Şimdi Ara

Guns N' Roses Donanımhaber Hayran Kulübü [ 72 GUNNER] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
249
Cevap
1
Favori
9.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu gurubun Tokyo konserini canlı canlı görebilseydim başka bir şey istemezdim herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Şu gurubun Tokyo konserini canlı canlı görebilseydim başka bir şey istemezdim herhalde.

O konserde orijinal kadro olsa mal varlığımı koyardım ortaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

quote:

Şu gurubun Tokyo konserini canlı canlı görebilseydim başka bir şey istemezdim herhalde.

O konserde orijinal kadro olsa mal varlığımı koyardım ortaya

Yeni konserlerini izliyorum da o eski heyecan o eski tad yok. Ne günlermiş Axl Rose'un kısa şortla ordan oraya hoplaması vs şimdilerde göremeyeceğimiz bir şey.
  • Beni de ekle dostum, bu kadar ilgisizliği de anlamıyorum, la 90'ların hatrına bari ilgi gösterin Hard Rock'un babalarına.
    Ah be Slash, Axl ile inada tutuşmayıp gelsen gruba iki elim kanda bile olsa uçarım İstanbul'a.. Offf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Beni de ekle dostum, bu kadar ilgisizliği de anlamıyorum, la 90'ların hatrına bari ilgi gösterin Hard Rock'un babalarına.
    Ah be Slash, Axl ile inada tutuşmayıp gelsen gruba iki elim kanda bile olsa uçarım İstanbul'a.. Offf

Hocam slash bulusmaya sıcak bakıyor da axl liseli triplerini hala bırakamadı
  • Beni de ekleyebilirsiniz. Slash'li Guns N' Roses candır.
  • Axl in slash e falan ihtiyaci yok..suanda zaten super uber gitaristlere sahip bir grup..ayrica axl suanda 80 lerdeki populeritesine sahip..slash ayrilali 16 sene oldu vede axl asla slash i geri almayacagini soyledi bukonu kapandi iyide oldu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsnroses1

Axl in slash e falan ihtiyaci yok..suanda zaten super uber gitaristlere sahip bir grup..ayrica axl suanda 80 lerdeki populeritesine sahip..slash ayrilali 16 sene oldu vede axl asla slash i geri almayacagini soyledi bukonu kapandi iyide oldu..

Nick-Konu uyumu.

En azından Hall of Fame yapsalar 1-2 şarkı tıngırtadsalar ona razıyız biz. Yoksa Slash'ın tekrar GNR'ye dönme ihtimali çok düşük.
  • Appetite for destruction soundunda albümler ve gruplar arıyorum. Şu ana kadar bana en çok skid row , mötley crue, helloween ve iron maiden bu tadı verebildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!..BlackJack..!! -- 21 Mart 2012; 9:53:34 >
  • beni de ekleyebilirsin. en sevdiğim grup diyebilirim.
    slash in guns n roses a dönmesi ise zor gibi görünüyor. araları soğuk diye biriyorum. ayrıca dj ashba gibi slash kadar iyi bir gitarist var gnr de. slash olmasa bile izzy ve duff gruba gelse süper olur. bir yerde izzy ve duff'ın axl ile pek bir sorunu olmadığını okumuştum. umarım ikisi gelir. beraberlerinde gnr ruhuyla
  • Appetite for Destruction ın plak versiyonu. benim inanılmaz hoşuma gidiyor bu versiyonu. orjinalinden daha güzel bence
    albümün diğer parçalarına kanaldan ulaşabilirsiniz.

• November Rain'i severim ben , Slash varken daha bir özel benim için GNR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holychoosenone

November Rain'i severim ben , Slash varken daha bir özel benim için GNR.

Şu konser videosunu indirdim 720p olarak. Canım sıkıldıkça bazı şarkıları tekrar tekrar izliyorum. Hele November Rain söyledikleri bölüm en güzeli, Slash olsun Axl olsun hepsi ayrı bir hava katıyor.

November rainin çalındığı yerden itibaren 720p izle derim

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oKw4HWNFN2Y#t=3565s

• quote:

quote:

Axl in slash e falan ihtiyaci yok..suanda zaten super uber gitaristlere sahip bir grup..ayrica axl suanda 80 lerdeki populeritesine sahip..slash ayrilali 16 sene oldu vede axl asla slash i geri almayacagini soyledi bukonu kapandi iyide oldu..

Nick-Konu uyumu.

En azından Hall of Fame yapsalar 1-2 şarkı tıngırtadsalar ona razıyız biz. Yoksa Slash'ın tekrar GNR'ye dönme ihtimali çok düşük.

Hocam reddetmiş axl hall of fame'de guns n' roses izleyemeyeceğiz

5 saniye sonra gelen edit

Slash, Axl Rose'un 14 nisan'da Rock And Roll Hall Of Fame'de gel beraber çalalım teklifini "katılacağım ama çalmayacağım" diyerek reddetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haciragipdayi -- 26 Mart 2012; 22:23:21 >

• quote:

quote:

quote:

Nick-Konu uyumu.

Slash, Axl Rose'un 14 nisan'da Rock And Roll Hall Of Fame'de gel beraber çalalım teklifini "katılacağım ama çalmayacağım" diyerek reddetti.

Hayda bu sefer de Slash mı triplerde Bizim gibi hayranlar müzik zevkinden mahrum kalıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nick-Konu uyumu.

Hayda bu sefer de Slash mı triplerde Bizim gibi hayranlar müzik zevkinden mahrum kalıyor.

Ben slash birleşmeye daha yakın gözüyle bakıyordum ama tükürdüğümü yaladım önümüzdeki günlerde iyi şeyler olur umarım

• arkadaşlar axl slash'e gel rrhof de çalalım falan demedı ve demez...bunlar tamamen magazın haberleri..yurtdısında bızım ulkemızden dahada beter bır paparazzi kültürü vardır..son yıllardada 80 ler grupları çok populer oldugu vede bunların en basında guns n roses geldıgı ıcın böyle seyler oluyor...

axl slash ıle çalmak için can atmaz..zaten bıraz guns ın axl ın gecmısını bılenler buna ınanmaz..

bu duff ve izzy axl ı ikna ederlerse ancak ozaman olabılır...

slash ayrıldıgında dogan çocuklar unıversıte sınavına gırdı..artık kımsenın ona ıhtıyacı yok..ron thal, dj ashba, rıchard fortus un oldugu grupta ise hiç yok....

son olarakk...

axl rose un 2000 yılında rolling stone ile yaptığı türkiyede hürriyettede yayınlanan söyleşiden bir cümle... ''ben kimseyi kovmadım onlar beni yanlız bıraktı''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 31 Mart 2012; 12:34:45 >
  • bu arada konsere hep beraber gideriz arkadaşlar tarih yaklasınca burdan bir organizazyon yaparız..zaten ben ıstanbuldayım bende sıkıntı yok..
  • Ekle benide hocam, çok severim.
  • ekleyebilirsin hocam beni de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.