Şimdi Ara

Günün diğer flaş polemiği: baytar niye pembe giyiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayvanları seviyor mu? bağırsak kurtlarına iyi davranıyor mu?

• Niye baytar da veteriner değil?
  • Dönülmezden döndüm.

Ayrıca veterinerler hayvanlarla, baytarlar insan taklidi yapan hayvanlar ile ilgilenir.

Tenyalar bağırsakta yaşar, bağırmasakta... (buradaki yazım hatası nedir? 3462430545 puanlık uzman mobil sorusu.)
  • tutmamış,
    şoray gelip bosch kalmasın yazarsa yazar.
  • [Deleted by Admins]
  • Pembe süper bir renk, çok uniseks bir kavram, postmodern bir bakış açısı, ıvır zıvır hırt hışır işte...
  • "Tenyalar bağırsakta yaşar, bağırmasakta..."
    Düzeltilmiş hali:"Tenyalar bağırsak da yaşar, bağırmasak da..."Yazım da bu,okuduğumuz zaman anlam değişir
    Baytar pembe giyer çünkü sadece flamengolar için özel eğitim görmüş bir veteriner o
  • Baroşa özenmiştir.
  • ya konuyla alakasız ama pat diye aklıma geldi; erkek kardeşimin kirpikleri neden upuzun kıvrık ve ışıl ışıl pırıl pırıl ve harikuladeyken benimki bit yemi kadar hıh.gif

dipnotçuk:biliyorum smileyleri abarttım ama özlemişim yav hepsine basasım geldi öyle birden falan filan

• quote:

Orjinalden alıntı: buzin

ya konuyla alakasız ama pat diye aklıma geldi; erkek kardeşimin kirpikleri neden upuzun kıvrık ve ışıl ışıl pırıl pırıl ve harikuladeyken benimki bit yemi kadar hıh.gif

dipnotçuk:biliyorum smileyleri abarttım ama özlemişim yav hepsine basasım geldi öyle birden falan filan

Kirpiklerini sen uyurken araklamışhayırsız kardiş

• quote:

Orjinalden alıntı: *ORION*

quote:

ya konuyla alakasız ama pat diye aklıma geldi; erkek kardeşimin kirpikleri neden upuzun kıvrık ve ışıl ışıl pırıl pırıl ve harikuladeyken benimki bit yemi kadar

çok iyi niyetli ve melek gibi biri olduğumdan olsa gerek bu hiç aklıma gelmemişti

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: *ORION*

quote:

ya konuyla alakasız ama pat diye aklıma geldi; erkek kardeşimin kirpikleri neden upuzun kıvrık ve ışıl ışıl pırıl pırıl ve harikuladeyken benimki bit yemi kadar

çok iyi niyetli ve melek gibi biri olduğumdan olsa gerek bu hiç aklıma gelmemişti

Bunu koydum diye mesajda şeytan mı oldum yani
    gaftilemiş senin kirpikleri intikam olarak kardeşine çay koymasını söyle ocak başındayken doğal gaz vanasını kapat ateşlemeye basacak yanmayacak "yanmadı bozdun mu ocağı?" diye söylen "merak edip,yanıp yanmadığını kontrol etmek için çaydanlığın altına bakacaktır,yine çakmasını söyle bir anda gazı köklekirpikleri havaya uçacaktır
    intikam zamandır buzişko haydi şimdi vana başına

• kardeşim ve bana çay koymak?? harbi güldüm ya bu fikre o kendi yemeğini koyamaz ya, beceriksizlik diz boyu en iyisi B planına geçelim
  • quote:

kardeşim ve bana çay koymak?? harbi güldüm ya bu fikre o kendi yemeğini koyamaz ya, beceriksizlik diz boyu en iyisi B planına geçelim

Sabah uyandığında gözünde çapak var bahanesiyle fişe uzatma kablosuyla takılı olan babanın tarş makinesi yardımıyla vijjjt diye kirpiklerini al(bunun için çok hızlı olmalısın,istersen eğitebilirim seni bu konuda çekirge)makina sesiyle bir anda irkilecekti,çaktırmamak için aynı anda ağzımızdan bu efekti çıkartıcaz"vijjjjjt!"efektini...uçtu uçtu uçak uçtu taktiği yapıcaz
    olmadı kör ebe oynama bahanesiyle gözlerini koli bandıyla bantlaaman kaşlara gelmesin,onlar bizim değilyemiyelim çocuğun hakkını,kul hakkı yemek günah,sonracığıma "aaa bu bez değilmiş"deyip dalgınlık rolü yapıcaz sonra aniden koli bandını çıkarıcazyavaş ol da göz kapakları filanlazım olur çocuk kapağı olmayan gazoz şişesi gibin kalmasun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.