Şimdi Ara

Günlük internet kullanımınız 11.90 tl ye ulaştığı için...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar daha önceden başınıza geldi mi bilmiyorum gecen aylarda faturali hattima internet paketimin bittiği haberi gelmeden bu mesaji atip bana 11.90 tl fatura kesmislerdi basta bir sey anlamamistim daha sonra ogrendim ki internetim bittikten sonra bakin 1 mb bile degil 1 mb dan daha az kullanımda direk bana "internet kullanimiz sinira ulastigi icin......" mesaji atarak bana bugune kadar neredeyse 40 50 tl gecirdi bu adamlar.

Musteri hizmetlerini aradim 1 ay once benim internet paketimin bittiğini söylemeden bana 11.90 tl fatura kestiniz dedim bana size internet kullanimiz %80'e ulaşınca mesaj atiyoruz zaten ondan sonra devamli kontrol etmelisiniz yoksa fatura keseriz dediler.Ya arkadaş bu nedir bana internetimin bittigini soylemeden direk 11.90 lik fatura kesiyorlar kestikleri zaman bakiyorjm vodafone uygulamasinda hala internetim var ama internetim bitmis uygulamaya yansimamis bu ne bicim dolandiriciliktir???????

Her neyse bunu 3 4 ay önce yaşadım bu ay internet paketim 2 gun onceden bitti yine kesti bu karaktersizler bana faturayi aradim sordum sorusturdum yine ayni seyleri dediler.Bugun bananevar kampayasindan 500 mblik internet geldi 1 gunluk ve saat 23:07 de bana yine ayni mesaj "INTERNET KULLANIMINIZ SINIRA ULAS..........." halbuki internet bitmemis 500 mb dan yaklasik 100 mb hala hatta varmis ben bitti saniyordum.1 saat sonra gelen mesaj "500mb lik internetin %80 inini kullandiniz...."Benim internetim bitmemis ama bunlar benden yine para almis?Bakin onceden internetin bittigini soylemeden bu mesaji yollayip 12 tl geçiriyorlardı ama bugun internet halen varken 12 aldilar bu nedir ya??????

10 dakika once musteri hizmetlerini aradim hattaki kadin telefonuma gelen mesajlari okudu hala hatta internet varken 11.90 lik fatura geldigini gordu ama 1 ocaktan sonra müdahalede bulunabiliriz dediler ama ben bulunacaklarini hic sanmiyorum.

SS yi aşağıya koyacagim ben üniversiteye hazırlanan mezun bir ogrenciyim ve aileme para konusunda yuk olmam istemiyorum ama bu insanlar 2 gunde bana neredeyse 25 lira fatura kestiler yazin da yine ayni seyleri yaşamıştım.Nereye sikayette bulunabilirim parami geri alabilirim lutfen yardimci olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun.. Sırf bu gibi sorunlar yaşamamak için, ben bugün Faturasıza geçtim..

Faturalı hat gerçekten çok riskli..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir insan nye faturali kullanirki ???

Secimi kendinizin yaptigi Faturasizmi

Yoksa secimi operatore braktiginiz Faturalimi

Herseyin on odemelisi her zaman iyidir.Cunku kafan rahat problem.yasamaz.surprizlerle karsilasmazsiniz.

• Millet faturalı hat kullanmayı zenginlik olarak görüyor bi avantajı varsa söylesinler biz de bilelim farkı özelliği ne ahan da böyle kitliyorlar işte

• ltrg kullanıcısına yanıt

beleş olduğu için kullanır
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Sizin paket ne hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XuQa X kullanıcısına yanıt
    Ne alaka arkadasim telefon aldik babam hat acti yardimci olmayacaksan ne diye yaziyosun?Bana para kitlemeleri hosuna mi gidiyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.