Şimdi Ara

Güney Kore ve Japon medyasında Türk ekonomisi batıyor haberleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
13
Favori
34.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kangaetemo

quote:

Orijinalden alıntı: hepsinerede

haberin kaynağında herhangi bir video yok

videonuzu beklemekteyim

yanlislikla pm attim ama buradan da yazayim izlemek isteyen olur diye.
    gooogle -> arirang tv turkey -> ilk video sonucu

Alıntıları Göster
    yazıklar olsun ya bu başlığa yazıklar olsun ayhan erdemir kimdir..

fetönün chp deki adamı

hakkında yakalaama kararı çıkan adam

bütün mal varlıklarına el konulan adam.

şimdi siz bunun üzerinden yorum yaapın durun yazıklar olsun.

fetöcü ler konuşun .

hakkında yakalama kararı çıkan adamın yönlendirmesişyle burda tc hükümeti başkanına her türlü hakareti yapanlarada yazıklar olsun.

yuh yuh .

• burda rte eye haakaret edip dij güçler filan yazanlar.

bişey demiyorum.
  • Adamlar çekik gözlü bizi kıskanıyor.Kore,Japonya,Vietnam,Malezya,Singapur Topunuz gelin.
  • Adamların dediklerinde yanlış bir şey yok hepsi doğru. Ama bir yerde yanılıyorlar batıyorlar değil battık zaten o konuda yanlışları var battık zaten abi ne batıyorlar vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RocknRoll@

Adamlar çekik gözlü bizi kıskanıyor.Kore,Japonya,Vietnam,Malezya,Singapur Topunuz gelin.
    lades oldunuz halen yorum ,la adam bilinen bir fetöcü.

fetöcü diyorum fetöcü.

yargı tarafından aranan bir fetöcü.

ülkeyi abd de gammazlayan karşı dava açtıran .

ülkenin düşmanı bir adam diyorum.

vay be vay

türkü çaarcam artık :).
  • Koyu Ak Partiliyim Bunu Forumdaki Hemen Hemen Herkes Bilir. Şu Son Olaylardan Sonra Gerçekten de Bizi Zor Günler Bekliyor. Partime ve Liderime Kesinlikle Laf Söyletmem Ama Partimizin Bana Göre Tek Bir Yanlışı Var Oda Suriyelileri Bu Ülkede Yaşamasına İzin Vermek. Bence Tek Bir Suriyeli Kalmayan Dek Hepsini Bu Ülkeden Uzaklaştırmak Gerekiyor. Sadece Uzaklaştırmak Değil Sınırlarda Mülteci Kamplarınında Kaldırılması Lazım. Ve Sadece Suriyeliler Değil Afgan Iraklı Kim Var Bizden Olmayan Çıksın Gitsin Arkadaş. Bu Suriyelilere Yapılan Yardımlar Kesilsin Emin Olun Dolar 5,50 TL Seviyelerine Geriler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

Koyu Ak Partiliyim Bunu Forumdaki Hemen Hemen Herkes Bilir. Şu Son Olaylardan Sonra Gerçekten de Bizi Zor Günler Bekliyor. Partime ve Liderime Kesinlikle Laf Söyletmem Ama Partimizin Bana Göre Tek Bir Yanlışı Var Oda Suriyelileri Bu Ülkede Yaşamasına İzin Vermek. Bence Tek Bir Suriyeli Kalmayan Dek Hepsini Bu Ülkeden Uzaklaştırmak Gerekiyor. Sadece Uzaklaştırmak Değil Sınırlarda Mülteci Kamplarınında Kaldırılması Lazım. Ve Sadece Suriyeliler Değil Afgan Iraklı Kim Var Bizden Olmayan Çıksın Gitsin Arkadaş. Bu Suriyelilere Yapılan Yardımlar Kesilsin Emin Olun Dolar 5,50 TL Seviyelerine Geriler.
    Yedik bizde sonuna kadar reis. Daha fazla mülteci almalıyız biz yardımsever bir devletiz mazluma kapımız hep açık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

Koyu Ak Partiliyim Bunu Forumdaki Hemen Hemen Herkes Bilir. Şu Son Olaylardan Sonra Gerçekten de Bizi Zor Günler Bekliyor. Partime ve Liderime Kesinlikle Laf Söyletmem Ama Partimizin Bana Göre Tek Bir Yanlışı Var Oda Suriyelileri Bu Ülkede Yaşamasına İzin Vermek. Bence Tek Bir Suriyeli Kalmayan Dek Hepsini Bu Ülkeden Uzaklaştırmak Gerekiyor. Sadece Uzaklaştırmak Değil Sınırlarda Mülteci Kamplarınında Kaldırılması Lazım. Ve Sadece Suriyeliler Değil Afgan Iraklı Kim Var Bizden Olmayan Çıksın Gitsin Arkadaş. Bu Suriyelilere Yapılan Yardımlar Kesilsin Emin Olun Dolar 5,50 TL Seviyelerine Geriler.
    Suriyeliler konusunda haklısınız lakin bana liderinin yaptığı ülkeye gelir kaynağı olan projelerden bahsette bizde liderinin günahını alıp laf söylemeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bocha Boston kullanıcısına yanıt
    Insanlar tek bir sahsa bagli(Maduro) bunun dini bagliliktan farki yok.Onemli olan tam bagimsiz olmak.

• İnşallah venezuella gibi oluruz da halk .ıçını siimeye tuvalet kağıdı bile alamayacak duruma gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scaleo -- 2 Eylül 2018; 21:58:14 >
  • Ülkenin dibi göreceğini bizden olmayanlar bile çok net görebiliyor. Artık herkes kendi totosunu kurtarmaya baksın. Ben 2020 yi Türkiye'de görmemeyi planlıyorum. Uzak diyarlarda biramı yudumlayarak, çomarlarla dolu güçlü Türkiye'nin günden güne batışını izliycem.
  • Gardaş daha dün samsung alın dendi, noluyoruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

Yaşamak istediğim ülkeler

1.kanada

2.norveç

3.güney kore

4.japonya
    Ahh hocam ahhh bir isveç aşığı olarak çok iyi anlıyorum seni. Bende isveç de yaşamayı çok isterdim. 🇸🇪

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loukas -- 3 Eylül 2018; 0:42:0 >
  • Türk Telekom olayı hukukun çalıştığı bir ülkede olsaydı bugün çok farklı şeyler yaşanırdı... Ama eminim bir gün bu olay aydınlanacak...

• türk telekom olayı amerikada olsaydi amerikalılar şimdiye kadar 10 film çekmîşti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haberin satır aralarını okuyunca dehşet şeyler söylemiş çekik gözlüler. Halkbak olayını yalan söylemiyorsa (ki söylemiyordur.) "dün Halk bankasıda inanılmaz birşey oldu 3.67 den AKP lilere dolar satışı yapıldı" lafı ve türktelekom mevzusunu anlatması ülkenin çok vahim halde olduğunu ve hükümetin kontrollü şekilde devleti soyduğunu kanıtlar niteliktedir.

Akp'nin artık bir proje partisi olduğuna kesin kannat getirdim. Şahsım adına şunu diyorum ki "önceleri verdiğim oy da destek de bomboş bir hiçlik içeriyormuş." Akpye ve diğer tüm partilere oy veren gerçek vatandaşlara tavsiyem artık hiçbir siyasi partiye oy, destek vermemeleridir. Günümüz türk siyasileri sadece kendilerini zengin etti, ülkeyi fakirlştirdi. Her türlü pis menfaatlerine çanak tutrurdu. Aptal halk da peşlerinden koyun gibi gitti.

• Bizimkiler. Ötündeki don gitmeden anlamaz

• ve dün Halk bankasıda inanılmaz birşey oldu 3.67 den AKP lilere dolar satışı yapıldı

vayy be

• Allah'ım 14 milyar yıllık hayatta niye bu zaman dilimi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.