Şimdi Ara

günlük 93km yol için araç önerisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Focus 3 1.6 tdci bulunabilir biraz şansla 115 hp. Megane 3 1.5 dci 110 hp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Exclusive C4 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kriter yakitsa suan dizel olarak dunyadaki uretilmis en verimli motor 1.5 bluehdi. Yani 301 alabilirsin sirket aracim var clio 1.5 dci tek kisi 90 100 gidersen 3.5-4 litre yakarsin. Kendi aracim i20 crdi. Uzun yolda 90-100 3.8-4.2 litre yakıyor. Benzinli tuplu secenegi aklinizdan cikarin derim ben. Ha 2. El problem degilse dizel c2 ler tek kapi 3.2 litreleri goruyor.

• 208

• Hey maşşallah o nasıl bir işmiş? Bence ucuzundan bir araba alıp kalanıyla işe yakın bir ev kredisine girin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-2012-citroen-c4-1.6-hdi-confort-820351677/detay
    gayet mantıklı bir araç önermişsiniz, hem genişlik olarak iyi hem yakıt.
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    2013 Exclusive'sini kullaniyorum 2 yıldır. Çok memnunum.

• Hocam dur kalk trafikte olmayacaksanız 1.4 egea olabilir. Üst model olarak hiç yoktan.

• öncelikle cevap veren arkadaşlara tek tek teşekkür ederim kafamda bi çok şeyi netleştirdim sayenizde.

mesafenin uzunluğuyla ilgili yorumlar için haklı olabilirsiniz ama bi süreliğine geçici görevdeyim diyelim ve kendi evimde oturuyorum bu yüzden taşınmaktan her türlü iyidir benim için. 47km+47km gidip gelmek, üstelik yolda hiç trafik yok sadece tek ışık var yani İstanbul gibi düşünmeyin.

1.3 egeaya kafayı takmıştım ama kullanan bi arkadaşım 100ü geçersen yakıt artıyor demesinden sonra 1.6lara baktım ama hem bütçeyi aşıyor hemde nedense burda hiç önerilmedi.

tüplü modeller (özellikle corolla) rotadaki tırmanışlar sebebiyle şimdilik tercih dışı

çok önerildiğinden PSAnın hdi motorlarını inceledim 1.5 blueHDI olanlar 3. nesil 2019/2020 sanırım 1.6 e-HDI olanlar bi önceki ve standart 1.6 olanlarda ilk nesil. 1.5lerde bütçe dışı kaldığından 1.6 e-hdi olan modellere bakıyorum 301/c-elize yada denk gelirse c3/c4 gibi modellerde olabilir. ama önce eldeki 95 model vectrayıda satabilmem yada takasa vermem gerekicek şu durumda.

• Sizin ilaciniz Peugeot 301 veya clio 0.9 lpgli

• hocam her gün 100 km için en iyi araç sümbül. 1,5 dci ile yakıt ekonomisinin kralını yaparsın. bakımda ekonomi yaparsın. boşver citroeni. şimdi şu dönemde fuzuli para harcama. ne olacağı belirsiz bir dönemdeyiz.
  • c-elize de anlaşıldı p.tesi alınacak inşallah. ilgilenenlere teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.