Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

sms paketi yaptiysaniz 100mb hediye veriyor
    turkcell

avea'yım
  • whatsapp suan storda yok bırseymi oldu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: musakilic

whatsapp suan storda yok bırseymi oldu acaba

ücretsiz gerimi gelcek acaba
  • baktım bağlantı yöntecisine aveawapgprs kullanıyor ama para gitmiyor hala. Neyse, umarım bi sakatlık çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

baktım bağlantı yöntecisine aveawapgprs kullanıyor ama para gitmiyor hala. Neyse, umarım bi sakatlık çıkmaz

Kontör yüklediğiniz an düşer hattınızdan. Kısaca zamanında yediğiniz hurmalar birazdan tırmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

baktım bağlantı yöntecisine aveawapgprs kullanıyor ama para gitmiyor hala. Neyse, umarım bi sakatlık çıkmaz

Kontör yüklediğiniz an düşer hattınızdan. Kısaca zamanında yediğiniz hurmalar birazdan tırmalar.

biraz önce 30tl yükledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

biraz önce 30tl yükledim

Hâla gitmediyse tek seçenek kalıyor: Siz seçilmiş kişisiniz.

• Uzun süredir kullanıyorum ve düşündüklerimi söyleyeyim.
    Tamamiyle insanların yeni uygulama arama isteklerinden kaynaklanan bir başarı hikayesi WhatsApp'ınki. Hadi Türkiye'de neyse ama Amerika'da bir çok operatör her şey sınırsız -veri,sms,konuşma- tarifeler sunuyor, sınırsız olmasa bile işin cıvkını çıkarmazsanız 1 ayda 1000'den fazla mesaj atmazsınız.
    WhatsApp sadece insanların yeni şeyler keşfetme isteğini karşılıyor yoksa SMS'ten tek farkı multimedia içerikleride gidiyor o da çok fazla kullanılacak bir şey değil.

Zevkini baltaladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 15 Ocak 2012; 20:52:56 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

biraz önce 30tl yükledim

seçilmiş çift olabilir miyiz ? kız arkadaşımınki de gitmiyor çünkü

bir şey sormak istiyorum bunun kapanmasının bir yolu yok mudur ? yoksa tek seçenek programı silmek mi
    İnternete bağlanmasını da engelleyemiyorum sürekli açık ömrüm boyunca bu program açık mı kalacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 15 Ocak 2012; 21:00:52 >

• Whats up iyi hoş da iPad e sim kart takmadıgım için kullanamıyorum o yonden kötü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

biraz önce 30tl yükledim

seçilmiş çift olabilir miyiz ? kız arkadaşımınki de gitmiyor çünkü

bir şey sormak istiyorum bunun kapanmasının bir yolu yok mudur ? yoksa tek seçenek programı silmek mi
    İnternete bağlanmasını da engelleyemiyorum sürekli açık ömrüm boyunca bu program açık mı kalacak

hayır bazı telefonlarda whatsapp söylediğiniz gibi çalışıyor bunu engellemenin yolu programı silmek yoksa internetinizi kullanmaya devam eder ama multimedya içerik gönderip almıyorsanız whatsapp çok küçük boyutlarda veri alıp gönderiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: emertcan

Whats up iyi hoş da iPad e sim kart takmadıgım için kullanamıyorum o yonden kötü

Sim kart takılı iPad'de kullanabiliyor muyuz? Bu arada siz cidden seçilmişsiniz bence.
  • whats upp storeda yok simdi iphoneda bunu nerden yükliycez jailbreakte yok alette.
  • quote:

quote:

Whats up iyi hoş da iPad e sim kart takmadıgım için kullanamıyorum o yonden kötü

Sim kart takılı iPad'de kullanabiliyor muyuz? Bu arada siz cidden seçilmişsiniz bence.

Bildigim kadarı ile kullanılıyor ama ben daha deneyemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

whats upp storeda yok simdi iphoneda bunu nerden yükliycez jailbreakte yok alette.

güncellenicekmiş apple dan onay bekliyormuş uygulama..
  • quote:

quote:

quote:

Bildigim kadarı ile kullanılıyor ama ben daha deneyemedim

Denerim birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

whats upp storeda yok simdi iphoneda bunu nerden yükliycez jailbreakte yok alette.

güncellenicekmiş apple dan onay bekliyormuş uygulama..

Baska yerlerde apple kendi mesajlasma programi indirilsin diye bu yola gitmis diye okudum bende. Insallah senin dedigin gibidir. Androidin gözünü seviyim bedava indir dert yok tasa yok.
  • İki ayrı telefonda aynı telefon numarasını kullanabiliyor muyuz? Birini yükleyince diğeri hizmet dışı oluyor. Jailbreak de bunu halledebilecek program var mıdır acaba
  • Beyler selamlar whatsupla ilgili butun forumu okudum ama oruma cvp bulamdim yardimci olursaniz sevinirim.yaklasik 2 senedir bu uygulamyi kullaniyorum gecmiste gonderdigim ve aldigim msjlara ulasabilme sansim varmidir? Yada hepsi olmasa bile 2 karsilikli msjlasan telefonun gecmiş whatsup mesajlarina ulasbilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsz

Beyler selamlar whatsupla ilgili butun forumu okudum ama oruma cvp bulamdim yardimci olursaniz sevinirim.yaklasik 2 senedir bu uygulamyi kullaniyorum gecmiste gonderdigim ve aldigim msjlara ulasabilme sansim varmidir? Yada hepsi olmasa bile 2 karsilikli msjlasan telefonun gecmiş whatsup mesajlarina ulasbilirmiyiz?

bildiğim kadarıyla maalesef ulaşma şansınız yok. yedekleme yapsaydınız belki ulaşabilirmiydiniz onuda bilemiyorum ama normal şartlarda eski msjlara ulaşma şansınız yok
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.