Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
81
Favori
65.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da carrera marka gözlük berede bulabilirim arkadaşlar ? Çoğu gözlükçüler de yok,bulamadım bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

N11 den bu satıcıdan alış verişi olan yok mu beyler ?

http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/ray-ban-rb3025-l2823-58-14-aviator-classic-unisex-gunes-gozlugu-P18551358

970 kişi aldığına göre bi bildikleri vardır ya da hepsi de bişey bilmeden sürü psikolojisi ile aynı yerden almıştır

• A380 kullanıcısına yanıt
    Yorumlara bakınca hep orjinal demişler
    GG dede ilanı var satıcının
    Telefonla görüştüm ürünler orjinal diyor

N11de 33 tl indirim kuponum var alsam mı bilemedim

• bir gözlük beğendim atasunda 480 lira ama n11.de 320 lira. ikisi aynı gözlükse atasun fazladan 160 lira fazladan kar yapıyor. n11de satan dükkanda kimbilir ne kadar kazanıyor. yani gözlük başında atasun tahminimce 250 lira filan kazanıyor.
  • A380 kullanıcısına yanıt
    Atasun kira veriyo bi dünya. Eleman maaşı vs. Fiyat çıkıyo
    N11de adam 50 lira koysa üstüne yeter. Adam 800-900 datışı var. İyi para

• quote:

Hocam forumda baya konusu döndü bu mağazanın alanlar hep iade etmişti sahte diye eski konularda bulabilirsiniz .

Yorumların da olayı şu şekilde;
    İade ettiğiniz için yorumlar çıkmıyor. Sahte olduğunu anlayanlar iade ediyor ama yorum yapamıyor anlamayanlar da ucuza aldık diye mutlu zaten..
  • Yok mu bi kampanya? 2132 mat arıyorum
  • citra kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi ve uyarı için

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Pardon ama nihayetinde 1 cam yani buna ne etki ediyorda bu kadar pahali.cokmu derin asamalardan geciyor.Sadece bilgi amacli soruyorum.Yani kasit aramayin lutfen bence once buna bi aciklik getirilmeli dye dusunuyorum.

Bende ayni sekilde dusunuyorum. 480 lira bir gozluk icin fazla bi para. O paraya icinde karmasik elektronik devreler bulunan akilli telefon satiliyor. Plastik ve cam urunu olan gozlukte kar marjinin yuksek oldugunu dusunuyorum.

gözlüklerde kar payı çok yüksek lensler gözlük satışlarını durdurdu, optikcilerde tüm ağırlıklarını güneş gözlüklerine verdi, öyleki sitelerine girip fiyat karşılaştırması bile yapamıyorsun hangi mağaza ne kadar kar koyabiliyorsa ne kadar müşteriye satabiliyorsa satmaya çalışıyor.

• quote:

Teşekkürler bilgi ve uyarı için

Rica ederim

• Ozellikle hopisi olanlar icin au anda boyner fiyatlari cok iyi geliyor. 300tl lik gozlugu elimde bulunan 140hopiyi kullanarak 160a aldim. Ustune 300tl harcamaya 100 hopi ile 100 hopi geri geldi. Hem bitme tarihi yaklasan hopiler yenilendi hem harcayacak yer bulamiyordum hemde ustune nakit harcatmadan guzel bir indirim oldu. Hopisi olan degerlendirebilir en azindan orjinallik sikintisi olmaz

• Mustang nasıl?

• http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/rayban-wayfarer-rb2140-901-gunes-gozlugu-P73577015?rf=n11-ozel-secimi

Bu satıcının güvenilirliği/ürünün orijinalliği hakkında bilgisi olan var mı?
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    bende 25 yıllık rayban var, yazısı duruyor hocam, silinse onunki silinirdi, ne denizlere girdim, ne cefalar çekti gözlük, ilk günkü gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deity Kronos

http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/rayban-wayfarer-rb2140-901-gunes-gozlugu-P73577015?rf=n11-ozel-secimi

Bu satıcının güvenilirliği/ürünün orijinalliği hakkında bilgisi olan var mı?

Gittigidiyordaki saticilar daha guvenilir geldi bana. Oradakiler israrla luxotica garantilidir orjinaldir yazmislar. N11de bunu yazmiyorlar. Birde axessin kadinlar gunu kampanyasi var 50 tl cip para veriyor bugun.

• quote:

Orijinalden alıntı: citra

quote:

Hocam forumda baya konusu döndü bu mağazanın alanlar hep iade etmişti sahte diye eski konularda bulabilirsiniz .

İade ettiğiniz için yorumlar çıkmıyor. Sahte olduğunu anlayanlar iade ediyor ama yorum yapamıyor anlamayanlar da ucuza aldık diye mutlu zaten..

Gozlugun veya saticinin sahte gozluk sattigini nereden anlayabiliriz. Mesela bildiginiz orjinal urun satan internette bi yer var mi.

Bu magaza icin ne diyorsunuz

http://profil.gittigidiyor.com/gozlukcum34

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Magrabi'ye gittim; gözlükte üretim hatası olduğunu, birebir değiştireceklerini ya da farklı gözlük alabileceğimi söylediler, fiyat farkını ödeyip Persol gözlük aldım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: citra

quote:

Gozlugun veya saticinin sahte gozluk sattigini nereden anlayabiliriz. Mesela bildiginiz orjinal urun satan internette bi yer var mi.

Bu magaza icin ne diyorsunuz

http://profil.gittigidiyor.com/gozlukcum34

Burası için de benzer şeyler söyleniyor. Ama nerden alınır çok bilindik yerler dışında ben de bilmiyorum ne yazıkki

• bugün rayban bayisi sunglasshuta sordum. sahte gözlüklerde lazerle cama yazılan RB ibaresi olmuyor dedi.
  • quote:

bugün rayban bayisi sunglasshuta sordum. sahte gözlüklerde lazerle cama yazılan RB ibaresi olmuyor dedi.

Çinden 2 tane sahte rayban aldım ikisindede rb ibaresi kazınmıştı cama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HilmiE -- 12 Mart 2016; 18:46:35 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.