Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
81
Favori
65.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar burada ve diğer bütün forumlarda daha doğrusu herkesin ulaşabildiği her platformda yazılanlara peşinen inanmayın. Daha detaylı araştırın ve sonra kararınızı verin. Birilerini ya da bazı markaları karalamak maalesef çok basit. Mesela adam gelmiş atasun optikten gözlük aldım 10 liralık gözlükmüş gittim çöpe attım diyor. Siz bir gözlüğe bir avuç para verseniz ve gözlük 10 liralık gözlük çıksa ne yapardınız ? Yorum sizin. Aynı durum tam tersi için de geçerli. Yine buralarda dolanan bazı insanlarda zannediyorum para karşılığında bazı markaları olduğundan daha farklı anlatıyor dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Giyim mağazalarında satılan gözlükler hakkında yorumu olan var mı? Zara ve bershkada güzel tasarımlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komodoejderi -- 28 Mart 2016; 3:33:38 >
  • Gozluk polarize olsun da ne olursa olsun. Markaci olmayın. Markaya bağış yapmayın. 100 liradan fazla vermeyin. İnternetten alın. Gözlükçüde çok pahalı.

• Gözlük alacaksanız sunglass hut mağzasını kesinlikle öneririm 6 ay içerisinde camda nokta dahi olsa yeni cam takıyorlar atasundan uzak durmanızı önerim çalşanlar bile bilmiyor ürün özelliklerini

• police s8526n 0627 kodlu ürünü opmardan indirimle 328,90 a geldi axes de %10 indirim yapti 296 ya felan geldi ayni gözlüğe karabükte bi gözlükcü 450 liradan aşşaği vermemişti bana iyiki almamişim ordan
  • Çınar optikten aldım hocam.https://www.facebook.com/%C3%87INAR-OPT%C4%B0K-192974550739083/ isterseniz mesaj atıp veya arayıp konuşun ben aldığımda ellerinde kalmış birçok model vardı şuan durum ne bilmiyorum.
  • Trustuer T kullanıcısına yanıt
    Oakley.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yergason

Oakley.

dostum acaba hangi modeli. arastirdim ama bulamadim.

• http://sunglassindirim.com/?utm_source=ensonhaber&utm_medium=advertorial&utm_campaign=sunglassindirim

orjinalliği hakkında fikrim yok fakat sunglass unlu bir mağaza diye biliyorum oradan hiç alışveriş yapmadım ürünler orjinalse ortalık yangın yeri
    yanıyorrrrrrr
  •  Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016

90 liraya çinden aldım
    3 haftada geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016

90 liraya çinden aldım
    3 haftada geldi

Guzel gozluk. Peki camin icinde lazerle yazilmis ray ban var mi?

• quatrros kullanıcısına yanıt
    bu site ne kadar gercek ?
  • Trustuer T kullanıcısına yanıt
    http://www.opticsplanet.com/oakley-fuel-cell-sunglasses-onsdy.html

http://justshades.net/brands/SOS-Eyewear/SOS-Frontier-6021-6022-6023-6024

SOS ve Oakley ile sponsorluğu var iki gözlüğede benzettim ben.

• quatrros kullanıcısına yanıt
    paldov P kullanıcısına yanıt
    sunglassindirim.com adresini bende inceledim galiba 21/03/2016 tarihinde kurulmuş irtabat numaraları felan 111111111 li Bülent Çakır Bursa olarak kayıtlı.

Olgsoptik ismi geçiyor lakin böyle bir firma hakkında bilgiyede ulaşamadım. Sipariş bırakıyım dönen olurmu diye denedim, bir bayan aradı kontrolörüm ben bilgisayar ekranına bilgi düşer ben teyit için
    ararım dedi. Garanti, orjinallik ve iade hakkında soru sordum evrakları, faturası kargo ile birlikte geliyor yanıtını aldım. Kısacası pek güvenli bulmadım büyük ihtimal sahte ürün yollayabilirler.

Kargonun ödeme yapmadan kutuyu açtırmamaları çok kötü, kırık veya sahte olması durumunda yapılabilecek pek bir şey kalmıyor.

Site hakkında başka bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.M.M.M, -- 7 Nisan 2016; 14:46:06 >

• O zaman bulasmamak lazim. Su kapida paket actirmamak gercekten cok soru isareti birakiyor.

Ayrintili bilgi icin tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, denemek için sipariş vermiştim lakin firma irtibat bilgilerine ulaşamayınca almaktan vazgeçtim.

Gelen kargoyu teslim almadığımız takdirde herhangi bir sorun olmaz diyorlar bakalım.

İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016

90 liraya çinden aldım
    3 haftada geldi

Guzel gozluk. Peki camin icinde lazerle yazilmis ray ban var mi?

hayır yok
    benim bildiğim o yazı menteşeye yakın sap bölümünde olur
    ama oda yok

• Vazgecerek en dogrusunu yapmissiniz. Bela oluyor sonrasinda insanlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

police s8526n 0627 kodlu ürünü opmardan indirimle 328,90 a geldi axes de %10 indirim yapti 296 ya felan geldi ayni gözlüğe karabükte bi gözlükcü 450 liradan aşşaği vermemişti bana iyiki almamişim ordan

hayırlı olsun gözlüğün sizin çektiğiniz bir resmini koyabilir misiniz? güneşli havda nasıl duruyor merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.