Şimdi Ara

Güney Kore'ye zor döneminde o kadar asker gönderdik. Şimdi vefa borçlarını ödesinler bize

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar yardım ettik yok mu bi hicretimiz Güney Kore'ye zor döneminde o kadar asker gönderdik. Şimdi vefa borçlarını ödesinler bize 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 28 Temmuz 2021; 21:24:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tabi giflerden korelilere hayranın belli oluyordu.

Güney Kore'ye zor döneminde o kadar asker gönderdik. Şimdi vefa borçlarını ödesinler bize 

• Güney Kore'ye zor döneminde o kadar asker gönderdik. Şimdi vefa borçlarını ödesinler bize

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana gif verdiler ya la

Birde hyundai satıyorlar işte.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Saygılar lordum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güney Kore'ye zor döneminde o kadar asker gönderdik. Şimdi vefa borçlarını ödesinler bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 28 Temmuz 2021; 23:56:37 >
  • Aslında bir bakıma yardım ediyorlar.

Teknolojik açıdan bir çok teknolojiyi koreden alıyoruz lisanslayıp.

Kore bu konuda bir çok açıdan bize yardımcı oluyor teknoloji konusunda.

• birçok askeri teknolojilerin ortaklıklarında , proje döneminde vs. güney kore var.

• Abd'nin paralı askeri olarak gittik adamların ülkesinin bölünmesine yardımcı olduk. Peki ne için. Abd bize üç beş milyar dolarcık daha fazla yardım etsin diye. Sonra babayı aldık o ayrı konu. Güneyliler ne kadar bize dua ediyorlarsa, Kuzeyliler bir o kadar bize beddua ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alierennet

Abd'nin paralı askeri olarak gittik adamların ülkesinin bölünmesine yardımcı olduk. Peki ne için. Abd bize üç beş milyar dolarcık daha fazla yardım etsin diye. Sonra babayı aldık o ayrı konu. Güneyliler ne kadar bize dua ediyorlarsa, Kuzeyliler bir o kadar bize beddua ediyorlar.

Şimdi de Afganistan' da aynısı oluyor.

60 yıldır aynı yerdeyiz.

• ben bu koreliler hakkında yeni bir şey öğrendim. daha doğrusu koreli birisi ile karşılaştığımda ondan dinledim. biz türkler koreliler ile akraba oluyoruz. bu çin ile savaş sırasında bir takım türk insanları korenin şimdiki topraklarına yerleşip ülke kuruyorlar. şimdi bunu bana söyleyen koreli'nin ismini yazıyorum buraya. jei-hun. bizdeki ceyhun anlamına gelmektedir! koreliler gerçekten bizim kardeşimiz olabilir...Güney Kore'ye zor döneminde o kadar asker gönderdik. Şimdi vefa borçlarını ödesinler bize 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 29 Temmuz 2021; 14:22:8 >
  • Bir rivayete göre tekvando dövüş sanatının ustası bu sanatı Van'da öğrenmiş. Batılılar bu sanatı en iyi nerede öğreniriz diye sorduklarında, Koreliler abi sen bunu tek Van'da öğrenebilirsin demişler. Tabi pis batılılar Türkiye düşmanlığından Tek Van'da kelimesini değiştirip Taek-won-do yapmışlar.

• Vatandaşlık istiyorsan 2 yıl askerlik yaparsın deyim baya zorlayıcı.

Ayrıca dil bilmen lazım.Güney Kore dili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Temmuz 2021; 0:38:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet vefa borcu olarak koreli kızları istiyorum

• Sadece Türkiye'nin üstünde böyle bir sorumluluk var.Bunu hala daha öğrenemediniz mi?Sadece Türkler vefa borcu öder başka kimsenin vefa borcu ödeme zorunluluğu yoktur.Özellikle bu siyasal islamcılar için böyledir.Türk mazlumları (!) korumak için feda edilebilecek insan demektir.Bunu hala daha öğrenemediniz mi?

Afganların bize Kurtuluş Savaşında yardım etmelerine gelirsek Türkiye 2001'de Afganistanın işgalinden sonra NATO çatısı altında bu borcu gereğinden fazla ödemiş durumda zaten...Türk askeri Afganistanda Afganlara ücretsiz sağlık hizmeti ve eğitim hizmeti verdi,yiyecek,temiz su ve giysi yardımlarında bulundu.Üstelik bunu 20 küsur yıldır yapıyor.

Ne vefa borcuymuş bu arkadaş?Gören Türkiye'ye gelip Kurtuluş Savaşında bizler yerine onlar savaştı sanır.Utanmasalar bunu diyecekler...

• Kızılderililer Türkse.
    Amerikanın yerlileri kızılderililerse

Amerika bizim o zaman.
    Gerekli işlemleri başlatalım. Hak talebinde bulunalım.

• Kore en büyük yardımı tank olarak yapiyor

Altay tanki k2 black panther dir. İktidar Yerli hamaseti yapiyorlar ama adamlar kendi projelerini verdiler bize minnet duygusuyla.

Bizde yapilan modernizasyona motoru ye sanzimani etersiz geldi cunku tank ağırlaştırılmış oldu. Ek zirh plakaları eklendi ve taretinde (topu da değişmiş olmali) değişiklik yapıldı.

Zaten en sonunda bunlarin urettigi yeni nesil motorunu ve sanzimanini alip takacaz altaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 31 Temmuz 2021; 13:5:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Kızılderililer Türkse.
    Amerikanın yerlileri kızılderililerse

Amerika bizim o zaman.
    Gerekli işlemleri başlatalım. Hak talebinde bulunalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 31 Temmuz 2021; 13:11:34 >

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt

Türkler Kızılderili diyorlar doğru mu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.