Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iPhoner

internet yok mesela iphoneda wi-fi ile bağlanmadık mesaj geldiğinde push panosunda yani ekranda gözükürmü mesaj geldiği ?
    ve ne kadar acaba fiyatı ?(jb.siz

Operatörden internet bağlantınız yoksa (Edge, 3G) veya açık konumda değilse, WİFİ ile de internete bağlı değilseniz o zaman bildirim gelmez.

Ne zaman internete erişim sağladınız (Edge, 3G veya Wifi ile), o zaman gönderilen tüm mesajlar size gelir.
  • ben yeni keşfettim bu programı ve yükledim... gerçekten çok harika bişeymiş :D rehberimdeki bu uygulamayı kullanan kişileri hemen görüyorum orda... walla süper programmış
  • Daha önce adı geçmediyse Viber'i de tavsiye ederim.Whatsapp mantığında wifi üzerinden görüşme ve mesaj(sms gibi) için kullanılıyor.
  • arkadasimi whatsapp de bulamiyorum. ne o beni gorebiliyor ne de ben onu. ne yaptiysak olmadi. bu konuda bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallardo101

arkadasimi whatsapp de bulamiyorum. ne o beni gorebiliyor ne de ben onu. ne yaptiysak olmadi. bu konuda bilgisi olan var mi?

Telefon markalarınız ve sürümleriniz nelerdir? Başka telefonlara mesaj atabiliyor musunuz?
  • Yaklasik on gun once ucretsizdi. Hatta konu actim ben bunun icin.  app. Guzel yani dier tarafta iphone olmasi gerekmiyor. Akilli telefon olmasi kafi. Benim rehberimde fazla kullanan olmadigindan pek kullanamiyorum. Ama belesken aldiydim. İletism icin skype dan iyi altyapı bulamassin konusmada video konferansta var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

quote:

Orijinalden alıntı: gallardo101

arkadasimi whatsapp de bulamiyorum. ne o beni gorebiliyor ne de ben onu. ne yaptiysak olmadi. bu konuda bilgisi olan var mi?

Telefon markalarınız ve sürümleriniz nelerdir? Başka telefonlara mesaj atabiliyor musunuz?

Her ikimizde iphone 4 kullaniyoruz. IOS 5 e gecince problem cozuldu sanirim. tesekkurler ilginize
  • Mesaj atmak icin her yone ve avrupaya bedava : global.AQ tavsiye ederim
  • Süper gerçekten. Ödevlerde sorun olduğunda arkadaşıma söylüyorum resim çekip atıyor.:) Çok ekmek var bu programda.
  • Whatsapp programı kapalıyken bildirim gelmiyor mu acaba? Viber de kullanıyorum ancak onda öyle bir şey yok. Program arkada kapalı dahi olsa internete bağlandığım an mesaj gelmişse bildirim geliyor hemen. Ama whatsapp'da yeni mesajın geldiğini öğrenmem için programı açmam gerekiyor. Bu bir sorun mu yoksa programın bir özelliği mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Whatsapp programı kapalıyken bildirim gelmiyor mu acaba? Viber de kullanıyorum ancak onda öyle bir şey yok. Program arkada kapalı dahi olsa internete bağlandığım an mesaj gelmişse bildirim geliyor hemen. Ama whatsapp'da yeni mesajın geldiğini öğrenmem için programı açmam gerekiyor. Bu bir sorun mu yoksa programın bir özelliği mi ?

Hocam bildirimleri açın direk gelmesi lazım bende kapalı olunca bile geliyordu.
  • Hazır konu gündeme gelmişken benim de sorunum var iOS 5 in ilk günüyken free indirmiştim ancak turk AppStore dan indirmiştim şimdi ABD Store kullanıyorum ancak açılır açılmaz anında kapanıyor sanırım bundan kaynaklı.pc eşzamanla diyorum bu pc yetkili değildir diyor nasıl yapicaz Bayada kullaniorum mereti
  • quote:

quote:

Whatsapp programı kapalıyken bildirim gelmiyor mu acaba? Viber de kullanıyorum ancak onda öyle bir şey yok. Program arkada kapalı dahi olsa internete bağlandığım an mesaj gelmişse bildirim geliyor hemen. Ama whatsapp'da yeni mesajın geldiğini öğrenmem için programı açmam gerekiyor. Bu bir sorun mu yoksa programın bir özelliği mi ?

Bildirimler açık zaten, hatta kapatıp bir daha açtım, yine değişen bir şey yok.
  • quote:

quote:

quote:

Uyarı stili olarak başlıklar ve altındaki tikler açık mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Uyarı stili olarak başlıklar ve altındaki tikler açık mı hocam?

Hepsi açık adaş

• ayni sorun abim'in 3gs inde var ne viber ne de whatsapp dan uyari alabiliyor eğerki program altta açık olmazsa hic bir sekilde uyari gelmiyor cihaza... acaba ipad baseband i ile bi ilgisi varmi acaba

saygılar
  • İpadde yok yav ne saçma iş
  • whatsupp blackberry ye indirmeyi düşünüorum mesaj ve resim lokasyon vb alışverişinde ne oranda mb gidior internet paketinden bilen varmı

psn:bilcag512 pin:261C64DA
  • Bi şey soracağım:
    Telefonumda whatsapp kurulu. Ancak bi kaç gün önce telefon numaramı değiştirdim. Yeni numaramı vermediğim arkadaşlarımdan biri whatsapptan bana mesaj göndermiş. Bu nasıl mümkün olur? Telefon numaramı bilmesi gerekmez mi? Program için telefon id mi alıyor?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.