Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Günlük limiti olmayan banka kartı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Günlük limiti olmayan banka kartı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      64 Mesaj
      Amazondan 1700 tl civarı bir ürün alacağım yeteri kadar nakitim var ama kartlarım sorun çıkarıyor.Ziraat gençbankkartım var fakat bu kartın günlük 1000 tl limiti var bankakartından harcamalar için o yüzden alamıyorum.Bunun kredi kartı özelliği de var fakat 500 tl yetmiyor öğrenci olduğum için arttıramam heralde.Yapı krediden tlcard'ım var o kartında yurtdışında 250 tl limiti varmış.Hangi bankanın limiti olmayan kolayca yabancı sitelerden alışveriş yapabilceğim bir kartı var ? İninial kartı da düşündüm fakat onun da 750 tl limit varmış bu tarz uygun kartta varsa ondan da önerebilirsiniz

|
      |

• Yarbay
      2820 Mesaj
      enpara tavsiye ederim. yurtdışı alışverişlerinde enpara daha karlıdır. diğerleri gibi kur 3,74 iken 3,85 falan çekmez. tcmb kuruna göre çeker
      |
      |

Blokladığım Üyelere Cevap Vermiyorum.
      LENOVO İDEAPAD Y700--ONEPLUS 3 A3003 --LOGİTECH G700S -- SENNHEİSER MOMENTUM ON EAR HEADPHONE--XİAOMİ HYBRİD PRO EARPHONE
    • Binbaşı
      1975 Mesaj
      Bende sırf faturaları ödemek ve yurtdışı alışveriş için EnPara kart kullanıyorum....

IBAN no üzerinde yazıyor maaş karttan yolluyorum 300-500 TL faturaları ödüyorum ? Elektrik-Su-cep-internet) kalan para ile alışveriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Her Secis,bir Vazgecistir.www.1hobi.com
Reklamlar
SEO
SEO
Paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.