Şimdi Ara

Güney Kore ve Japon medyasında Türk ekonomisi batıyor haberleri (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
13
Favori
34.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 4 Eylül 2018; 22:44:57 >
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Listeleri kapıştırak mı

1-)Amerika
    2-)Kanada
    3-)Almanya
    4-)Polonya
    5-)Hollanda
    6-)İngiltere
    7-)Fransa
    8-)İspanya
    9-)Singapur
    10-)Finlandiya
    11-)İsveç
    12-)İrlanda
    13-)Avusturya
    14-)Azerbaycan
    15-)Rusya
    16-)Güney Kore
    17-)Bulgaristan
    18-)Japonya
    19-)Estonya
  • Uzaktan davulun sesi hoş geliyor...
    Burda gel konuş ...

Güney Kore ve Japon medyasında Türk ekonomisi batıyor haberleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Birader şakamısınız siz ya. Kimin uyanmasını bekliyorsun. Halk uyansa ne yapacak. Muhalefetin uyanması lazım ama onlarda düzenin adamı. İnceden tut meral akşenere kadar hepsi düzenin adamı.
    Muhalefet dedin de...bu chp oy sayimlarini bitirebildi mi parti ici secimlerini yonetemeyen bir partiden ulke yonetmesini bekleyecek kadar udumuz tukenmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    1.kanada > inanılmaz derecede hint asıllı göçmen aldığından artık ne kadar yaşanılır bir yer olacak önümüzdeki yıllarda göreceğiz (Vancouver' da yaşayan bir arkadaşımın yorumu)
    2.Norveç > İskandinav ülkeleri arasında gizli ırkçılığın en çok yaşandığı, göçmen alımında ingiltereden daha fazla ince eleyip sık dokuyan, çocuk politikası ile göçmenlerin canını okuyan bir ülkedir Norveç. GSMH haricinde yaşamak isteyeceğini sanmam. (İsveç' te yaşayan bir arkadaşımın yorumu)
    3.Güney Kore ve Japonya ise ise kültürel adaptasyon açısından (özellikle Japonya) seni fazlasıyla yoracaktır.

Bunları niye yazıyorum? Seni fikrinden soğutmak yada ülkeleri yermek amacında değilim. Aksine bunlar hayat deneyimidir, gidip gören herkese ne iyi etmişsin dedim bugüne dek. Fakat madalyonun diğer yüzü de var. Her şey o kadar kolay olmayacak ilk etapta. Bunu dönem dönem Avrupa' da iş nedeniyle bulunmuş birisi olarak söylüyorum.

Kaldı ki ne kadar maddi konularda gençlere hak versemde bu ülke için çabalamak hepimiz için en iyisi. Yönetimler baki değildir. Önemli olan bizim kararlılığımız.
  • Lazeran kullanıcısına yanıt
    hangi dk lar arası bahsediliyor bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma ben seçim sonuçlarına inanmıyorum. İnce büyük bir umut oldu ama bence oda sistemin adamı

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Avrupa yada canada her halükarda buradan iyidir. Bütün hintliler orada olsa bile adaletin olduğu yer iyidir. Aslında bizim ülkenizde tek eksik adalet. Hiç gelmedi meret. Önceden de adalet yoktu. Atatürkçü yobazlar gitti dinci yobazlar geldi.

Her ne olursa olsun Allah ülkemizi.terk etmeyi bize göstermesin inşallah

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Atatürkçülük bir tür yobazlık değildir çarpıtma! Önemli olan nasıl uygulandığıdır. Kendisinin yapmadığı şeylerden dolayı ülkenin kurucusu olan bir kişiyi hedef gösteremezsin. Yalnış uygulamalar sahibinin sorumluluğundadır. Gitmek istediğiiniz zaman gidebilirsiniz, kimse kimseyi tutmuyor. Yalnız adamlar kalifiye birey istiyor, burada 2-3 ideoloji içinde sıkışmış beyinlerin kendilerine bir çıkar sağlamayacağını hepimizden iyi biliyorlar...
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Bende aynı düşünüyorum atatürkçü yobaz nasıl atatürkü bağlamıyorsa dinci yobazda dn bağlamaz. Fakat atatürkü hedef aldığımı hangi mantıkla düşündün onu anlayamadım. Gidip gitmeyeceğim konusu kimseyi ilgilendirmez zaten. Gidecek olsam kimse tutamaz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

Muhalefet dedin de...bu chp oy sayimlarini bitirebildi mi parti ici secimlerini yonetemeyen bir partiden ulke yonetmesini bekleyecek kadar udumuz tukenmis

Alıntıları Göster
    Kk ben gidersem parti biter diyor.

Sabit fikirli alevi secmeni gotururum diyor.

9 secim kaybediyor.

Acikca tehdit ediyor.

Git ak partiye oy ver diyor.

Kendi sectigi baskan adayina guvenilmez diyor.

Koyun olan diger partiye oy veren oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

Alıntıları Göster
    Kk ben gidersem parti biter diyor.

Sabit fikirli alevi secmeni gotururum diyor.

9 secim kaybediyor.

Acikca tehdit ediyor.

Git ak partiye oy ver diyor.

Kendi sectigi baskan adayina guvenilmez diyor.

Koyun olan diger partiye oy veren oluyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.