Şimdi Ara

Gunner Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yeni karakterin ne yiyip ne içtiği konusunda bir fikriniz var mı acaba ?
    Magical Atck ağırlıklı ancak cast speed değilde atck speed daha etki ediyor gibi geliyor. Crit olarak Magic mi yoksa bildiğimiz crit strike mı daha etkili onu çözemedim. Atck yerine Magic Boost kullanıyor ama baya bi karışık bir karakter gibi geldi ? Nasıl geliştirirsek adam ederiz bu karakteri fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.

• Magic class sonucta ama dediğin gibi atack speed veriyor ap itemleri. Bence Magic Boost Magic ACC yada Magic ACC Magic Boost Critic Spell gibi bişi yapabilirisin. Gibi me geliyor ama kasarken resisit durumları ne ona göre macc yi iptal edebilirsin ama ben bard kastım macc düşük gerçekten 1-2 lvl ustu moblara resisit geciyor. Kasarken farkedebilirisn.
  • Gunner melez bır char...MB daha agırlıklı kullanılıyor.. Bir arkadasın soyledıgıne gore zaten yeterınce m.acc'si varmıs charın MB agırlıklı yuklenın dıyordu.

Casting speed gerektırecek bır durumu yok castıngı olan skıllı yok (Revolver ile)...
  • o canondaki cast skilleri aslınd cast değil onlar casting speedden etkilenmiyor
  • Magic boost & Magic Acc Ayrıyetten Critic Spell Kullanmak Daha Faydalı

Scroll lara gelince Attack speed Canon Kullanıyorsan casting speed Kullanmanda Fayda var

Armorları Magic Resist HP veya block yapman senın açından ıyı olur
  • Tamamdır bunları bir kenara not aldım, teşekkürler. Bu arada yeni sunucuda bayağı bir bard & gunner mevcut yahu.
  • gunner'a block ne alaka ya ? bildiğim kadarıyla block, kalkan kullanan sınıflara özel bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaDaeva -- 28 Eylül 2013; 20:41:14 >
  • Kritik konusunu geçtim, ancak onun dışında MB ve HP kasarım sanırım bu karaktere Cannon kullanmam ayrıca çok fazla bekletiyor kullanmak. Cannon PVE için uygun gibi geldi, ancak ileride daha detaylı kullanıp öğrenmek gerekiyor. Neyse zaten şuan char'ı bir kenara ittim aslında, Chanter oynamaya başladım.. :/ Sunucu da aşırı derece Gunner mevcut can sıkıcı oluyor bu durumda.
  • Gunner, MB ağarlıklı oynanan bir karakter, revolver (çift silah) kullanmanız gerekiyor, canon tamamen zaman kaybı, ma itemlerinizi tamamlayınca 2k yı biraz geçiyor, 300 de skill den geliyor, yani MA çok gerekli değil, oyunda çok fazla mr set yapmaya başlayan olursa iki parça iteme ma yeterli olacak gibi görünüyor, skillerinde (revolver için söylüyorum) cast yok. atack speed önemli tabi kısa süreli atack artıcırı skileler var 8 sn inanılmaz bir dps yapabiliyor, 2 defa skillerini sıfırlayabiliyor, eğer karşındaki karakter skill rotasyonunda ölmemişse sen öldün demektir :), 3 sn stun atan skill i var, ayrıca slience skilli silince üzerine stun yersen remove shock çalışmayacağı için dps iyi ise kesinlikle stundan çıkmadan indiriyor, can çekme skilli, ayak bağlama, vs vs bir çok skill i var en büyük düşmanı iyi oynayan templar, 800 mr skilli ile rahatlıkla indirebilir.

• http://www.aiononlineturkiye.com/showthread.php?tid=1169

yukarıdaki linkte gunner'a 4.0.2'den sonra nerf geleceği söylenmiş. gerçeklik payı var mı ?
  • Sacma sapan seylerlw gelmeyin aion oyunu lol deyil nerf gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugüne kadar gelen patchlerin herhangi biriyle hiçbir sınıfın hiçbir özelliği düşürülmedi mi yani ?
  • Daha çok gelen patchlerde skiller class'lara göre iyi veya kötü geldi diyebiliriz aslında. Atıyorum bir gelen patch ile ranger'a pek işe yarayan bir skill gelmezken diğerlerine daha yararlı skilller verildi falan gibi. Bu şekildeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • Hiçbir pacth de templar a skill gelmemiştir. örnek 4,0 da gelen bir tek skill var oda vurdukça hp nizden yiyor, bütün karakterlere değer katan skiller gelirken birtek templara hiçbirşey eklenmemiştir. yakında oyunda templar kalacağını sanmıyorum.
  • Ailn moba tarzi oyun deyil lol kar9stirma burayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagdan

Ailn moba tarzi oyun deyil lol kar9stirma burayi

biri bunu çevirebilir mi acaba ?
  • hem sen neye bu kadar kızdın ki şimdi ? görende sana hakaret ettim sanır. forumun birinde bişey gördüm. burada sorayım, 'doğruluk payı nedir?' öğreneyim istedim. illa cevap vermek zorunda değilsin. cevap verdiğinde de hakaret etmek zorunda değilsin. yok 'Sacma sapan seylerlw gelmeyin' yok 'kar9stirma burayi' . fitneci miyim ben? ortalığı karıştırayım, ayıp ya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.