Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.215
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    james donkey kulaklık fırsatları bari sunun da alalım.
    7.1 usb uygun fiyatlı kulaklık lazım.
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Burası sıcak fırsatlar konusu. Bir fırsat bittiği zaman biten fırsatlar bölümüne taşınır. Sizin kampanya fiyatınız bittiyse eski tarihte yaptığınız kampanyanın reklamı yapıp durmayın o zaman bir zahmet silip güncelleyin konuyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razer huntsman opto klavye amazon ve teknosada 788tl ve 6 taksit.

sizde indirimli hali 849tl ve nakit tek çekim

• Klavye yok mu indirimde

• RX570 8 GB ekran kartı arıyorum. yardımcı olur musunuz? kullanmakta olduğum 2GB 256 Bit Asus Hd Radeon 7850 kartım var.

PC den PUBG Mobile, Cal of Duty Mobile, ve Euro Truck 2 tarzı oyunlar oynuyorum. GTA 5 gibi oyunlarda var. buna göre uygun mu baktığım kart?

• Corsair Gaming K95 RGB Platinum klavyenin hep speed versiyonu indirime giriyor. Cherry MX Brown versiyonunda da kampanya yapma ihtimaliniz var mı önümüzdeki dönemlerde?
  • 552020063015231260 numaralı sipariş için iptal ettik 3 gün oldu hala para iadesi yapılacak....yoğunlukmuş tamam anladık en az 3 gün kargo demişsiniz.İncehasaptan başka firmalardan aldıklarımız takır takır geliyor...bu yoğunluk onlarda yok sanırım...3 gün bekledik kargo olmayınca iptal ettik...2 günde iade demişsiniz.3 gün oldu iade falan yok ortada...lütfen ilgilenirmisiniz..
  • pisst0n kullanıcısına yanıt
    Kendin tek tek al ve montajını kendin bende çok zor sanıyor dum ama sorunsuz bir şekilde montaj yaptım ve Windows yükledim kafam rahat
    R5 3600

msi b450 gaming plus max

gskill 16gb (2x8gb) trident z neo rgb 3600mhz cl16

xpg spectrix s40g rgb 512 gb

1 tb hdd

asus dual-rtx2070-8g-evo

seasonic focus plus 750w 80+ gold güncel sersiyon

sharkoon tg5 rgb

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDLaX

Kendin tek tek al ve montajını kendin bende çok zor sanıyor dum ama sorunsuz bir şekilde montaj yaptım ve Windows yükledim kafam rahat
    R5 3600

msi b450 gaming plus max

gskill 16gb (2x8gb) trident z neo rgb 3600mhz cl16

xpg spectrix s40g rgb 512 gb

1 tb hdd

asus dual-rtx2070-8g-evo

seasonic focus plus 750w 80+ gold güncel sersiyon

sharkoon tg5 rgb
    Hocam daha önce hiç montaj yapmadım becerebilir miyim bilmiyorum. virüs nedeniyle cafeye falan da gidemem
    İnternette montajdan tutun da özenli bir kablolamaya kadar yığınla video var hocam. Kasanızın özelinde dahi videolar bulabilmek mümkün. Yapılmayacak bir şey değil oldukça kolay. Biraz dikkat etseniz yeterli.

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Bunu kaç tl ye topladiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Pahalıya mal oldu bana hocam anakart işlemci yanlış hatırlamıyorsam 2068tl aldım msi bana kampanya 350tl geri verdi
    Ekran kartı 3100tl aldım
    RAM 1070tl aldım
    Güç kaynağı 1050tl galiba
    Kadayı 500tl
    Ssd 670tl galiba yani bi 10bin tl yakın mal oldu
    Biraz pahalı ya aldım püşman mıyım hayır kesinlikle değil bir kasa canım ne isterse onu dizdim ama R5 3600 beni çok üzdü
    R5 2600 kulanmış biri olarak beni hiç tatmın ednedi kafanı göre volt falan sıcaklı bir sürü şeyle uğraşırsın

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi yaptım montaj zor sanıyorum ugrasamam dedim ama videolar var youtube da biraz da temelim var yaparım dedim cesaret ettim topluyorum yavaş yavaş.. Hem ucuz oluyor hem de istediğim gibi ...
  • maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    niye kanka
    Bende hiç yapmadim pazartesi kasa alacağım vatandan videolara baka baka yapacağım hem zor olduğunu düşünmüyorum tek de yaparım ama videolarla daha verimli olur.

• Bu mesajımı herhangi bir İtopya yetkilisi görsün lütfen mağazınızı aradığımda telesekreter çıkıp sıra 20 küsür kişi var diyip çok uzun bekletiyor bari burdan soriyim belki cevap verirsiniz
    Kurban bayramında biriktirdiğim parayla pc toplamaya gelicem birde monitör alıcam nerden baksan 6 küsür bir harcamam olucak bu yüzden kargo firmalarına güvenmediğimden kendim gelicem geldiğimde pc toplama konusunda personeliniz bana yardımcı olurmu? Ve topladığımız sistemi orda deneyebilirmiyim ve Yalovadan geliceğim için aynı gün içerisinde alıp gitmem gerek bu mümkünmü

• quote:

Orijinalden alıntı: spidey1907

Bende sizin gibi yaptım montaj zor sanıyorum ugrasamam dedim ama videolar var youtube da biraz da temelim var yaparım dedim cesaret ettim topluyorum yavaş yavaş.. Hem ucuz oluyor hem de istediğim gibi ...
    Hocam İtopya montaj parası alıyomu

• Simone Simons kullanıcısına yanıt
    Su an montaj parasi almiyor.Ben her siteden uygun fiyata bulduklarimi toplamaya basladim zaten butcem fazla değil bakalim nasil olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Bu mesajımı herhangi bir İtopya yetkilisi görsün lütfen mağazınızı aradığımda telesekreter çıkıp sıra 20 küsür kişi var diyip çok uzun bekletiyor bari burdan soriyim belki cevap verirsiniz
    Kurban bayramında biriktirdiğim parayla pc toplamaya gelicem birde monitör alıcam nerden baksan 6 küsür bir harcamam olucak bu yüzden kargo firmalarına güvenmediğimden kendim gelicem geldiğimde pc toplama konusunda personeliniz bana yardımcı olurmu? Ve topladığımız sistemi orda deneyebilirmiyim ve Yalovadan geliceğim için aynı gün içerisinde alıp gitmem gerek bu mümkünmü
    Mağazamıza geldiğinizde görevli arkadaşlarımız size sistem toplama konusunda yardımcı olacaktır, talep ederseniz toplamış olduğunuz sistemin montajı da yapılmaktadır. Mağazamızda toplanan sistemlerin gün içindeki teslimi mağazada bulunan montaj sırasına göre değişmektedir. Yoğunluğun fazla olmaması durumunda gün içinde teslim sağlanabiliyor ancak eğer montajda yoğunluk mevcutsa ileri tarihli teslimat sağlanmaktadır. Öğleden önce gelmeniz gün içinde teslim için şansınızı arttıracaktır. Sistem montajı hizmeti kullanıcılarımıza sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.