Şimdi Ara

Güncellenen Araç Muayene Yönetmeliği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
0
Favori
12.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lpg dolum ağzının tamponda olmasına gerek yok, bende eksozun yanında hafif kusur bile değil. amerikan park var hafif kusur yazdılar. ayriyetten sağ arka çamurluk yoktu hafif kusur, arka lastikler yumurta olmuştu iyice, 3numara cam filmi var komple ön cam hariç o da hafif kusur. ilk girdiğimde Araç Trafik Tescil kayıtlarında araç tipi yazmıyor diye ağır kusur kalmıştım, adama dedim iyi de bu araba daha önce nasıl geçti muayeneden ben bilmem dedi, arabanız eskiyse emniyete bi gidin derim, ben gittiğimde doluydu araç tipi güncelletenler. Yumurta lastiklerime çürük kapılarıma, motor şanzıman yağ kaçaklarına hafif kusur diyerek geçiren Tüvtürk, Direksiyon göbeğinin orjinal olmamasına ve trafik kayıtlarında araç tipi yazmamasına ağır kusur dedi valla enteresan. O araç tipi yazmıyorsa ruhsatta trafikte çok büyük tehlike arz eder mazallah allah korusun.
  • Şoförler odasının verdiği plaka cok ince ve okunmasi iyi degildi..bende adam gibi birseye benzesin diye az kalin yazdirdim ama belirtmek isterim cok az kalın..amacim modifiye falan degildi..27 temmuzda gittim adam görür bu plakayla geçemezsin dedi..tepem attı..neyi varmis dedim kestirip atiyo boyle olmazmis..kardesim bana nedenini soyle okuyamiyomusun muhur mu yok ne var yani dedim..yeni cikti yonetmelik bundan sonra boyle dedi..sonra tartisma cıktı..ya sabır dedim..araba daha 2015 model gelde çıldırma..arabada filim bile yok..muayene falan yaptirmiyorum dedim bastim ciktim..zaten silikonla yapistirilmis ben nasil sokeyim simdi..kalsin cezayada raziyim..lanet olsun boyle kuralada yonetmeligede..yepyeni araba muayeneyi gecemiyor ne kadar modifiyeli trafik canavari var etrafta dolasiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedenini bilmiyor ki dingil söylesin. Yönetmeliğe uygun değil? Bi hafta sonu muayene istasyonuna gidicem sabahtan akşama geçen araçları izlicem. Evet işimi gücümü bırakıcam plakaların ne halde olduğuna bakıcam.
  • Calisanlarin çoğu bilgisiz dogru düzgün birsey bilen yok..o zaman eline kumpasi alacaksin herkesin plakasının yazısını ölçeceksin. Bu yonetmelige uygun degil deyip işin icinden cikilmaz sonrada arkadan bir sürü küfür yersin geri zekali çalışanlar..cahil insanlarla uğraşmaktan bıktım

• Arladaslar muayenede plakadan agir kusur yedim ama plaka normal bi plakaydi 2004 model araba acaba vida atilarak tampona tuttulumustu ondanmidir nedir anlayamadim beni soforler odasina pasladi heralde harc yatirinca is tatliya baglancak cunku arac normal arac ne faça ne serseri arabasi

Plaka yonetmelikte belirtilen ozeliklere uygun degil yaziyo

• quote:

Orijinalden alıntı: karakral1

Arladaslar muayenede plakadan agir kusur yedim ama plaka normal bi plakaydi 2004 model araba acaba vida atilarak tampona tuttulumustu ondanmidir nedir anlayamadim beni soforler odasina pasladi heralde harc yatirinca is tatliya baglancak cunku arac normal arac ne faça ne serseri arabasi

Plaka yonetmelikte belirtilen ozeliklere uygun degil yaziyo

evet istanbulda bağcılarda şoförler odasına gıdıyosun 35 tl verip 2 dk da yeni plakanı alıyorsun...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    Arac babamin ustune kayitli ben gitsem olurmu

• quote:

Arac babamin ustune kayitli ben gitsem olurmu

gidebilirsin benimde babamın üstüne her yıl ben gidiyorum
  • Tesekurler anlayamadim plakanin neyi vardi acaba cercevesi biraz kirikti cercevedenmi kaldi acaba neyse bakalim insallah randevu almadan hallederim isimi cok tesekurler

• quote:

Tesekurler anlayamadim plakanin neyi vardi acaba cercevesi biraz kirikti cercevedenmi kaldi acaba neyse bakalim insallah randevu almadan hallederim isimi cok tesekurler

plakada vida varsa yazilarin herhangi bir yerinde, geçemezsin muayeneden

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Tesekurler anlayamadim plakanin neyi vardi acaba cercevesi biraz kirikti cercevedenmi kaldi acaba neyse bakalim insallah randevu almadan hallederim isimi cok tesekurler

plakada vida varsa yazilarin herhangi bir yerinde, geçemezsin muayeneden

Vardi evet bugun gittim halletim plaka isini tesekurler vidada kucuktu ama genede kaldi neyse bakalim

• beyler şu an muayene ve egzoz ücreti ne kadar?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.