Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silip tekrar yullim dedim bu sefer hic acilmiyor 3g ler iptale bagladi heralde
  • iphone3gs kullanıyrum dün güncelleme çıktı güncelledim ama whats apım çalışmıyor sildm yükledim ama şimdide iphone 4e uygun diye bir yazı çıkıyor ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: ymumuy

Yeni güncellemede ne gibi yenilikler gelmiş, ben tam olarak anlayamadım?

Bende bi numara göremedim, sanırım aynısının tıpkısı.

Eskisinde varmıydı bilmiyorum ama yenisine grup mesajlaşması eklenmiş

Evet bende yeni gördüm, yoktu sanırım.

gurup mesajlaşma daha önceki sürümde de vardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: insider1907

iphone3gs kullanıyrum dün güncelleme çıktı güncelledim ama whats apım çalışmıyor sildm yükledim ama şimdide iphone 4e uygun diye bir yazı çıkıyor ne yapmam lazım

O zaman sorun 3gyle deil bende de calismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

iphone3gs kullanıyrum dün güncelleme çıktı güncelledim ama whats apım çalışmıyor sildm yükledim ama şimdide iphone 4e uygun diye bir yazı çıkıyor ne yapmam lazım

senşn telefonda iphone 3gsmi? birden neden böyle bir hata verdiki iphone 4 diyor anlamadım gitti soruna bir çözüm bulan birsi varmı arkadaşlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

senşn telefonda iphone 3gsmi? birden neden böyle bir hata verdiki iphone 4 diyor anlamadım gitti soruna bir çözüm bulan birsi varmı arkadaşlar

Az once twitterda yazdilar sorun varmis ios 3.1 surumlerinde calisiyorlarmis uzerinde

• quote:

güncellemeden sonra bende açılmıyordu program. cihazı kapatıp aççtım düzeldi. benim tel de 3gs. ama iphone 4 diye bir uyarı vermedi.
  • WhatsApp WhatsApp Inc.
    Sorry, latest iPhone version 2.6.5 does not work on iOS 3.1 -- we are working on resolving this issue.
    2 hours ago
  • 3G 4.2.1 mevcut güncellemeyi yaptım, sorun yok tıkır tıkır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esTFyz

3G 4.2.1 mevcut güncellemeyi yaptım, sorun yok tıkır tıkır.

Aynm sirf bunun icin 4.2.1e gectim
  • 2.6.6 gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

2.6.6 gelmiş.

ios 3.1 sorunu yuzundendir
  • arkadaşlar sayfaları hızlıca taradım bulamadım whatsapp ı çok seviyorum ve kullanıyorum da ama sürekli internete girip duruyo mobile guard ile kapatmazsam. wireless olmadan girmesini istemiyorum ama kendisi avea ile bağlanıyor. bunu engellemenin bi yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KucukKurbaga

arkadaşlar sayfaları hızlıca taradım bulamadım whatsapp ı çok seviyorum ve kullanıyorum da ama sürekli internete girip duruyo mobile guard ile kapatmazsam. wireless olmadan girmesini istemiyorum ama kendisi avea ile bağlanıyor. bunu engellemenin bi yolu yok mu?

cihaz nedir? mobile guard programi internetimi kapatiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

arkadaşlar sayfaları hızlıca taradım bulamadım whatsapp ı çok seviyorum ve kullanıyorum da ama sürekli internete girip duruyo mobile guard ile kapatmazsam. wireless olmadan girmesini istemiyorum ama kendisi avea ile bağlanıyor. bunu engellemenin bi yolu yok mu?

cihaz nokia 5800. mobile guard programı herşeyi kapatıyor. wirelessi dahil. whatsapp ı kapattığı için avea internet üzerinden bağlanmıyor yani. ama ben mobile guard olmadan bu işi yapamaz mıyım onu merak ediyorum
  • Bana göre whatsapp ın en iyi yanı bir sürü cihaza uyumluluk göstermesi arkadaşımda n8 var çok rahat mesajlaşıyoruz
  • quote:

quote:

quote:

cihaz nokia 5800. mobile guard programı herşeyi kapatıyor. wirelessi dahil. whatsapp ı kapattığı için avea internet üzerinden bağlanmıyor yani. ama ben mobile guard olmadan bu işi yapamaz mıyım onu merak ediyorum

Arkadasim bunu nokia kismina sorman gerekli. Burasi ios bolumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister Blöf

quote:

quote:

quote:

Arkadasim bunu nokia kismina sorman gerekli. Burasi ios bolumu.

pardon direk whatsapp görünce yazdım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: dyhh..

Bana göre whatsapp ın en iyi yanı bir sürü cihaza uyumluluk göstermesi arkadaşımda n8 var çok rahat mesajlaşıyoruz

zaten bundan dolayı popüler
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.