Şimdi Ara

Günde 10-12 Saat Çalışmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mesela bu şekil çalışan sayısal 150k lık adam sene boyu bu şekil çalışssa yani düzgün şekilde verimsiz falan değil. Eksiklerine kapansa. Kaç k çekebilir tahminen?

• eğer dediğin gibi yaparsa 1. bile olur ama hepimiz biliyoruz ki 150k olan adam böyle tempoda 1 hafta geçmeden patlar.

eğer kendinsen bu kişi 3-4 saatle başla hocam, arttıra arttıra git, yoksa erken bırakırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk_e

eğer dediğin gibi yaparsa 1. bile olur ama hepimiz biliyoruz ki 150k olan adam böyle tempoda 1 hafta geçmeden patlar.

eğer kendinsen bu kişi 3-4 saatle başla hocam, arttıra arttıra git, yoksa erken bırakırsın
    Evet hocam benim aslında. Bu şekil 1-2 ay çalışmışlığım oldu aslında ama dediğiniz gibi uzun süre için önce 5-6 saat falan ile başlayıp bu saatlere çıkmak çok daha mantıklı.

@Jokerberg
    Hocam ne bileyim mesela bakıyorum arkadaş okulu bıraktı 12 saate yakın bir markette çalışıyor. Yani fizik 12 saat dayanıyorsa beyin de dayanır bence. 5-6 saat ile başlayıp 12'ye sabitlemeye çalışacam.
  • sağlıklı değil zaten sınav senesinde hiç birşey sağlıklı değil adam gibi çalışırsan ve stratejik ilerlersen 10kda bile olabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zamanınızın büyük bir bölümünü verimli ders çalışmaya ayırır ve molalarınızı beyninizi işgal edecek şeylere çok yanaşmadan geçirirseniz bu iş olur. Sporu da ihmal etmeyin sağlam kafa nerede bulunur biliyorsunuz.
  • hesabinbiri H kullanıcısına yanıt
    Stephen Hawking

• Bunu sürdürebileceğinden şüpheliyim , aynı yalanı defalarca söyledim kendime.

Yapabilirsen 5k ya girebilecek seviyeye gelirsin üni sınavı 1 senede halledebilecek bir sınav.
  • j3exp J kullanıcısına yanıt
    Komple beyin olan bir adam olarak ölene dek vücut geliştirdi hocam zaten o.
  • hesabinbiri H kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlamadım? Sadece kasları erimemesi için yapılan egzersizleri mi kastediyorsunuz?

• Çok zorlanırsın . Eğer yeni başladıysan konu anlatım videoları izlemen gerekecek konuyu kavraman gerekecek her gün 10-12 saat çalışmak istersen çok erkenden sıkılırsın ve yıpranabilirsin erkenden
    Yavaş yavaş saatleri arttırarak git zaman sonra istediğin kadar saat çalışabilirsin
    Tabi ilk başlarda konu anlatım videoları çok süreni alabilir.

Verimli konusuna gelince çok çalışmak verimli çalışmak değildir .

İyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-297EB15C2 -- 18 Ağustos 2018; 17:28:9 >
  • Depresyona sokar
  • Bunu bir sene boyunca kesintisiz yapamazsın. Eğer motivasyonun yüksekse bir dönem yaparsın ama kendini ne kadar zorlasan da bir yerden sonra verim alamazsın zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocell

Bunu bir sene boyunca kesintisiz yapamazsın. Eğer motivasyonun yüksekse bir dönem yaparsın ama kendini ne kadar zorlasan da bir yerden sonra verim alamazsın zaten.
    E peki ne yapmalı hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.