DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Günlük limiti olmayan banka kartı ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Günlük limiti olmayan banka kartı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      64 Mesaj
      13 Mart 2017 22:06:49 Konu Sahibi
      Amazondan 1700 tl civarı bir ürün alacağım yeteri kadar nakitim var ama kartlarım sorun çıkarıyor.Ziraat gençbankkartım var fakat bu kartın günlük 1000 tl limiti var bankakartından harcamalar için o yüzden alamıyorum.Bunun kredi kartı özelliği de var fakat 500 tl yetmiyor öğrenci olduğum için arttıramam heralde.Yapı krediden tlcard'ım var o kartında yurtdışında 250 tl limiti varmış.Hangi bankanın limiti olmayan kolayca yabancı sitelerden alışveriş yapabilceğim bir kartı var ? İninial kartı da düşündüm fakat onun da 750 tl limit varmış bu tarz uygun kartta varsa ondan da önerebilirsiniz

|
      |

• Yarbay
      2805 Mesaj
      13 Mart 2017 23:41:17
      enpara tavsiye ederim. yurtdışı alışverişlerinde enpara daha karlıdır. diğerleri gibi kur 3,74 iken 3,85 falan çekmez. tcmb kuruna göre çeker
      |
      |

Blokladığım Üyelere Cevap Vermiyorum.
      LENOVO İDEAPAD Y700--ONEPLUS 3 A3003 --LOGİTECH G700S -- SENNHEİSER MOMENTUM ON EAR HEADPHONE--XİAOMİ HYBRİD PRO EARPHONE
    • Binbaşı
      1924 Mesaj
      20 Mart 2017 07:44:51
      Bende sırf faturaları ödemek ve yurtdışı alışveriş için EnPara kart kullanıyorum....

IBAN no üzerinde yazıyor maaş karttan yolluyorum 300-500 TL faturaları ödüyorum ? Elektrik-Su-cep-internet) kalan para ile alışveriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Her Secis,bir Vazgecistir.www.1hobi.com
Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,277
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.