Şimdi Ara

GUNROX ! Karakterlerini güçlendir,Savaşın Tadını HİSSET!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Merhabalar arkadaşlar.Yaklaşık 2 aydır Multiplayer GUNROX isminde Strateji oyunu oynuyorum.Oyun genellikle Rus-Alman-Brazilyalı oyuncular ile dolu.Türk sayısı bi elin parmaklarını geçmez neredeyse.. Hem Arkadaşlık ortamı olsun,hemde gerçek bir Strateji severlerin zevkini alması için paylaşıyorum oyunu. İsterseniz Resimler ile devam edeyim ;

Size 12 Yıldız hak veriliyor.Tabancı ile atışlar 2,Ak 47 COLT gibi silahlar ile 4,Pompalılar ile 4,Sniperlar ile 7 ağır makinalılar ile 9 yıldız harcıyorsunuz. Level aldikça size Perkler veriyor.Bunlar ile karakterinize ekstra özellikler katıyorsunuz. Stat ayarlarını yapıp levelinizi arttırdıkça üst seviye silahlar ile oyuna devam edebiliyorsunuz.Herhangi bir sorunuzu en kısa sürede cevaplayacağım..

DOWNLOAD GUNROX

GUNROX FACEBOOK SAYFAMIZ ; http://www.facebook.com/pages/GUNROX/277572694692

• Yukarı konu
  • Oyun güzele benziyor ama web bazlı değil sanırsam. O yüzden bu konuyu buraya değilde çok kişili online rpg oyunları bölmüne açsan daha çok rağbet alırdı. Burası artık eskisi gibi değil.
  • Uyarın için teşekkürler dostum,dediğin bölüme açıyorum konuyu
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.