Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bedava olmuyor mü bu ürün ? Bı ara bedava gördüm diye hatırlıyorum
  • Ben dün bu programı yükledim. Avea 1 gb internet paketim var. Almanyadaki arkadaşımla görüşmek için kullanıyorum. Fotoğraf gönderimleri ve yurt dışı kullanımlarında ek ücret gelirmi faturaya bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Merhaba,
    Nokia asha 303 kullanıcısıyım, 2 hafta gibi bir süre sorunsuz whatsapp kullanımından sonra aniden mesajları iletmemesi ve üzerine benim silip tekrar yüklemem ve numara verify ettirme esnasında numaramı defalarca doğru yazmama rağmen "could not connect to server" hatasını vermesini sormak istiyorum. İnternet durumunda bir sıkıntı yok giriyor. Araştırdım ama iphone kullanıcıları için verilen çözümler harici pek faydalı bilgi bulamadım cevaplayan olursa minnettar olurum, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pj_harvey -- 21 Nisan 2012; 1:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32huseyin32

Ben dün bu programı yükledim. Avea 1 gb internet paketim var. Almanyadaki arkadaşımla görüşmek için kullanıyorum. Fotoğraf gönderimleri ve yurt dışı kullanımlarında ek ücret gelirmi faturaya bilgilendirirseniz sevinirim.

Whatsapp üzerinden yapacağınız gönderileri operatör ucretlendiremez,1 gb yi asmadikca operatörü ilgilendiren bir durum yok.

@ugur
    Nadir bedava oluyor, en son iMessage duyuruldugunda bedava olmuştu, sonrasinda oldumu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 21 Nisan 2012; 2:08:10 >
  • iphone için ücretli olan whatsapp' a bir defaya mahsus mu ödüyoruz yoksa yıllık lisans olarak mı satın alınıyor? Ben android ve nokia cihazımda ücretsiz kullanıyorum ama temmuz da bitiyor hakkım, iphone a geçicem yakında ve bu programı satın alacağım ama yıllık mı tek defaya mahsus mu onu merak ediyorum. Ayrıca jailbreak vs. yöntemleriyle ücretsiz yükleniyor mu bu uygulama? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Ben dün bu programı yükledim. Avea 1 gb internet paketim var. Almanyadaki arkadaşımla görüşmek için kullanıyorum. Fotoğraf gönderimleri ve yurt dışı kullanımlarında ek ücret gelirmi faturaya bilgilendirirseniz sevinirim.

Whatsapp üzerinden yapacağınız gönderileri operatör ucretlendiremez,1 gb yi asmadikca operatörü ilgilendiren bir durum yok.

@ugur
    Nadir bedava oluyor, en son iMessage duyuruldugunda bedava olmuştu, sonrasinda oldumu bilmiyorum.

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • NOKIA 5610 EXPRESS MUSIC İÇİN KULLANABİLİR MİYİM BU PROGRAMI?VE SAMSUNG ANDRONOİD İŞLETİM SİSTEMİ OLMAYAN BİR TELEFONDA KULLANAMAZ MIYIM KESİNLİKLE:( YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM YAZIN YURTDIŞINA ÇIKICAM TÜRKİYEDEN ARKADAŞIMLA MSJLAŞMAK İÇİN BUNU İNDİRMEM ŞART.
  • Whatsapp ipad icinde yayinlansa on numara olacak.
  • Bizi engelleyenleri görebiliyormuyuz ?
  • quote:

Bizi engelleyenleri görebiliyormuyuz ?

Hayir goremiyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Bizi engelleyenleri görebiliyormuyuz ?

Hayir goremiyorsunuz

Bu kötü oldu benim için. Keşke Msn deki gibi görebilseydik.
  • S.a herkese benim bi sorum olacak...Ben iphone 4s aldım yeni jb filan anlamıorum.appstoredan parayla whatsapp indirdim aktif ettim gelen kodla...Sonra yanlışlıkla sildim..Simdi tekrar yüklemek için gene parayla mı almam gerek yoksa başka bi yöntem varmı..Bana gelen aktif etme kodu aklımda ama...Pcye senkronlamadım da programı.Tekrarda indirmek istiyorum appstoredan bu sefer bi önceki bir satın alma işleminin faturalandırılmasıyla ilgili bir sorun var uyarısı veriyo(whatsappyi kastediyo).Napıcamı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqurk

S.a herkese benim bi sorum olacak...Ben iphone 4s aldım yeni jb filan anlamıorum.appstoredan parayla whatsapp indirdim aktif ettim gelen kodla...Sonra yanlışlıkla sildim..Simdi tekrar yüklemek için gene parayla mı almam gerek yoksa başka bi yöntem varmı..Bana gelen aktif etme kodu aklımda ama...Pcye senkronlamadım da programı.Tekrarda indirmek istiyorum appstoredan bu sefer bi önceki bir satın alma işleminin faturalandırılmasıyla ilgili bir sorun var uyarısı veriyo(whatsappyi kastediyo).Napıcamı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim...

Uygulamayı satın aldığınız AppStore üyeliğiniz ile tekrardan para ödemeden indirebilirsiniz.

Ardından bir kez daha kod gelecek yurtdışından, eski kod gelmeyecek, yeni kod gelecek, zaten bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmiyor, dolayısıyla problem yok.

• merhaba ben HTC evo3D kullanıyorum. Whatsapp dan gelen ses ve müzik dosyaları whatsapp medyaya kaydoluyor. galerimde gözükmüyor. Whatsapp medyadan da silemiyorum, telefonu bilgisayara bağlayıp bellek kartından silmekle uğraşıyorum. bunun kısa bir yolu varmıdır? teşekkürler
  • Merhaba,

IPhone Whatsapp'ta sildiğim mesaj ve gruplar tekrar geri geliyor.

Neden olabilir ?
  • Yok mu aynı sorunu yaşayan ?
  • whatssApp programı türkçe karakter sorunu yaşayanlar mesela ş harfi için s harfine basılı tutmanız yeterli, yada ğ içi g ve ç için c harfine basılı tutun.
  • telefonda bi yerde yedegini alıyo sohbetin ama iphoneda nerde kaydediyor bilmiyorum :) bendede whatsapp ileti bildirimlerini kapattıgı için kullanmıyorum artık yararlı ama telefonun kafasını karıştıyor :D
  • Yaklasik 10 dakikadir connecting yaziyor. Bi baglanamadi. Su an sorun yasayan var mi ?
  • Evet Whats app da genel bir sorun var galiba? Kimse gönderi yapamıyor?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.