Şimdi Ara

Günde 25TL'ye Dacia Duster Kampanyası(!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.dacia.com.tr/dacia-duster-kampanyasi.html

quote:

Belirtilen günlük ödeme tutarı, Duster Ambiance 4x2 - 1.5 dCi 90 bg vitesli araç için 32.350 TL peşinat ile 36 ay vadede aylık 750 TL ödeme ve vade sonunda 41.993 TL’lik balon ödeme koşuluyla Dacia Plan kapsamında geçerlidir.

Dacia Plan kampanyasına katılmak istemeyenler, 30.000 TL kredi tutarı ve 12 aya varan vade ya da 12.000 TL kredi ve 36 aya varan vade için %0 faiz oranından kredi ile Duster sahibi olabilirler.

Daha fazla kredi talep edenler ise tüm Duster versiyonlarında, yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve 48 aya varan vade seçeneği için %0,99 sabit faiz oranından yararlanabilirler.

Anlaşmalı finans kuruluşunun maksimum kredi tutarı ve 48 vadeye kadar %1,29 sabit faiz oranlı kredi kampanyasından yararlanarak yapılan Duster modelinin satın alımlarında, anahtar teslim fiytaı üzerinden 2.000 TL ilave fiyat indirimi uygulanmaktadır.

Benim bir yanlışım mı var yoksa bunlar milleti salak yerine mi koyuyorlar? Bahsi geçen aracın liste fiyatı 76350 TL

Kampanya ile:

32350 tl peşinat
    27000 tl taksit (36x750)
    41993 tl balon ödeme

Liste fiyatı 76bin olan araba geldi 101küsür bin liraya? Bu nasıl kampanya? Aracın tamamını 3 yıl kredi ile alsan %1.27 faizle zaten 100bine geliyor araç. Bi de üstüne elindeki parayı peşinat diye bayıyorsun.
    https://www.hangikredi.com/kredi/tasit-kredisi/sorgulama?Tutar=76350&Vade=36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilteris_ -- 13 Kasım 2017; 14:30:17 >

• Balon değil zeplin ödeme olmuş.
  • 50bin TL ihtiyaç kredileri bile 4 yılda 75bin geri ödeme aylık 1,5bin ödeme planıyla veriliyor. Allah kirada oturanlara yardım etsin. 2 araba parasına ev alınıyor artık.
  • Hem balon ödeyeceğim hem aylık ödeyeceğim 76 liralık dacia ki ben onu 70 e de alırım gelecek bana 101 bine ee süper.Bizim memlekette bu kampanyalar hep tırt oluyor.Cazip ödeme seçenekleri dendi mi anlayın ki sizi daha çok yolacaklar.Bizim memleketin olayı bu çok kurcalamıyoruz adamlarda 3-5 kişi düşürdüler mi Allah bin bereket versin deyip yollarına bakıyorlar.

Operatör kontratlı telefon satar cazip ödeme seçenekleri ile (arkana bakmadan kaç) isim vermiyorum hepsi öyle

Bayi araç satıyor pazarlıkla 3500-4000 tl iniyor 0 faizli kredi alırsan liste fiyatından farzı misal lan zaten alacağım araba 50 liralık reno 20 peşinat vereceğim kalanı kredimi kendim çeksem ödeyeceğim faiz daha az.Yok kredi bizden alırsan cazip ödeme seçenekleri var.

Ev,dükkan satan büyük firmalara gidin sorun hep aynı.Finansmanı onlar sağlarsa çok afedersiniz kol gibi geçiriyorlar.

Dacia da kuralına göre oynamış bir ara toyota da aynı şekil bir kampanyaya yapmıştı.Gittik bayiye ulan astarı yüzünü geçiyor dedik.Almadan çıktık.

Gel gelelim uzun lafın kısasına bedava peynir fare kapanında olur.Daha ayıbı var onu yazsam banlarım ot eşek felan geçiyor içinde.Kimse babasının hayrına kimseye iyilik yapmaz.Hele bizim memlekette asla yapmaz.Denetim felan da yok istedikleri gibi at koşturuyorlar.O yüzden siz bunlardan daha uyanık olup bunların indirim,kampanya,cazip ödeme seçenekleri gibi şeyleri iyice araştırıp soruşturmadan atlamayın.

• Vay be Duster bu fiyata geldiyse gitme vakti gelmiş de geçiyor demektir.
  • Adam zorla satmıyor ya hesabını yaparsın uyarsa alırsın.

Adamların amacı millete bayiye çekmek. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 tl ye geliyor mu gelmiyor mu?

Önemli olan bu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 bine satılıyordu bi zamanlar36 taksi üstüne 42 balon üstüne bide romanyayamı dönüyoduk

• 3 sene önce arkadaş en 4*2 90 lık dizelin en fulünü 50 ye almıştı

• Yıllık 10 papele anlaşalım faciacım

• Adı gibi, harbi balon ödeme.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Vay be Duster bu fiyata geldiyse gitme vakti gelmiş de geçiyor demektir.

Beni de götür ajan.
  • Tam küçük esnaflara yönelik bir kampanya.bunu goren adam balon odemeye falan takilmaz gunluk 25 oderim lan girelim der komsu esnaflari ayatmaya calisir.son odeme gelince de satariz ya da caresine bakariz der tutar dacianin yolunu etegi biraz kisa bir satis temsilcisi de olursa tamamdir o is satarlar 50 100 araba.

• hem de eski kasayı iteleyecekler o fiyata... Mart ayında yeni kasası gelecek olan aracı ne marka olursa olsun almam.
  • Bayilerdeki 0 faiz kampanyalarının çoğu da böyle.

0 faizli alırsan 90 bin

Peşin alırsan 85 bin

Diyorlarki sen ahmaksın kardeşim, bir de eline hesap makinesi alıp çarpıp bölüyor üç kağıtçılar.

• Hayatım boyunca gördüğüm en mantıksız kampanya olabilir.

Ha dolar ve enflasyon böyle giderse 3 sene sonra 40.000 TL para bile olmayabilir yalnız Dacia'yı bu şartlarda almak zorunda kalan adamda o bile kalmaz.

• Ulan bedava verse ne olacak millet artık geceleri bir birinin deposundan benzin mazot çalıyor. Vatandaşın araca binecek hali mi kalmış.
  • Arabanın fiyatını düşür bune balon malon çocuk mu? Kandırıyon

• kampanyayı kaçırma premiuma terfi et

• Renault un faiz oranı yüksek gerçekten.Megane icon için Renault Plan'a bakmıştım yaklaşık 40 bin faiz ödemem gerekiyordu.

Kısaca kafayı yemişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.