Şimdi Ara

Güneşin Kızları - Kanal D (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
6
Favori
5.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanal D'nin tüm dizileri biter inşallah
    Gerçi zaten 3 dizisi var
    Eskiden yaprak dökümü-aşkı memnu-binbir gece-fatmagül vs en iyi diziler Kanal D den çıkardı
    Şuan poyraz-gk-kvp gibi leş vasatın altımda diziler çıkarıyorlar. Gerçi Gk nin ilk 15 bölümü fena değildi sonradan saçmaladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesiye attılar yakında biter
  • Reytinglerde iyice çökünce Cumartesi gününe alındı sırf yılın dizisi seçildi diye bitirmiyorlar yakında biter inşallah. Geçen sezon final yapan Güneşi Beklerken çok daha kaliteli bir diziydi böyle saçma sapan bir dizi ise halen daha devam ediyor saçmalık resmen..
  • İğrenç dizi.Emre Kınay kendini buralarda harcıyor.

• Harbiden kendini harcıyor boşu boşuna.
  • Gelsin 3. kardeş olsun.Başımızın üstünde yeri var

• Aynen aklımdan geçmedi değil
  • http://www.hurriyet.com.tr/gunesin-kizlari-39-bolumde-final-yapiyor-40065515

Vasat dizi nihayet final yapıyor bir de yılın dizi seçilmişti reziller
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

http://www.hurriyet.com.tr/gunesin-kizlari-39-bolumde-final-yapiyor-40065515

Vasat dizi nihayet final yapıyor bir de yılın dizi seçilmişti reziller

Hocam üslubunuz hiç hoş değil bunu belirtmek isterim. Ben biteceğini tahmin ediyordum ve hatta bunun hakkında biriyle konuşuyordum. Yetkililerle konuştuğunu ve o ''final yapacak'' iddialarının geçersiz olduğu belirtmişti fakat gerçekten de benim tahmin ettiğim gibi final yapıyor. Ben ona demiştim ki 38 bilemedin 39. bölümde final yapacak o da dediğim gibi yetkililerle konuştum falan gerçek değil demişti fakat acı olan tahminim doğru çıktı. Keşke bitmeseee

• Valla kusura bakma ama Altın Kelebek ödüllerinde bu dizi aday bile gösterilmedi en iyi senaryo ve yönetmeni Poyraz Karayel aldı en iyi diziyi de Poyraz'ın alması gerekiyordu gittiler Güneşin Kızları dizisine verdiler böyle saçmalık mı var ya madem geçen seneye göre değerlendiriyordu bu organizasyon o zaman geçen yılın dizilerine verilmeliydi Güneşin Kızları ise bir yaz dizisiydi sırf aday bile gösterilmedi gitti yılın dizisi seçildi haliylen insan böyle bir olaya saygı duyamıyor ya
  • quote:

Valla kusura bakma ama Altın Kelebek ödüllerinde bu dizi aday bile gösterilmedi en iyi senaryo ve yönetmeni Poyraz Karayel aldı en iyi diziyi de Poyraz'ın alması gerekiyordu gittiler Güneşin Kızları dizisine verdiler böyle saçmalık mı var ya madem geçen seneye göre değerlendiriyordu bu organizasyon o zaman geçen yılın dizilerine verilmeliydi Güneşin Kızları ise bir yaz dizisiydi sırf aday bile gösterilmedi gitti yılın dizisi seçildi haliylen insan böyle bir olaya saygı duyamıyor ya

hocam ben de ilk başlarda önyargılıydım fakat izleyince ne kadar güzel bir yapım olduğu kanaatine vardım. oyuncular rollerini çok güzel üstlenmişler rollere yakışıyorlar ve gerçekçi oynuyorlar hikayesi de güzel. en önemlisi izlerken ekrana kitleyebiliyor sıkmıyor muhteşem. ben her diziyi beğenen biri değilim hatta insanların o sevdiği yabancı dizileri sıkıldığım için izleyemiyorum. ama güneşin kızları bi başka. yaz dizisi olarak görmeyin efenim

• Ya bak gerçekten beğenebilirsiniz ama Poyraz Karayel'i izlemediniz sanırım ciddi anlamda bu ülkenin çok üstünde bir dizi hele ki ilk sezonu efsane ötesidir. Gerek ters köşeleri gerek oyuncuları gerek müzikleri gerek te senaryosuyla efsane bir yapımdır bu diziyi izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum oyunculukları inanılmaz iyidir Oğuz Ataydan, Godfather filmden harmanlamalar mı desem gerçekten bambaşka bir dizi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Ya bak gerçekten beğenebilirsiniz ama Poyraz Karayel'i izlemediniz sanırım ciddi anlamda bu ülkenin çok üstünde bir dizi hele ki ilk sezonu efsane ötesidir. Gerek ters köşeleri gerek oyuncuları gerek müzikleri gerek te senaryosuyla efsane bir yapımdır bu diziyi izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum oyunculukları inanılmaz iyidir Oğuz Ataydan, Godfather filmden harmanlamalar mı desem gerçekten bambaşka bir dizi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam o diziyi izlemedim ama bi fragmanını görmüştüm diye hatırlıyorum güzele benziyordu. Spoiler olmadan biraz konu ya da olaylar hakkında birşeyler çıtlatsanız hiç fena olmaz nedir nasıl birşeydir fikir edinmiş olurum

• Poyraz Karayel eski bir polis hocam daha sonra bi iftira üzerine meslekten atılıyor çocuğunun velayeti dedesinde oluyor bunun üzerine çocuğunu alabilmek için mafya ile işbirliği içerisine giriyor fakat aşık olduğu kızın işbirliği içerisinde olduğu mafyanın kızı olduğundan habersiz tamamen daha sonra olaylar başlıyor konu nereden nereye geliyor diceksin izleyince ciddi anlamda güzeldir tavsiye ederim kesinlikle.
  • quote:

Poyraz Karayel eski bir polis hocam daha sonra bi iftira üzerine meslekten atılıyor çocuğunun velayeti dedesinde oluyor bunun üzerine çocuğunu alabilmek için mafya ile işbirliği içerisine giriyor fakat aşık olduğu kızın işbirliği içerisinde olduğu mafyanın kızı olduğundan habersiz tamamen daha sonra olaylar başlıyor konu nereden nereye geliyor diceksin izleyince ciddi anlamda güzeldir tavsiye ederim kesinlikle.

hocam peki muhteşem yüzyıl (kösemi demiyorum normali) tarzı güzel dizi var mı
  • Hiç bilgim yok hocam
  • Dizi final yapmasın diye en son 450 binden fazla tweet atılmıştı,son istatistik ne durumda bilmiyorum ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

Dizi final yapmasın diye en son 450 binden fazla tweet atılmıştı,son istatistik ne durumda bilmiyorum ama.

One Direction ve Justin Bieber kitlesi iyi iş çıkarmış yine.
    Şaka bir yana kısır döngüden çıkamadı senaristler bitecek olması gayet normal.Bu diziden çıkan oyuncuların önleri açık ama güzel projelerde görürüz mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

Dizi final yapmasın diye en son 450 binden fazla tweet atılmıştı,son istatistik ne durumda bilmiyorum ama.

One Direction ve Justin Bieber kitlesi iyi iş çıkarmış yine.
    Şaka bir yana kısır döngüden çıkamadı senaristler bitecek olması gayet normal.Bu diziden çıkan oyuncuların önleri açık ama güzel projelerde görürüz mutlaka.

Aynen öyle.

• Çok kötü ve anlamsız bir finaldi. Hiç final havası yoktu bölümde. Keşke final bölümüne biraz daha özenselermiş de düzgün final çekselermiş
    Her neyse kötü bir dizi değildi. Güzel bir gençlik dizisiydı. En azından izlediğim kadarıyla güzeldi (ilk 22 bölüm).

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.