Şimdi Ara

Günde Kaç Saat Kitap Okuyorsunuz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
7.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Günde Kaç Saat Kitap Okuyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 7.11.2021)
Giriş
  • Keşke forumdaki her tartışma bu şekilde karşılıklı anlayışla çözülse.
    Böyle iyi bir örneğin kitap okuma konusu altında olmasıda hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muchiro

quote:

Orijinalden alıntı: matrock_mamy
    benim düşüncem;
    bi çocuğun anne ve babası düzenli kitap okuyorsa, çocuk da okur.
    çocuk okursa onun çocuuda...
    bu küçüklükte kazanılan bi zevk. hee büyüynce ve ilgisini çekince başlar o ayrı.

ben tatilde, 2-3 (sabahladığımdan, balkondan güneşin doğuşu eşliğinde müthiş)
    okul açıkken 1-2

benim annemde babamda ablamda düzenli kitap okurlar hatta anneminki hastalık derecesinde. ama nedense ben hiç okumuyorum. çocukken uğraştılar biraz, nafile. sonra büyüyünce kendim de denedim birkaçkez ama nedense çok çabuk sıkılıyorum

kısa ve sürükleyici kitapla başla. inan çok güzel.
    olasılıksız al, fiziğe biraz ilgin varsa zaten 2.kez de okursun, bana da dua ederin ;)

• En son 2. sınıfta cin ali okuduydum onuda kitap okumak zorundaydık en incesi ve resimlisi oydu hemen ben kaptım baya mücadele verdim o kitap için hayatımda yeri ayrı o kitabın adıda cin alinin köpeği pino mu fino mu neydi
  • Günde okuyorum dersem yalan olur ama elime kitap geçti mi o kitabı mutlaka bitiririm.Bazen bir gün bazen bir haftada biter daha çok kitabın içeriğine bağlı.Her ay düzenli takip ettiğim dergiler mevcut her köşesini okurum.İnanın hayata bakış açınızı ve Türkçenizi kitaplar fazlasıyla geliştirir.Tavsiye ederim.Ama heves olması lazım,bir de hayalgücü.Kitaptaki olayı kafanda canlandıramıyorsan okumamalısın.Çünkü işkence gibi gelir.
  • quote:

olasılıksız al, fiziğe biraz ilgin varsa zaten 2.kez de okursun, bana da dua ederin ;)

valla hocam ne diyim birsürü kitaba başlayıp yarım bıraktım ki başladığım işi yarım bırakmaktan nefret ederim. dediğini gene bi deneyim zaten tatilde öyle vakit öldürüyorum aylardır ama kitabın adını anlayamadım adı Olasılıksız mı?

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_$

En son 2. sınıfta cin ali okuduydum onuda kitap okumak zorundaydık en incesi ve resimlisi oydu hemen ben kaptım baya mücadele verdim o kitap için hayatımda yeri ayrı o kitabın adıda cin alinin köpeği pino mu fino mu neydi

• Bu olasılıksız denen kitabı okumak istiyorum..Okuyan var mı ?

Beni forumda az çok bilirsiniz..Sizce sıkar mı beni bu kitap?
  • yılda demek istedin herhalde
  • 25 saat okuyorum, nefes bile almıyorum.
  • yeni bitirdim ateş geçitleri 300 spartalı'nın öyküsü
  • 1 - 2 saat arası tatil zamanı az bile ama okul açılınca genelde bu yarım saat ve otobüste geçen zamana bağlı olarak değişir. Şu anda Patricia Cornwell - Scarpetta okuyorum. Güzel bir polisiye roman. Tavsiye ederim.
  • quote:

Felsefenin başlangıç ilkeleri
    Felsefenin temel ilkeleri

Başlangıç için alın okuyun.Şimdi bırakın bu vakit yok ayaklarını filan komik olmayın.Kurtlar vadisine,var mısın yok musuna,yemekteyize,bilgisayar oyunlarına millet zaman buluyo okumaya gelince zaman yok allah allah?Para yok diyorsanız alın 2 ytlye korsanını okuyun 1 sigara paketi kadar veremezmisiniz?O zaman belki halk olarak kalkınırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyShamaN

quote:

Felsefenin başlangıç ilkeleri
    Felsefenin temel ilkeleri

Başlangıç için alın okuyun.Şimdi bırakın bu vakit yok ayaklarını filan komik olmayın.Kurtlar vadisine,var mısın yok musuna,yemekteyize,bilgisayar oyunlarına millet zaman buluyo okumaya gelince zaman yok allah allah?Para yok diyorsanız alın 2 ytlye korsanını okuyun 1 sigara paketi kadar veremezmisiniz?O zaman belki halk olarak kalkınırız

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muchiro

quote:

valla hocam ne diyim birsürü kitaba başlayıp yarım bıraktım ki başladığım işi yarım bırakmaktan nefret ederim. dediğini gene bi deneyim zaten tatilde öyle vakit öldürüyorum aylardır ama kitabın adını anlayamadım adı Olasılıksız mı?

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_$

En son 2. sınıfta cin ali okuduydum onuda kitap okumak zorundaydık en incesi ve resimlisi oydu hemen ben kaptım baya mücadele verdim o kitap için hayatımda yeri ayrı o kitabın adıda cin alinin köpeği pino mu fino mu neydi

evet "olasılıksız"
     Günde Kaç Saat Kitap Okuyorsunuz?

• İster inanın ister inanmayın benim kitap okumaktan korktuğum ortaya çıktı. Okumayı öğrendiğimden beri geçen 10 küsür senedir kitap okumadığıma şimdilerde yanıyorum. Ancak okuduğum kitapta ya yanlış ve beni tehdit eden, istemediğim bir şey yazarsa demekten kendimi alıkoyamıyorum. Ah şu korkularımı bir atlatabilsem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 4 Eylül 2009; 8:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

ya bu kitap okuma derken ne kitabı okunacak?

hadi aldın bir polisiye roman. onu okuyunca ne olacak? en azından sana katkısı nedir?

Ne kadar acınacak bir durum. İçler acısı halimizi bir kez daha vurgulayan bir yorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 4 Eylül 2009; 10:25:12 >
  • Metal Firtina gibi bir kitap gecerse elime kitabi bitirmeden birakmam. 2-3 saat okurum ortalama 10-12 yilda toplam 300-350 kitap okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

ya bu kitap okuma derken ne kitabı okunacak?

hadi aldın bir polisiye roman. onu okuyunca ne olacak? en azından sana katkısı nedir?
    romanın hiçbir katkısı yok. gözüne zarar vaktine zarar hiç işim olmaz
  • Kitap okuyacaksınız zevk için okuyacaksınız her işden bir çıkar elde etmeyin burda boş boş mesaj yacağınıza alın sevdiğiniz türden bir kitap günde 10 dk okusanız bile yeter kaldıki sevdiğiniz kitabı okuyunca 10 dk değil 10 saat elinizden bırakamazsınız o derece sarar.
  • Nedense kitap okumak bana çok ters ve saçma geliyo, çok sıkıcı bilgiymiş,kültürmüş boş işler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::SadeceÖğrenci::

Bu olasılıksız denen kitabı okumak istiyorum..Okuyan var mı ?

Beni forumda az çok bilirsiniz..Sizce sıkar mı beni bu kitap?

Olasılıksız, ardından Empati'yi okuyun. Kesinlikle pişman olmassınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.