Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kornburak

Arkdaslar whatsappta online gozukmen icin girmenmi gerekiyor programa yoksa wirelesa acinca programa girmesek bile online mi gosteriyor?

Bende programa girmeyince online olarak göstermiyor arkadaşımın telefonundan bakarak yaptım programa girince online olarak gözüktü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutkk

quote:

Orijinalden alıntı: kornburak

Arkdaslar whatsappta online gozukmen icin girmenmi gerekiyor programa yoksa wirelesa acinca programa girmesek bile online mi gosteriyor?

Bende programa girmeyince online olarak göstermiyor arkadaşımın telefonundan bakarak yaptım programa girince online olarak gözüktü .

teşekkür ederim.
  • ios'ta whatsapp ne zamandan beri paralı? android'ten yeni geçiş yaptımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

ios'ta whatsapp ne zamandan beri paralı? android'ten yeni geçiş yaptımda

Sürekli paralıydı

Ara sıra ücretsiz oluyor. Genelde dünyamız ve türkiyemizdeki özel günlerde indirime giriyor.

1 gün ücretsiz duruyor sonra tekrar 1 dolar.

Ki bence düşünmeyin. 1 dolara aldığınız ürünü 5 farklı cihazda sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan O'reily'

quote:

Orijinalden alıntı: ctavlan

arkadaşlar merhaba iphone 4s kullanıyorum we uzun süredir whats up kullanıyorum
    benim sorunum rehberden birinin ismini değiştirdiğim halde whats up dan ana ekranda eski isim görünüyor ama içeri girdiğinde güncel hali geliyor ne yapabilirim bi fikriniz war mı ??

Favori kisminda elinizi ekrana basip assagi surukleyin birakin gunceller listeyi

bu dediğini defalarca yaptım favoriler listesinde zaten güncel isim yazıyor fakan telefon kitliyken mesaj ilk geldiğinde ana ekranda eski isim ve mesaj görünüyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ryan O'reily'

quote:

arkadaşlar merhaba iphone 4s kullanıyorum we uzun süredir whats up kullanıyorum
    benim sorunum rehberden birinin ismini değiştirdiğim halde whats up dan ana ekranda eski isim görünüyor ama içeri girdiğinde güncel hali geliyor ne yapabilirim bi fikriniz war mı ??

Favori kisminda elinizi ekrana basip assagi surukleyin birakin gunceller listeyi

bu dediğini defalarca yaptım favoriler listesinde zaten güncel isim yazıyor fakan telefon kitliyken mesaj ilk geldiğinde ana ekranda eski isim ve mesaj görünüyor

O ismi karşı taraf kendi belirliyor diye biliyorum , whatsappta görünen bir adınız var mesela numarası kayıtlı olmayan biri size mesaj attığında kitli ekranda adı görünürken whatsappta adı görünmüyor :)

• Arkadaşlar ben de yükledim bu programı htc one x android.

Yalnız ben kişisel ileti kısmına bir şey yazamıyorum. Nasıl yazacağım ? Orada Heyy there! ı am using Whatsupp vs.. yazıyor.. bu nasıl değişir? nereden değiştireceğiz?
  • Satın alan arkadasın varsa rica et apple id si ile giriş yapıp indir, yetkide ver bilgisayarına silinmez sync esnasında
  • slm aranıza yeni katıldım 2 aylık whatsapp kullanıcısıyım ve bir şey öğrenmek istiyorum.daha önce soruldumu bilmiyorum sorulduysa özürdilerim
    whatsapp ile yazdığım mesajları telefondan sildiğim zaman tekrar nasıl görme imkanım var serverlerde bu bilgiler depolanıyormu depolanıyorsa nasıl ulaşabilirim bu mesajlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı tarafından severek kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp Messenger da artık Foursquare mekanlarını kullanıyor!
    WhatsApp uygulamasının uzun süredir mesajlaşma, görüntü paylaşma, sesli not gönderme ve kişi paylaşmanın yanı sıra sunduğu konum paylaşma özelliği bundan önceki sürümlerde konum paylaşımını sadece bulunulan GPS konumları ile gerçekleştiriyordu.
    Uygulamanın geliştiricileri, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda geçtiğimiz aylarda yayınlanan yeni sürümüyle birlikte bu özelliği geliştirerek bulunan konumun yanı sıra, yakınlarda bulunan mekanları Foursquare’in mekan veritabanını kullanarak paylaşmayı etkin hale getirmiş durumdalar. Kullanıcılar konum paylaşma ekranında birkaç saniye bekleyerek Foursquare mekanlarından birini seçebiliyorlar. Böylelikle arkadaşlar bulundukları restoran, bar ya da cafe’lere arkadaşlarını çağırırken nerede olduklarını ismen bildirip, tam adreslerini doğru bir şekilde paylaşarak tarif edebiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: whitedamn

Arkadaşlar ben de yükledim bu programı htc one x android.

Yalnız ben kişisel ileti kısmına bir şey yazamıyorum. Nasıl yazacağım ? Orada Heyy there! ı am using Whatsupp vs.. yazıyor.. bu nasıl değişir? nereden değiştireceğiz?

whatsapp a gir senecekler ya ve duruma gir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

Seçenekler yok, kişi listesi ve bul var. :S
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

Seçenekler yok, kişi listesi ve bul var. :S

hayır telefonundaki geri tusuna degil diger tusa bas acılır genelde en soldaki tus olurda sen dene

• Arkadaslar whatsappta kisi engelleme nasil oluyor.mesela engellediğimde o kisi benim kacta giriş cikis yaptigimi görebiliyormu?
  • benim sorunum da şu:

kişilerimden biri ben online oldukça online görünüyor. mesaj yazmaya başladığımda sanki o da yazıyormuş gibi üstte typing yazısı çıkıyor ve attığım mesaj sanki o bana atmış gibi bana geri geliyor. bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canoo

Arkadaslar whatsappta kisi engelleme nasil oluyor.mesela engellediğimde o kisi benim kacta giriş cikis yaptigimi görebiliyormu?

Engelleme yok.
  • quote:

quote:

Arkadaslar whatsappta kisi engelleme nasil oluyor.mesela engellediğimde o kisi benim kacta giriş cikis yaptigimi görebiliyormu?

Engelleme yok.

Engelleme var. settings-general-blocked şeklinde ulaşabilirsin. Birini engellediğinde engellediğin kişiden mesaj alamaz ve gönderemezsin. Engellediğin kişi de onu engellemeden hemen önceki son online olduğun zamanı görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariescusjr

Arkadaşlar,kredi kartı kullanmıyorum.Bana bu uygulamayı itunes üzerinden hediye etmek isteyen var mı :)

Daha önce bedava ya da parayla indirmiş bir arkadaşın varsa, onun apple idsi ile kendi telefonundan appstore a girerek kendi telefonuna indirip kullanabilirsin. Daha sonra kendi idni girebilirsin problem olmuyor. Ben eski telefonumda bedava indirmiştim, yeni telefonda da eski kullandığım id ile indirdim, şu anda kullanıyorum.

Not: Uygulama paralı olarak gözükecektir fakat üstüne tıklayınca, bedavadan indiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalapo

quote:

quote:

Engelleme yok.

Engelleme var. settings-general-blocked şeklinde ulaşabilirsin. Birini engellediğinde engellediğin kişiden mesaj alamaz ve gönderemezsin. Engellediğin kişi de onu engellemeden hemen önceki son online olduğun zamanı görür.

anladım teşekkürler engelledikten sonra online olduğumu görmez yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İug

quote:

Arkadaşlar,kredi kartı kullanmıyorum.Bana bu uygulamayı itunes üzerinden hediye etmek isteyen var mı :)

Daha önce bedava ya da parayla indirmiş bir arkadaşın varsa, onun apple idsi ile kendi telefonundan appstore a girerek kendi telefonuna indirip kullanabilirsin. Daha sonra kendi idni girebilirsin problem olmuyor. Ben eski telefonumda bedava indirmiştim, yeni telefonda da eski kullandığım id ile indirdim, şu anda kullanıyorum.

Not: Uygulama paralı olarak gözükecektir fakat üstüne tıklayınca, bedavadan indiriliyor.

Çok teşekkür ederim :) Bunu bilmiyordum çok sağol.

Ne demek.

Edit: Bu arada sadece whatsapp için değil, tüm uygulamalarda bu yolu izleyebilirsiniz. Ama yeni güncelleştirme geldiğinde indirdiğiniz idyi girip güncelliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İug -- 24 Haziran 2012; 19:31:43 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.