Şimdi Ara

güneşli seri sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
10.160
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> güneşli seri sonu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    58 Mesaj
    Arkadaslar Gunesli de seri sonu magazalarinin oldugu bir yer varmis, biz gitmistik, metro marketin o civarlarda kucuk magazalar var rodi collezione falan filan, de bunlar kucuk, cok ta bi ucuz degil zaten, ama fabrika satis magazalarida varmis oralarda galiba, yerini bilen varsa, yardimci olabilirse cok sevinirim.

|
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj
    yenibosna dolmuşlarına biniyosun.. son durakta iniyosun.. orada hangar die bi yer war baya büyük

daha sonra altınyıldız kumaş fab. soruyosun.. yaklaşık 00-800m aşşağıda bi yer oralarda da fabrika seri sonu mağazası + kom + guess, levis, dockers (hepsi bi yerde) + reebok + tomy gibi mağazalar war..

kolay gele
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Birde gittigimize degermi varmi ekoomik birseyler, yoksa normal fabrika satis magazalarindanmi, tekrardan saolasin.
    |
    |
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    artık o nasibin varsa olur.. bazen ben 20 ytl ye 30 -28 beden dockers pantolonlar görüyorum orda...

quote:

Orjinalden alıntı: dreamer1983

Birde gittigimize degermi varmi ekoomik birseyler, yoksa normal fabrika satis magazalarindanmi, tekrardan saolasin.
    |
    |
    valla ben gecen sene bi gitmiştim. serefsiz dolmuşçu taaa tepede indirmişti. buzgibi havada 1-2 km. yürümüştüm. aman aman ucuz şeyler de yoktu. ortalama %20 daha ucuzdu. reebok, tommy, rodi, levis, boyner, kappa, elesse bunların hepsi var. 3 saat dolaşıp boş gitmeyeyim bari diye sevenhill den bi tshirt almıştım.
    |
    |
    |
    |
    10546 Mesaj
    yenibosna demeyin bana yaw taaaaaaa havalimanin orasi ya. 4 saat sürdü oraya gitmem istanbulun bi ucundan diger ucuna gittim
    |
    |

Orjinalden alıntı: dreamer1983

Kardeş araban yoksa hiç heves etme üzülürsün.Araban olduğu zaman gidersin o da merakını gidermek için..
    Haa gittin diyelim mağazalar arası gezmen gerekecek nasıl gezeceksin levi's mağazası ile tommy arası mesafe 1.5 km vardır yürü yürüyebilirsen..
    Ayrıca ucuz filan değil tommy de gömlekler 80 milyon dan başlıyor levi's pantolonlar 140 milyon 50 milyona da var ama yaramaz sana ucuz geliyorsa o zaman başka..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    anadolu yakasından nası gelebirz arkadaşlr biraz daha ayrıntılı tarif edebilr misinz?
    hem toplu taşımalarla hem de arabayla gelsek nası olr
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.