Şimdi Ara

Güney Kore, 2026 yılında 6G'yi başlatacak: 5G'den 50 kat daha hızlı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Alınacak telefonu da düzgün incelemekte fayda var. Dünya şebekelerinde henüz SA 5G kullanılmıyor sanırım, hepsi NSA 5G. Yani 4.5G ile birlikte çalışan 5G. Alınacak telefonun tek başına 5G'de verimli çalışacağından emin olmalı. Sonra kullanılacak frekanslar var. Bizde daha ihale yapılmadığından hangi frekansların kullanılacağı tahmin edilse de net belli değil. Bu durumda 5G destekli telefon alıp operatörün o bantta frekansı yok diye onu kullanamama, ya da operatör 4G bantlarına 5G sıkıştırıp verdi diye 4G hızları alınan 5G kullanma durumlarına karşı çok aceleci olmamak da lazım.

Hani telefon alıp 5 yıl kullanacağım diyen 5G desteklileri incelesin, ama her sene amiral gemimi değiştiriyorum diyen için çok da önemi yok henüz.

• ankarada cep telim çekmiyor millet 6g ye geçiyor.

• Bizim Vodafone'da konuşurken cekmeyip kapanırsa dakika ekliyor.hayaller hayatlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    kör ve sağır değilsen ülkemizin diğer ülkelerce sevilmeyen. her açıdan saldırıya maruz bırakılan bir ülke olduğunu bilirsin. siber saldırı, ekonomik saldırı, terör, darbe. bunlarla boğuşurken hepsine direnip 6g'ye geçmemizi bekliyorsan maktıklı düşünemiyorsun demektir. Bir ağaç kesimini bile fırsata çevirip ülkeyi parçalamaya çalışan gezi parkı olayını unuttun mu? siyasetle hiç alakası yok söylediklerimin. birilerinin kuyruk acısı var yada gözü toprağımızda. *4G neyimize yetmiyor* diyemem bana yetiyor sana yetmeyebilir 8k yayın yapacaksındır belki. ülke şampiyonlar listesinde ya zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: renega

kör ve sağır değilsen ülkemizin diğer ülkelerce sevilmeyen. her açıdan saldırıya maruz bırakılan bir ülke olduğunu bilirsin. siber saldırı, ekonomik saldırı, terör, darbe. bunlarla boğuşurken hepsine direnip 6g'ye geçmemizi bekliyorsan maktıklı düşünemiyorsun demektir. Bir ağaç kesimini bile fırsata çevirip ülkeyi parçalamaya çalışan gezi parkı olayını unuttun mu? siyasetle hiç alakası yok söylediklerimin. birilerinin kuyruk acısı var yada gözü toprağımızda. *4G neyimize yetmiyor* diyemem bana yetiyor sana yetmeyebilir 8k yayın yapacaksındır belki. ülke şampiyonlar listesinde ya zaten
    Geniş düşünün biraz. 5G ye geçmemiz yada geçmememiz önemli değil. 5G’ye en geç 2 sene içerisinde girilecek. Siz bir 5G’siz telefon alıp 2 sene sonra o telefonu yok fiyatına satacaksınız, onu bırakın teknolojiden uzak kalacaksınız. 50 yaş üstü emekli bir insan olmadığınızı tahmin ediyorum bu forumda takıldığınıza göre. 5G aktif olup kullanamamak bu sitedeki üyeler için problem olacaktır.

O vakit çıktığında 5G’li telefon alırım diyorsanız da eğer 5G’li telefonlar şimdiye göre daha da pahalı olacaklar.

Yine de siz bilirsiniz. Benim mantığımı elvermiyor 5G’siz telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar ne yaşıyor biz ne yaşıyoruz. Çok birşey istemiyoruz aslında.

• Millet 6g hıznından bahsederken ben telefonumda bırakın 4.5g 3g bile göremiyorum habire H+ ibaresi. Telefonun 4.5g desteği olduğu ve şehir merkezinde olduğum halde H+ hızın yukarısına daha çıkamaduk... 6g de gözüm yok 4.5g dende vaz geçtim fakat bari 3G desteği tam vereydiler oda yook...

• Ülkenizde 4,5G yaygın durumda, Üstelik Aselsan'ın geliştirdiği yerli baz istansyonları da yaygın olarak kullanıma girmeye başladı. 5G'de kurulum aşamasında ama kompleksli ezikler kendi ülkelerini ezikleme derdindeler. Sizin gibilere 90'ları yaşatmak lazım göresiniz geri kalmış ülke nasıl oluyormuş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.