Şimdi Ara

Güney Kore' de Türkiye ve Türkleri kötü gösterme kampanyası başlamış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nettde şu videoalrı gördüm, Türklerri çok pis kötülemişler :( neden böyle düşman oldu bu koreliler bize?
    https://www.facebook.com/erkanshi.godesu/videos/686240781575614/
    https://www.facebook.com/erkanshi.godesu/videos/671842653015427/

Güney Kore' de Türkiye ve Türkleri kötü gösterme kampanyası başlamış

• Video Türkiye gerçeklerini güzel yansıtmış
  • saçmalık
  • xD Zaaa zaaa zaa Şimdi bu videolar güney körede yayılıp türkiyeyi kötülüyor haaa? xD Aahahah 1- Kuzey kore ile savaşlarında biz gittik onlarla birlikte savaştık bizi iyi tanırlar :) Daha eskiye gidersek abileri çini tokatladığımızı iyi bilirler ! 2- güney kore de internet böyle vasıfsız , beyinsizce videolar ile meşgul edilmez ! Eger ki öyle olsaydı aylık 50 tl ye 1 gigabit simetrik hızlı interneti kullanamazlardı öyle bi hızları olamazdı :) Ama bunu ters den yükleyip diyebilirsin ki türkiyede güney korelileri çok pis kötülemişler türkler neden güney korelilere düşman oldu diye sorabilirsin daha inandırıcı olur :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Video Türkiye gerçeklerini güzel yansıtmış

Ama biraz kırıcı video olmamaış mı :S
  • Kötülemek için çaba harcamalarına gerek yok ki, ortalama bir kadının ülkede yaşadıklarını çeksek hatta bir erkeğin bile çeksek yeterli...Ülkemizde kişisel gelişimini tamamlamamış inatla insanlaşmak istemeyen bir ton canlı var.

Şimdi o boyacının yaptığını görmeyen var mı ? İlla bir yerde farklı türden yapanını görmüşsünüzdür. Etrafınızda hiç kadınlara sözlü veya fiziksel taciz eden görmediniz mi ? İlla görmüşsünüzdür. O yüzden kötülemişler demeyelim, olanı çekmişler...
  • Ee ne var ki bunda adamlar normalde olanı videoya çekmişler. Savunmuyorum ama öyle aşırı derece bir şey de görmedim. Ha sıkıntı şu oradaki insanlar bütün Türk erkeklerinin böyle olduğunu falan sanacaklar o olacak.
  • Ben sevgilimle el ele gezerken bile ters bakiyorlarsa bu ülkede her şey olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan yok adamlar haklı dogruyu söylemişler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.