Şimdi Ara

Gündüz Uyuyup Gece Uyumayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayatı kaybedenler kulübü üyelerinin hazin sonu bu olsa gerek

• Aynen öyleyim. Bugün kahve içtim. Gündüz de dayanacağım. Gece uyumak için bütün bunlar.
  • işimle alakalı ne alakası var lo kaybedenler kulubuyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen lan,son bir haftadır mecbur öyle takılıyorum.gece de yatakta bilgisayar başında geçiyor dışarı da çıkamıyorsun.yıkık stili tam
  • Şaka maka ama bu iş vücuda gerçekten çok zararlı. Sadece gece vücutta salgılanan hormon var (melatonin olmalıydı sanırım), uyanık olursan iyi salgılanmaz ve birçok sağlık sorununa yol açar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem gece hem gündüz uyuyamayanlar olarak seviyeyi yükseltiyorum sanırım ben hocam
  • bende Ertelenmiş Uyku Fazı Bozukluğu(DSPS) var. DEHB'nin getirdiği bişey. Günde maksimum 3-4 saat uyurum, ayda yılda bir 7-8 saat. Uykusuzluk çekmiyorum, haftanın bir gününde uyuşukluk oluyor çok nadiren.

Gece beynim felaket bir hızda çalışıyor. Çok fazla getirisi var bana ama bazen kontrolden çıkıyor.
    Bu gece evresi sırasında şöyle bir seviyeye çıkarıyor beynim kendisini: Aynı anda telefonda konuşup bir yandan matematik çözebiliyorum diğer elimlede puzzle yapmaya devam edebiliyorum.

Kontrolden çıkış şöyle oluyor: DEHB olduğu için kafanızda aynanda 3-4 konu birden dönüyor ve bu konuları aynanda düşünürken 4-5 farklı açıdan bakabiliyorsunuz. Görselleştirme ve hayalgücüm ulaşacağı maksimum seviyeye ulaşıyor. 3-4 konuyu hayalgücümle aynanda görselleştirebiliyorum ve onlar hakkında düşündüğüm her farklı açıyı altına not alabiliyorum. Kontrolden çıkış noktası bazen bu hız o kadar artıyor ki konuların sayısı 9-10a çıkıyor. Bu birden farklı bakış açısını beynim bunlarada işletiyor ve o kadar konudan o kadar fazla şey çıkıyor ki beynim susmuyor. Kafayı koyup yatayım olmuyor, beyin kendini işlemeye devam ediyor ve artarak işliyor. Delirme noktasına gelip kendinize vurmaya başlıyorsunuz ama nafile. Tek çözüm 2-3 tane uyku hapını aynanda içmek oluyor. sonrası, huzur..

• efendilik arıyosan git beyaz şovu ara
  • Sizin derdiniz ne la işim gereği gece calisiyom sabah yatiyom onuda kalkabildigim kadar erken kalkiyorum günü tanidini çıkarayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.