Şimdi Ara

W213 E 63 S 4Matic+ Yıldızı yeter sonunda kavuştum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.047
Cevap
34
Favori
82.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLM forumdaşlar, yarın saat 10:00 doğru test için aracı teslim alıyorum, Pazar akşamı geri götürmem lazım ort. 400-500km imkan tanıyorlar, Video ve resimler çekerim şayet aklıma gelmeyip herhangi araç üzerine bilgi edinmek arzunuz varsa iletin. BMW isteğim Mayıs ayından beri sürüyor epey teklif aldım, Satıcıya M5 değil M6 niyetinde olduğunu söylemiştim herhalde en geç 2 aya kadar test imkanım olur cazip gelirse bakıcaz artık.

1.Başlık : M5 F10 Hafta sonu test ediyorum

2.Başlık : M6 F12 Cabrio test için bende

3.Başlık : Aman Çocuklar Duymasın " BMW M6 F13 Coupé " ısmarladım

4.Başlık : Aman Çocuklar Duymasın " BMW M6 F13 Coupé " sipariş verdim (ısmarladım deyince komik duruma düştüm)

5.Başlık : Çocuklar Duydu " BMW M6 F13 Coupé " Züppe ve apaçi Renk miş :D (Başka işimiz yok, Renk derdine düştük)

6.Başlık : Günleri geri saymaya başladım " BMW M6 F13 Coupé " Teslim Tarihi nasip olursa 12.Hafta

7.Başlık : Yıldızı Yeter 😃 Emekliye W213 E 63 S 4Matic+ nasip olursa geliyor

8.Başlık : Yıldızı Yeter 😃 Emekliye W213 E 63 S 4Matic+ geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex-Diesel -- 19 Nisan 2018; 22:5:20 >

• Arkadaş ben anlamıyorum bu olayı, 2,5 sene geçmiş belki Hakkı'n rahmetine kavuştu ama millet kendi amcası kayıp gibi endişeleniyor. Gerçek Hayatta görmedi etmedi ama Konuya yazmalar etmeler. Sahte ve yapmacık endişe cümleleri...

Bahse konu araç basit bir araba olsaydı( focus, trendine jetta vs) kimse endişelenmezdi amca için . Neden mi ? Çünkü onun parası var... Arabası güzel... Hayran olun bari.
    Ex-Diesel hocam hoş gelmişsin burdakiler tırım tırım seni arıyordu :) Profil özetinde konuda son mesajda ismini görünce geldim. Dönüş mesajını görmedim tabi bi selam vereyim dedim yaşıyor olman ve muhtemelen sihhatli olman güzel Millet seni seviyor kıskanmadan, parçalamadan kıymet verebildi çokları sonunda :) karşılığını vermen lazım seninde :P tabi bize göre buraların eski havası yok artık pek girmiyoruz. Yeni aracın da şimdiden hayırlı olsun güzel alım yöntemi yapmışsın. nickini görünce bi selam edeyim dedim Selamlar... :)
    Tesla Otoyollarda çok denk geliyorum, hepsi sağ taraftan 120km gidiyorlar. Bakmayın Alman Otomobil Endüstrisi daha güzel E-Araç yaparlar biraz geç kaldılar. Teslanın sonu ne olacağı meçhul ve Araçları da ucuz değil. Bizim gibi direksiyona oturup 500-700km yol yapıyorsan pek Tesla işimize gelmiyor, her gün Evine dönüp prize takabiliyorsan güzel. E-Araç Ş-İçi fevkalade Belediye Otobüsleri veya hususi kullananlar için yalnız Garajın olup doldurma imkânı olabilecek, dediğim gibi uzun yolda pek yaramıyor veya çok vaktin olacak. Birde V8 Sesi ne alıştın mı biraz oyuncak gibi geliyor, ileride Emekli olunca belki olabilir.

Şu anda E-Araçların sayısı düşük düşünün her taraf E-Araç olsa Balkondan Caddeye Kabloları düşünemiyorum bile.
    Zaten Hatlar yeterli değil meskûn bölgelerde imkânsız görüyorum. Yalnız Hanıma Hybrid bir araç nasip olursa düşünüyorum, günde en fazla 50km yol yapıyor.
    Sağ olun gençler, sıhhatim iyi beni Merak etmişsiniz Tşk. ederim.

BMW M6 aracı teslim aldım 10 gün sonra Çin de işim çıktı acele gittim München Havaalanına bırakıp uçtum, 1 Hafta sonra geldiğimde maalesef araç yoktu.Dünyama ve kendime küstüm, Nazar dedim Forumlara bile takılmak istemedim, 1500km araçtı. Normalde hiç Havaalanına bırakmam Hanım götürür çok hatta yaptım.
  • Bekliyoruz ozaman bizde sabırsızlıkla
  • Keşke burada da 400-500km test imkanı olsa. Bizde 10km en fazla.
    Adamlar aşmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Keşke burada da 400-500km test imkanı olsa. Bizde 10km en fazla.
    Adamlar aşmış.

O arkadas nerede ki

Vay be 500 km M5 kullansam G kuvvetinden bir daha normal arabaya binmem

Bünye alışır falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • direksyona nickini yapıştırıp yeni araç aldım diyebilirdin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabırsızlıkla beklemedeyiz abi. c63 dü sanırım sizde olan.Alışıksınız siz gerçi o tip arabalara ama m5 çok farklı bi dünya.

Bir merso sever olarak m5 in sizde bırakacağı etkiyi şimdiden tahmin edebiliyorum.

Video ve ss lerle konuyu desteklemeniz dileğiyle.İyi sürüşler
  • motor ve egzoz sesinin video sunu çekerseniz çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Adamlar aşmış.

O arkadas nerede ki

Vay be 500 km M5 kullansam G kuvvetinden bir daha normal arabaya binmem

Bünye alışır falan

Almanya'da diye biliyorum.
  • 500 milyarlık olan araba değil mi o?owww..nasıl bir alım gücü var arkadas sizde ya valla ağzım açık kalıyor...şimdiden hayırlı olsun diyelim

500 milyarlık arabaya da 10km test sürüşü yaptırırlarsa e oha yani...10km de o aracın motoru test edilmez:)500 milyar vereceksin 400-500km test sürüşü normal

(araç 300km de vites arttırıyor yok böyle birşey..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 7 Eylül 2012; 14:52:43 >
  • Bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

DSG daha iyi.

Şaka bi yana video,resim filan bol bol yüklerseniz çok seviniriz.
  • Göster ona gücünü abi

Şaka bir yana bol bol izlenim ve senin AMG ile kıyaslama istiyorum abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

DSG daha iyi.

Şaka bi yana video,resim filan bol bol yüklerseniz çok seviniriz.

heh

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Adamlar aşmış.

O arkadas nerede ki

Sorman gereksiz, sence ?
  • Bakalım AMG'den sonra nasıl gelecek,izlenimleri bekliyoruz
  • Beklemedeyiz, o değil de insan 500km sonra hevesini almış olur arabayı almaya gerek kalmaz. Türkiyede ferrariler falan 3 ayda yapıyor o kilometreyi.
  • Git ve ona patronun kim olduğunu göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Git ve ona patronun kim olduğunu göster

çok dikkat gerektiren bir araç ancak dikkat edecek bir pilotu var

bu aracı ilk lanse edildiğinde test eden 63 yaşındaki pilot yan koltukta oturan 13 yaşındaki torunu ile bu araçtan sağ çıkmışlardı ancak araç patatese dönmüştü, yer Almanya

W213  E 63 S 4Matic+ Yıldızı yeter sonunda kavuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Sabırsızlıkla beklemedeyiz abi. c63 dü sanırım sizde olan.Alışıksınız siz gerçi o tip arabalara ama m5 çok farklı bi dünya.

Bir merso sever olarak m5 in sizde bırakacağı etkiyi şimdiden tahmin edebiliyorum.

E63

• quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Sabırsızlıkla beklemedeyiz abi. c63 dü sanırım sizde olan.Alışıksınız siz gerçi o tip arabalara ama m5 çok farklı bi dünya.

E63

Hay yasa sen.

E63 de ki gibi motor kaputunu acip motor sesini dinlemek isteris

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.