Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musti35

İyi günler arkadaşlar

HTC HD2 telefonumda hem WP 7.5 hemde android kullanıyorum

2 işletim sistemine de kurdum Whats App'ı.

Mesaj geldiğinde bana uyarı vermesi için sürekli internetim açık mı olmalı?
    İnternet kapalıyken gelen mesajları almaz mıyım? (Mesaj geldiğinde internet bağlanma gibi bir özellik var mı?)

WP 7.5 işletim sisteminde programdan çıkınca kapanıyor sanırım.
    Mesajlardan burada nasıl haberdar olabilirim acaba?

Şimdiden teşekkürler

İnternetin açık olması gerekiyor.

İnternet kapalı iken mesaj gelmez. İnterneti acarsan mesajları almaya başlarsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulucz

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

Orijinalden alıntı: ulucz

Android kullanırken WhatsApp üzerindenşarkı göndrebiliyordum.

iPhone da bu özellik yok mu ?

maalesef sadece ses kayıdı yollanıyor bildiğim kadarı ile, sarkıyıda kayıt edip yollasanız kalitesi maglum

Teşekkürler :)

Olmamasının sebebi ne peki?

iphone larda BT üzerinden veri paylasımı yasak bu yüzden yasaklanmışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya
    quote:

Orijinalden alıntı: musti35
    İyi gunler arkadaşlar
    HTC HD2 telefonumda hem WP 7.5 hemde android kullanıyorum
    2 işletim sistemine de kurdum Whats App'ı.

Mesaj geldiğinde bana uyarı vermesi için sürekli internetim açık mı olmalı?
    İnternet kapalıyken gelen mesajları almaz mıyım? (Mesaj geldiğinde internet bağlanma gibi bir özellik var mı?)
    WP 7.5 işletim sisteminde programdan çıkınca kapanıyor sanırım.
    Mesajlardan burada nasıl haberdar olabilirim acaba?

Şimdiden teşekkürler

İnternetin açık olması gerekiyor.

İnternet kapalı iken mesaj gelmez. İnterneti acarsan mesajları almaya başlarsın :)

Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar 2 gündür uygulamada bir tuhaflık var. Server'a bağlanması nedense gereğinden fazla uzun sürüyor. Connecting diyor ve yaklaşık 10-15 saniye bağlanmasını bekliyorum. Normalde önce 2-3 saniye bile sürmüyordu. İnternet hızıyla alakalı desem diğer uygulamalar sorunsuz ve normal bir şekilde çalışıyor. Ayrıca 3G ile de denememe rağmen sonuç çok farklı olmadı. Telefonu defalarca açıp kapadım ama düzelmedi. Sorun bende mi acaba? Restore yapmak istemiyorum böyle saçma bir sebep yüzünden.
  • whatsapp a gülücük ifadesi eklenmem mümkünmü eklersem nasıl ekleyebilirim android kullanıyorum
  • whatsapp a gülücük ifadesi eklenmem mümkünmü eklersem nasıl ekleyebilirim android kullanıyorum
  • sesli konuşma varmı bu sistemde
  • ara sıra baktığım konuştuğum kişi çıkmasına rağmen hala online gösteriyor 3gyi kapatıp açınca doğru last seeni gösteriyor
  • arkadaşlar bi sorum olacaktı.whatsapım açılmadı bi süre dosya hatası veriyodu.sonra tekrar whatsapı yüklediğimde bi arkadaşım rehberimde görünmemeye başladı.telefonumda ekli.whatsapını silmişmidir.bide başka bi arkadaşıma denettim whatsapını sildiği halde görünüyor.kendisinede soramıyorum.başka ülkede çünkü.bilen varmı acaba ne yapmam gerek.yeni sürümünüde yükledim olmadı hala gözükmüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

whatsapp a gülücük ifadesi eklenmem mümkünmü eklersem nasıl ekleyebilirim android kullanıyorum

Hocam İphone da klavye eklemeden emoloji'yi seçerek gülücük ve farklı smileyler'i görebiliyoruz. Sanırım sizin telefonunuzun da bu özelliği vardır. Yoksa da App store de olduğuna göre Android markette emoloji uygulaması vardır muhakkak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutavcisi67

quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

whatsapp a gülücük ifadesi eklenmem mümkünmü eklersem nasıl ekleyebilirim android kullanıyorum

Hocam İphone da klavye eklemeden emoloji'yi seçerek gülücük ve farklı smileyler'i görebiliyoruz. Sanırım sizin telefonunuzun da bu özelliği vardır. Yoksa da App store de olduğuna göre Android markette emoloji uygulaması vardır muhakkak.

ya hazır gülücükler var bayagı bir ama ben farklı gülücükler ekleyebilirmiyim diye soruyorum :)
  • Dostlar 260 liraya mobee marka tablet aldım.Bu uygulamayı indirdim liste falan diyor ama malum telefon kartı takamıyoruz tablete kullanma şansım var mı ? yoksa başka kapıya mı dersiniz ?
  • sony ericsson w995 telefonumda whatsapp kullanabilir miyim? kullanabiliyorsam nasıl?
  • iphone ile şarkı gönderemiyor muyuz arkadaşlar.
    nokia cihazlarda gönderiliyor ama iphone larda yok sanrım?
  • Edit: Kredi kartım sorunlu olduğu için arıyordum, hallettim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theori -- 13 Haziran 2012; 15:13:20 >
  • Arkadaşlar miui rom development v.47 kullanıyorum, ancak bir şey dikkatimi çekti whatsapp kullanırken karşımdaki arkadaşımla konuşuyorum mesela onun mesajları bana geliyor yani ses geliyor dınk diye benimkilerde ona gidiyor bunda sorun yok , ama tek sorun karşımdakinin mesajlarını parmağımla aşağıya çekmeden göremiyorum her sesi duyduğumda parmağımla aşağı çekiyorum öyle görüyorum sorun nerededir acaba ? bu soruyu başka bi yere yazdığımda miui v6 stable kullananda bu sorunla karşılaşmış çözümü bulan oldumu acaba şimdiden çoook teşekkür ederim....
  • arkadaşlar daha önce sorulduysa özür diliyorum 2 tane sorum var
    1- whatsappta aynı telefon numarasıyla 2 tane telefonu aktive edebilir miyiz
    2- ipad wifi+3g de whatsapp kullanmanın bir yolu varmıdır
    cevap için teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba iphone 4s kullanıyorum we uzun süredir whats up kullanıyorum
    benim sorunum rehberden birinin ismini değiştirdiğim halde whats up dan ana ekranda eski isim görünüyor ama içeri girdiğinde güncel hali geliyor ne yapabilirim bi fikriniz war mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctavlan

arkadaşlar merhaba iphone 4s kullanıyorum we uzun süredir whats up kullanıyorum
    benim sorunum rehberden birinin ismini değiştirdiğim halde whats up dan ana ekranda eski isim görünüyor ama içeri girdiğinde güncel hali geliyor ne yapabilirim bi fikriniz war mı ??

Favori kisminda elinizi ekrana basip assagi surukleyin birakin gunceller listeyi

• Arkdaslar whatsappta online gozukmen icin girmenmi gerekiyor programa yoksa wirelesa acinca programa girmesek bile online mi gosteriyor?

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.