Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android telefonda whatsapp kullanıyorum. listemde iphoneda whatsapp kullanan arkadaşlar gözükmüyor. nasıl bir sorun bu anlamadım. tamamen senkronize edemiyor mu acaba?yardımlarınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar şimdi android telefonda whatsaap var ama dediğim gibi alttaki iletilieri düzenliyemiyorum.

Whatspa tıkladığım zaman kişiler ve bul çıkıyor, seçenekler diye bir menü yok.. Ben alttaki kişisel iletimi nereye girip de değiştireceğim anlamadım?
  • Telefonum kapalı olduğu sırada uygulama üzerinden arkadaşım bir kaç fotoğraf yollamış. Daha sonra programı açıp sohbet kısmına geldiğimde hala eski yazışmalar duruyor, yeni gönderiler gelmiyor ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitedamn

Arkadaşlar şimdi android telefonda whatsaap var ama dediğim gibi alttaki iletilieri düzenliyemiyorum.

Whatspa tıkladığım zaman kişiler ve bul çıkıyor, seçenekler diye bir menü yok.. Ben alttaki kişisel iletimi nereye girip de değiştireceğim anlamadım?

UP UP
  • ya beyler, kız arkadaşımda bb var bende iphone. birşey yaptı kendi telefonundan o yazınca bana bildirin geliyo ve onun yazdığı yazı mesela; "canın sevgilin sema" yazısı çıkıyor. Kendi telefonundan halletmiş bana böyle dedi doğrumudur nasıl yapılıyor?
  • Meraba arkadaslar, bugun ingiltere hattımla whatsapp aldım rehberde +90 la kayıtlı olanların whatsapplari çıktı sadece bende iletişim kurmak istediğim kisilerin numaralarını +90 ile kaydettim ancak yine de onların whatsapplari cikmiyor sanki yokmuş gibi gözüküyor davet et diyor ancak whatsapplari var. Bu durumu nasıl düzeltebilirim ? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben whatsapp ile ilgili birsey duymustum hurafemi bilmiyorum ... mesela bir kafedesin cevrendeki insanlari(whatsapp kullananlari) tanimlayip knusabiliyormusuz dogrumu bu

• Herkese merhaba sony ericsson xperia android telefonumda whatsapp kullanıyorum, chat history okumak sıkıntı, kendime mail olarak yolluyorum fakat, konuşmalar eklenmemiş bir şekilde mail geliyor. Oysa ki mail da ' chat history attached as ....txt file ' yazıyor. Telefonumdaki konuşmaları aktarabilmem için yardımcı olur musunuz? ya da başka bir yolu varsa bilgi verirseniz super olur. Teşekkürler
  • arkadaşlar neden iOS için bir güncelleme çıkmadı bileniniz var mı? Android ve BlackBerry için çok önce çıkmasına rağmen hâlâ iOS için bir şey yok..
  • Bu başkasının apple üyeliği ile indirme yaparken farklı bir ülkeden olan arkadaşımızınki kullansak problem olur mu?
  • Whatsappa sim kart olmadan girebiliyor muyuz?telefonda sim kart takili olmasi lazim mi yani telefonda bir uyelik olsa bile simkart olmadan yada farkli bi simkartla mesajlasmaya devam edebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Whatsappa sim kart olmadan girebiliyor muyuz?telefonda sim kart takili olmasi lazim mi yani telefonda bir uyelik olsa bile simkart olmadan yada farkli bi simkartla mesajlasmaya devam edebilir miyiz?

Ben normalde sim kartla kullaniyorum ams gecen gun sim karti cikarip mesajlastim bir sorun cikarmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Ben whatsapp ile ilgili birsey duymustum hurafemi bilmiyorum ... mesela bir kafedesin cevrendeki insanlari(whatsapp kullananlari) tanimlayip knusabiliyormusuz dogrumu bu

Kim dedi sana bunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: desiya

quote:

Ben whatsapp ile ilgili birsey duymustum hurafemi bilmiyorum ... mesela bir kafedesin cevrendeki insanlari(whatsapp kullananlari) tanimlayip knusabiliyormusuz dogrumu bu

Bluetooth'la yapılırdı bu bi zamanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vermithrax

quote:

quote:

Bluetooth'la yapılırdı bu bi zamanlar

Aynen çocukluğunuzda kızlara mesaj atardik

• Beyler bendeki whatsapp İngilizce bunu nasıl türkce yapabilirim ayarlarda bulamadım

• sistem sıkıntı var sanırım connecting diyor sizde de var mı hata
  • quote:

quote:

Bir haberde okumustum.. Faceye whatsapp taki gibi cevrendekileri ekleme/tanimlama ozelligi gelecekmis diye

• programa yeni guncelleme gelmis arkadaslar

• yeni güncelleme gelmiş yukledım resim filan koyabılıyosun profiline fakat ben koymaya çalışınca hata veriyo nedenini anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.