Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar cok olmaya basladi. Daha demin duzeldi simdi yine connnecting yaziyor.
  • benım ınternet paketım yok hattım ffaturalı wats up a wifi ila baglansam cok gelırmı
  • Hala bağlantı sorunu yaşıyor musunuz arkadaşlar?
  • halen yok arkadaşlar bağlantı
  • Bu nedir ya kaç dakikadır bağlantı yok
  • düzeldi arkadaşlar kullanmaya devam
  • Bende düzeldi arkadaşlar, sömürmeye devam
  • Android kullanırken WhatsApp üzerindenşarkı göndrebiliyordum.

iPhone da bu özellik yok mu ?
  • Ana ekranda whatsapp uygulamasına basıyorum sanki ekran göz kırpar gibi kararıyor ve tekrar geliyor ama program açılmıyor sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulucz

Android kullanırken WhatsApp üzerindenşarkı göndrebiliyordum.

iPhone da bu özellik yok mu ?

maalesef sadece ses kayıdı yollanıyor bildiğim kadarı ile, sarkıyıda kayıt edip yollasanız kalitesi maglum
  • Birinin beni blocklayıp blocklamadığını nasıl anlarım? Biriyle bir şey oldu blockladı diye düşünüyorum. 5 dk önce yazan,"last seen" yazmıyor bundan anlaşılıyor mu?
  • Arkadaşlar ben whatsapp kullanıyorum problem yok ama kız arkadaşımın telefonuna da yükledim çalışmıyor
    şöyle: kendi hattını takıyor mesaj gitmiyor ama babasının hattını taktığında mesaj gidiyor problem olmuyor... telefon nokia asha 300 bi de onaylama mesajı gelmedi kendi numarasına babasının hattını taktı ona geldi onaylama mesajı hata ne gibi bi problem olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Birinin beni blocklayıp blocklamadığını nasıl anlarım? Biriyle bir şey oldu blockladı diye düşünüyorum. 5 dk önce yazan,"last seen" yazmıyor bundan anlaşılıyor mu?

Hiçbir bilgi görmüyorsun arkadaşım..Ne last seen, ne online, typing...Denenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bull74

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Birinin beni blocklayıp blocklamadığını nasıl anlarım? Biriyle bir şey oldu blockladı diye düşünüyorum. 5 dk önce yazan,"last seen" yazmıyor bundan anlaşılıyor mu?

Hiçbir bilgi görmüyorsun arkadaşım..Ne last seen, ne online, typing...Denenmiştir.

Tamam sağol. Vaay be demek buymuş yani neyse koyver gitsin yeni kızlar gelsin
  • merhaba arkadaşlar ben nokia n70 kullanıcısıyım, bi kaç sitede gördüm bu telefona yüklemişler uygulamayı ama ben ne yaptımsa beceremedim herhangi bir bilginiz varsa paylaşabilir misiniz teşekkür ederim
  • iphone 3gs sahibiyim. whatsapp programından bir mesaj yolluyorum. karşıya gidiyor.
    sonra home tuşuna basıyorum.
    arkadaşımdan gelen cevap uyarı olarak gelmiyor.
    ne vakit tekrar whatsapp a girersem o zaman görüyorum.
    varmıdır bunun bir çözümü.
  • Whatsapp çok bozdu. Push bildirimleri çalııyor ama uygulamaya girince 2 saat bağlantı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

iphone 3gs sahibiyim. whatsapp programından bir mesaj yolluyorum. karşıya gidiyor.

Hocam cihaz JB li ise Push Doctor vardı galiba, bazen çözüm olmuyor. Bir de JB yapılırken aktivasyon sırasında bir adım vardı galiba. Forumu araştırırsanız bulabilirsiniz
  • quote:

iphone 3gs sahibiyim. whatsapp programından bir mesaj yolluyorum. karşıya gidiyor.

hocam cihazınızın jb li olduğunu varsayıyorum. arkadaşımın jbli 3gs inde aynı sorunu yaşadığım için anlatayım.

sorun sadece whatsapp ta değilse, tüm push notification lar (facebook vs) çalışmıyorsa sorununuz jb ile ilgili. arkadaşım cydia dan pushfix satın almıştı 6 dolara. sorununa bu şekilde çözüm bulmuştu. ama sadece whatsapp bu şekilde problemliyse sorun programda da olabilir, emin olamadım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

quote:

Hocam cihaz JB li ise Push Doctor vardı galiba, bazen çözüm olmuyor. Bir de JB yapılırken aktivasyon sırasında bir adım vardı galiba. Forumu araştırırsanız bulabilirsiniz

baktım forumda böyle bişi göremedim :(
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.