Şimdi Ara

Günlük 3$ toplamda 20$ free veren güvenilir site

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler dileyerek başlıyorum. D.T consortium sitenin ismi. Günlük görevleri var sitenin free kullanıcılarına 3 görev vip1 lere 5 böyle artıyo. Görev ise ben facebook görevlerini yapıyorum bi tane görev 1 dolar freede. Site size facebooktan bir tane link veriyo ona basıp gönderiyi beğenip ss ni alıp siteye yüklüyorsunuz ve bunun karşılığında 1 dolar veriyor. Siteden para çekimi yapabilmek için 10 dolar olması gerekiyor ve bu parayı kripto üstünden çekiyorsunuz. Birde site tamamen referans sistemiyle çalıştığı için vip bir kişinin ref linkiyle giriş yapmazsanız para çekimine izin vermiyor. Ben bu sistemi 3 haftadır kullanıyorum şuana kadar hiç bi sıkıntı çıkmadı ve 80000 fazla kullancısı var dünyada. Yakın zamanda türk kullanıcılarıyla parti düzenliyeceğiz türkiyede. Geçen gün rusyada düzenlenmişti çok fazla apple ürünü dağıttı şirket bu aynı etkinlik türkiyede de düşünülüyor. Belki işinize yarar diye paylaşmak istedim.

Refli link: https://dt-consortium.com/register/704442847

Refsiz link: https://dt-consortium.com/register

Günlük 3$ toplamda 20$ free veren güvenilir site

Bu da benim şuana kadar çektiğim miktar.

Bide üye olanlar olursa refli şekilde benimle posttan yada özelden iletişeme geçip ismi söylerse sevinirim çünkü bu sistem tamamen refli şekilde çalışıyor sistemin desteği kim benim altıma üye olursa soruyo bu kim diye benimde açıklamam gerekiyor.

iyi günler herkese zamanınızı çaldığım için kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buna benzer bir sistemden ben de para kazandım ama sistem bir süre sonra ya patlıyor ya da ücretsiz gelenlere görev vermemeye başlıyor. Bu arada bu tip sistemlerin ponzi olduklarını unutmayın ve para yatırmak gibi bir hata yapmayın.

• Vip olmak isterdim de güvenemiyorum Günlük 3$ toplamda 20$ free veren güvenilir site 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 3 Temmuz 2022; 19:24:40 >
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Ne iyi adamsın...! Kimseye güvenmemeye devam 😁😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ademmmmmmmm A kullanıcısına yanıt

Bu devirde babana bile güvenmicen Günlük 3$ toplamda 20$ free veren güvenilir site 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ilgileniyor musunuz konunuzla?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.