Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1975. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.097.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kullanıcı9999

AliExpress te ücretsiz kargo oluyor burda 0.25 dolar kargo gözüküyor ücretsiz seçenek yoku acaba?

5-6 parça ürün Alaçam toplam 30 dolar olur max

Hepsini tek tek verince 1.5 dolar kargoya gitmiş olcak
    Tüm alacaklarınız kod ile ise takipsizler genellikle ücretsizdir ama takipsiz kargoyu tavsiye etmem eğer ücretsiz kargolu bir ürün alırsanız kodsuz başka ürünlerde ekleyek ücretsiz olarak alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ABSOLUT.

Çok memnunum.

Video kalitesi, stabilitesi, hızı, canlı video aktarımı, boyutları, ağırlığı, Asteroid olmak üzere çekim modları, ince ve detaylı ayarları, pil süresi, çarpma sensörleri ve APAS sistemi, katlanabilir olması, 8 GB. dahili hafızası, fotoğraf performansı, 1080p 120 FPS yavaş çekim ve 100 Mbit vdeo kaydı çok iyi olan özellikleri.

Şarj etmek için pilin çıkması gerekmesi, videoları aktarmak için sadece Type-C çıkışı olması, USB'den şarj olmaması, videoları aktarmak için dronun açılmasının gerekmesi eksi yönleri.

Ayrıca düzgün ve sorunsuz performans için FCC moda geçilmesi gerekiyor kesinlikle.

Video boyutları çok büyük, laptop oynatamadığı için sadece 2.7 K 60 FPS çekim yapıyorum, Upload imkansız ama fikir olması açısından sessiz 05:18 dakikalık bir video 3,39 GB boyutunda. MediaInfo ekran görüntüsü ekte.
    4K kayıt daha da fazladır haliyle...

--------------------

@freedom058

Gümrük olayı şans ama %90 takılır.
    PTT gelip kağıt bırakmış, kağıt ile birlikte istenen belgeleri alıp yazan adrese gittim.
    Benim aldığım ürün 434 gram çıktı ve 500 gr. sınırı altında, parasını ödedim ve 3-4 dakika içinde verdiler.

Sizin ürününüzün kayıt olayı var, nasıl olur bilmiyorum bu nedenle.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    ne üretiyorsunuz nereye satıyorsunuz karlıysa biz de alalım
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    jgaurora a5 1497 tl zaten şuan mobil uygulamada
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle buraya yazıp daha önce bu sorunla karşılaşmış arkadaşlar varsa onlardan çözüm buşmak için buraya yazıyorum gearbestten lenovo r720 çince windows 10 single language 128gb ssd 1tb hdd 1050 ti model laptop aldım çince windowsa türkçe eklenti felan kurabildim fakat ana dili çince olduğu için birçok şeyi yapmak mümkün değil bende windows orjinal iso dosyası indirip temiz bir kurulum yapayım dedim rufus programı ile 32 gb usye eufi ve gbt li bir başlangıç usbsi hazırladım biostan usb ile açılışı uefiyi aktif ettim fakat usb den çalıştırıp boot ettiğimde biosta görülmesine rağmen windowsun kurulum sırasında ssd görülmüyor bu yüzden orjinal windowsu silip ssd ye yeni windowsu kuramıyorum birkaç yol deneme me hatta craklı windowsla usb disk hazırlamama rağmen bir türlü ssd ye windowsu kuramadım hdd ye kurduğumda ve açılışı türkçe windowsla yaptığımdada ssd hiçbir şekilde görülmüyor ne disk yöneticisinde nede aygıt yöneticisinde yok sanki ssd taklı değimiş gibi fakat biosta ssd ile bootu açtığımda direk aktif olup çince windowsu açıyor bu sorunun çözümünü bilen daha önce laptop getirtip türkçe kurdurabilen yada kuran arkadaşlar olduysa yardımcı olabilirlerse sevinirim...

• yeni düzenleme ile... 32 usd lik bir ürüne vergi.gümrük vs gelirmi acaba...?
  • Kupon kullanırken neden PayPal istiyor ben kredi kartıyla ödeyecem

• stormfather S kullanıcısına yanıt
    AliExpress de ürün gelmezse refund açıp iade alıyorduk burda yok mu o olay

Yoksa takipsiz almiyim

• kullanıcı9999 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Takipsiz kargonun ücretli olmasının bir nedeni var, teyit gerektiriyor.. teyit sonrasında konuda da bilgilendirme yapacağım, merak etmeyin.

60 gün süre sonunda teslimat sağlanmazsa, buradan tekrardan gönderim ya da iade için ticket oluşturabilirsiniz:https://support.gearbest.com/faq/index/index
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Buna bakabilirsiniz:

1080P HD Kameralı Drone / Flaş İndirimli / 50$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • Merhaba,

İlk defa alışveriş yapacaksanız, bundan yararlanabilirsiniz:

Xiaomi Piston Fresh Kulaklık[Yeni Müşterilerimize Özel] / İndirim Kodu: GBAprNEW007 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • mr07 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün linkini alabilir miyim?
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın

Ayrıca detaylı bilgilendirme için teşekkür ederiz.
  • Merhaba,

Flaş indirimli ürünlerde puan kullanamazsınız.
  • aböRjin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bizde satıcılar yok, tek satıcı kendimiziz.. bizzat üreticiden tedarik ettiğimiz ürünlerin satışını yapmaktayız.

Ayrıca vergi iadesi yapıyoruz.

Power Bank ve pil gönderimi biz dahil birçok alışveriş sitesinde bulunmamakta.

Zhiyun:https://m.gearbest.com/gimbal/pp_620374.html

Grafik tabletleri:

https://m.gearbest.com/graphics-tablets/pp_697614.html?wid=1433363

https://m.gearbest.com/usb-gadgets/pp_64154.html?wid=1433363

https://m.gearbest.com/graphics-tablets/pp_1553923.html?wid=1433363
  • Noggin N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Uyarı geçersiz durumda, kartınızla ödeme yapabilirsiniz.
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çıkacağını sanmam ama çıkarsa bile lütfen ödemeyi yapın, biz iadesini yaparız.. içiniz rahat olsun.
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    quote:

CB1111 @ 22 Nisan 2018 12:08:30

Merhaba arkadaşlar öncelikle buraya yazıp daha önce bu sorunla karşılaşmış arkadaşlar varsa onlardan çözüm buşmak için buraya yazıyorum gearbestten lenovo r720 çince windows 10 single language 128gb ssd 1tb hdd 1050 ti model laptop aldım çince windowsa türkçe eklenti felan kurabildim fakat ana dili çince olduğu için birçok şeyi yapmak mümkün değil bende windows orjinal iso dosyası indirip temiz bir kurulum yapayım dedim rufus programı ile 32 gb usye eufi ve gbt li bir başlangıç usbsi hazırladım biostan usb ile açılışı uefiyi aktif ettim fakat usb den çalıştırıp boot ettiğimde biosta görülmesine rağmen windowsun kurulum sırasında ssd görülmüyor bu yüzden orjinal windowsu silip ssd ye yeni windowsu kuramıyorum birkaç yol deneme me hatta craklı windowsla usb disk hazırlamama rağmen bir türlü ssd ye windowsu kuramadım hdd ye kurduğumda ve açılışı türkçe windowsla yaptığımdada ssd hiçbir şekilde görülmüyor ne disk yöneticisinde nede aygıt yöneticisinde yok sanki ssd taklı değimiş gibi fakat biosta ssd ile bootu açtığımda direk aktif olup çince windowsu açıyor bu sorunun çözümünü bilen daha önce laptop getirtip türkçe kurdurabilen yada kuran arkadaşlar olduysa yardımcı olabilirlerse sevinirim...

Müşterimize yardımcı olabilecek forum üyelerimiz/müşterilerimiz bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Ürünün linkini alabilir miyim?
    Ürünü tedarik ettim. Teşekkürler.
  • Merhaba hocam. Acaba bu linkteki ürün neden Türkiye'ye gönderimi kapalı?

TOUCH Kablosuz Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

https://m.gearbest.com/earbud-headphones/pp_671262.html?wid=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 22 Nisan 2018; 15:15:56 >
  • 
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.