memnunum. Tek memnuniyetsizliğim ben aldıktan sonra 1 hafta içerisinde ürün bedellerinin düşüş göstermesi. Diyeceksiniz ki ne var bunda, fiyatlar düşebilir. Yalnız şöyle bir durum var. Aldıktan yaklaşık en az 1 hafta içerisinde siparişim kargolanıyor. Yani ben ürünü kargoda görmeden fiyat düşüşü yaşanıyor. Haliyle benim kuponla v.s indirime getirdiğim ürün, 1 hafta içinde kuponsuz daha ucuza bile satılıyor. Bu yüzden garanti Fiyat politikası da beni etkilemiyor. Belki aldığım ürünlere ileride kısıtlama getireceğim belki de uzun zamandır alamadığım şeyleri uygun fiyata aldığımdan mıdır nedir uzunca bir süre hiçbir şey almayacağım için kafaya takmamaya çalışacağım. Eğer alımlarında sıkıntı yaşayan ya da soruları olan varsa burada yazsın bir çözüme mutlaka kavuşuyor. Bu arada Aliexpress ten sipariş veren (her ay yüklüce sipariş verir) benimle gearbest yüzünden papaz oldu :) Kendisi binlerce alışveriş yapmasına rağmen 2-3 senedir hiç gümrük ödemediği halde ben ne zaman gümrük sınırını geçsem ödeme yapıyorum. Bu yüzden de gearbest i ilk zamanlar savunuyorum diye benimle konuşmuyor. Ama haksız da değil. Gümrükte gearbest ya da amazon tarzı siteleri gören memurlar (bir de sigorta görünce) paketi açıp, didik didik ediyorlar. Aliexpress paketlerine tenezzül edip açacaklarına şüphem bile var. Bence aliexpress gümrüğe bile girmeden direkt olarak dağıtıma çıkıyor. Biz de sanki astronomik rakamlarda alışveriş yapıyormuşuz gibi devletimize vergi ödüyoruz. Elbette devletimize vergi ödeyeceğiz ama gearbest diye extradan gözetimde tutulmak olmuyor. Benim son 10 alışverişimde gözlemlerim bunlardır. Daha iyisini de yazdım. Konuyu başlatan arkadaşa da teşekkürlerimi ilettim, yalnız hataları, eksikleri de söyleyeceğim. Profilimi açıp bakarsanız zaten ne kadar gearbest canlısı olduğumu görürsünüz.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ticketa dediğinizi yazdım, yönlendirmedi biz ödeme yaptık dedi Zeynep Hanım. Şikayetvar.com sitesine de başlık oluşturdum. Mağduriyetimi gidermenizi bekliyorum.
    Sikayetvar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaydarrJr -- 20 Kasım 2018; 14:13:3 >
  • Kesinlikle katılıyorum. Hem Aliexpress hem Banggood hemde Gearbest ten alışveriş yapıyorum. Fakat ne hikmetse Gearbestten satın aldığım ürünler gümrüğe takılıyor.
  • https://tr.gearbest.com/earphones/pp_009980875382.html?wid=1433363

bu adresteki kulaklık zamanında 18$'a düşmüş. Şu an bunun için ekstra bir indirim var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isd

Bu mesaj silindi.
    Sizin adınıza çok sevindim hocam.
  • Bir ürün almıştım, iki takip kodu çıkıyor; SE15413730083714 birisi bu diğeri de bu Q3646471740XX

Fakat ikisinde de ürünün nerede olduğu belli değil, yardımcı olabilecek kimse var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg90

Bir ürün almıştım, iki takip kodu çıkıyor; SE15413730083714 birisi bu diğeri de bu Q3646471740XX

Fakat ikisinde de ürünün nerede olduğu belli değil, yardımcı olabilecek kimse var mı ?
    http://www.sky56.cn/english/track/index

Bu linkten alttaki kodunuz ile takip çıkıyor bilginize iyi günler.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Yakın zamanda bir Eken 4K H9R bekleniyor mu?

Teşekkür ederim.

• Bu olay ne, biri bana anlatabilir mi? 25 Kasım tarihinde Mi Band 3 9.99$'mı olacak. Yoksa ben mi yanlış anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narowal

Bu olay ne, biri bana anlatabilir mi? 25 Kasım tarihinde Mi Band 3 9.99$'mı olacak. Yoksa ben mi yanlış anladım.
    Merhaba gördüğünüz doğru ancak global indirim olur ve adetli olduğu için çok çabuk tükenir saniyeler içinde desek yalan olmaz tam dediği saatte denemekte fayda var iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 20 Kasım 2018; 17:33:34 >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Saat vermemiş ki ama ya da ben mi göremedim.
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar :)
  • Merhaba,

Ben/biz objektif olunması taraftarıyız.

Ben 2,5 yıldır buradayım ve GearBest için çalışıyorum..(Şubat 2017'de resmi hesap ve konu yönetimi görevine getirildim) her zaman doğruya doğru, eğriye eğri dedim.

Burada bazı şeyleri dile getiremiyor olabilirim veya arka planda ne yaptığımı göremiyor olabilirsiniz ama hiçbir zaman mücadeleyi elden bırakmadım, bu konuda da içiniz rahat olsun lütfen.

Ayrıca fiyat koruma programımız 72 Saat, siparişinizi oluşturduktan sonra 72 Saat içerisinde fiyatta "flaş indirimli" bir düşüş yaşanmışsa, bilet açarak farkın iadesini talep edebilirsiniz.
  • HaydarrJr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gerekeni yaparız, içiniz lütfen rahat olsun.
  • h.ceylan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Önümüzdeki günlerde indirim uygulanması muhtemeldir.
  • 
Sayfa: önceki 22592260226122622263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.