Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1977. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19751976197719781979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel bir sonuca ulaşmanız dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Bu tür pahalı ürünleri "hızlı ve güvenli" kargo şirketleri taşıdığı için, bir sorun teşkil etmiyor.. daha önce karşılaşılmadı yani.
    Çok hızlı ve çok güvenilir kesinlikle doğru söylüyorsunuz.

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Yani yazık dünyanın parasını verip aldıgımız ürünler böyle mi kargolanıyor?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ek gimball uyumsuz diyor ama kendisinde var mı onı sormuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi tv box alsak ne zaman teslim olur antalya ya

• 800 1000 tl arası 13 inç lik full hd film surf için laptop arıyorum onerınız var mı
  • quote:

Teşekkürler fakat anlamadığım bir konu var siparişte windows 10 home ibaresi var ama herkes single laguage ile gelir diyor şimdi kurduğum single language Türkçe cd keyi kabul etmedi otomatik olarak kabul etmesi gerekli istediğiniz gibi single language da dil değiştire bilirsiniz yazmış supportta aynı konuda sorulara acaba bu laptopa single language değilde windows home 10 mu yüklü tam bi cevap alabilirmiyim buna yeniden kurulum yapayım bari herşeyi kurmuştum ama orjinal windows için yeniden kurmak gerek elbette...

https://tr.gearbest.com/laptops/pp_1053038.html

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-windows_install-winpc/windows-10-single-language-biosa/f8c8a60b-f6df-416c-8bce-e92b53ced0c6

• Ayrıca az önce kontrol ettim vergi iadem gelmiş 18 nisanda yazmıştım pazar günü olmasına rağmen dün kredi kartıma iadem gerçekleşmiş... Hızdan dolayı tebrik ederim gearbestti...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Çok hızlı ve çok güvenilir kesinlikle doğru söylüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Gerçekten üzücü bu kargo şirketlerinin çoğu hiç bir ürüne dikkat etmiyor burada tabiki gearbestin suçu yok fakat çalıştığı firmaları uyarması gerekli inter mng den gelen hiç bir ürün benim adresime teslim edilmiyor mesela üstelik ankarada merkezi bir yerdeyim daha öncede yazdım buraya şimdiye kadar akıllı saat, usb çakmak ve mini x2t Bluetooth kullaklığı mng kargo ile aldım güvenli ve takipli diye fakat hiç birisi adresime gelmedi gidip kendim şubeden aldım eve uğradıklarına dair bir not dahi yazmamışlardı takip etmemiş olsak acaba ne kadar daha kalırdı şubede allah bilir... Birde kargo ücretini yüksek alıyor şirketler ama gearbet bunları kendi kutularında kargoluyor bu çok yanlış bana gelen lenovo laptopta kendi kutusunda dışına bir gri poşet geçirilmiş şekilde geldi ve çok az bir yırtık vardı kutuya sendeki kadar zarar gelmediği için çok önemsemedim ama ücrete gelince 130tl alan aramex kargo ürünü getirmeye gelince bu aldığı paranında hakkını vermesi gerek diye düşünüyorum (tabi belkide türkiyeye girmeden önce çinden gelirken olmuştur bu durum onuda göz önünde bulundurmak lazım) umarım senin sayende bir uyarı gider gerekli yerlere geçmiş olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 23 Nisan 2018; 15:26:29 >

• arkadaşlar şu mi wifi amp 2 yi 5 dolara almak için paypal gerekiyormuş , ödeyebilen nasıl yaptığını söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

arkadaşlar şu mi wifi amp 2 yi 5 dolara almak için paypal gerekiyormuş , ödeyebilen nasıl yaptığını söyleyebilir mi?
    O paypal önemli değil demişti buradaki sorumlu arkadaş normal alışveriş yapabilirsiniz onu dikkate almayın yazmıştı bir cevabında...

• quote:

patron paypal yok ülkede malum, şunu normal kartla ödemeyle de aynı fiyata çekseniz

https://tr.gearbest.com/network-cards/pp_607560.html?wid=90
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    Kartla ödeme yapabilmeniz gerekiyor, lütfen kontrol eder misiniz?
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Yaşanılan sorun sebebiyle ben özür dilerim.

Ticket ve sipariş numarasını özel mesaj yoluyla iletir misiniz?
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

Bunu teknik destekten teyit etmeniz daha yararlı olacaktır, onlar bu durumda gereken yönlendirmeyi yapacaklardır, merak etmeyin.

Detaylı bilgi sahibi olmadığım için yanlış bilgilendirmek ve yönlendirmek istemiyorum.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Kendisinde yok maalesef.

Paket içeriği şu şekildedir:

Package Contents: 1 x Quadcopter, 1 x 1080P Camera, 1 x Remote Control, 1 x USB charger, 1 x Screwdriver, 4 x Propeller Blades, 4 x Blade Protection Covers, 2 x Landing Gears, 1 x Quadcopter Battery, 2 x English And Chinese Manual
  • quote:

Rica ederim,

Bunu teknik destekten teyit etmeniz daha yararlı olacaktır, onlar bu durumda gereken yönlendirmeyi yapacaklardır, merak etmeyin.

Detaylı bilgi sahibi olmadığım için yanlış bilgilendirmek ve yönlendirmek istemiyorum.
    Tamam teşekkür ederim teknik destek için normal ticket mı açalım...

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Türkiye Hızlı Kargo ile 1-2 haftaya teslimatı sağlanacaktır.
  • opsladio kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu ürünleri tercih edebilirsiniz:

Jumper EZbook 3L Pro Notebook / Flaş İndirimli / 280$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZBOOK 3S Notebook / Flaş İndirimli / 340$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

evet.
  • 
Sayfa: önceki 19751976197719781979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.