Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki ayarları kontrol ettiniz mi?

Ayarlar>Bildirim merkezi>Whatsapp uyarı stilini Başlıklar veya Uyarılar olarak ayarlayın ve diğer kapalı ayarların tümünü açın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreak olmadan iosun kendi müzik uygulamasıyla müzik paylaşman mümkün değil bildiğim kadarıyla. Normal şartlarda başka bir müzik programı indirip müzik dosyarını buraya aktarmalısın. (Öneri olarak App storeda free music downloader programı var.)Daha sonra bu program içindeki dosya seçeneklerinden open in seçeneği ile whattsappta müzik paylaşabilirsin veya airdropu kullanabilirsin.

• Teşekkürler. Google Drive ile hallettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kontrol ettim ancak halen aynı durum devam ediyor.
  • Merhabalar arkadaşlar,

Iphone'umdan resim veya video göndermek istedigimde, benden konum servislerimi açmak istiyor. Bir önceki sürümde bu problem yok idi. Konum servislerini yani kısaca GPS'i her seferinde açacak mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Mutlu günler

Bilen duyan karşılaşan olmadı değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

ipod a yükleyemiyoruz dimi

Jailbreak yaparak yukleyebilirsin dostum

• androidde last seen nasıl kapatılıyor beyler?
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    http://www.whatsapp.com/faq/tr/iphone/20950116

Bu sayfayı bir inceleyin belki yardımcı olur size.
    Özellikle cihazı 30 saniye kapalı tutma durumu tekrar tekrar belirtilmiş!

• Sorunum çözüldü kardeşim ama bu şekilde değil

Restore ettikden sonra icloud yedeğini yüklüyordum ki sadece fotoğraflarım vardı bu yedekde akşam restore attım denedim bildirim geldi daha sonra icloud'u attım ve yine aynı sorun başladı bir kez daha restore ettim ve şu anda hiç problem yok gayet stabil bir şekilde çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UKisuke -- 11 Ocak 2014; 1:04:18 >
  • Bu uygulamayı w810i telefonumda kullanmamın hiç yolu yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Bu uygulamayı w810i telefonumda kullanmamın hiç yolu yok mu ?

maalesef yok hocam
  • 10 dakikadır Baglanamiyorum ayni sorunu yasayanlar var mi?

• bu whatssapptan silinen msjları geri yükleyebiliyomuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naiad1786

bu whatssapptan silinen msjları geri yükleyebiliyomuyuz?

android ise hafıza kartına yedekliyor ios ise icloud servisine yedekliyor programı silip tekrar kurunca uyarır zaten mesaj yedeği bulundu diye (tabi karttan vs silinmemiş ise yedekler)
  • Arkadaslar merhaba ben s3 kullaniyorum bir sorunum var yardimci olursaniz memnun olurum. Telefonumu aldigimda whatsapp yukledim msj konusunda sorun yok ama gelen ve gonderdigim resimleri saklamiyor resim sd kart uzerinde bulunamadi diyor galeriler kisminda klasor var ama resimleri acmiyor. Programi kaldirdim tekrar yukledim ama sorun devam ediyor. Yardimci olursaniz memnun olurum

• Herkese merhabalar arkadaslar bir konu hakkindA yardimlarinizi rica ediyorum..bir sure once iphone 5s aldim takasa girerek.eski telefonum androiddi ve whatsapp kullaniyordum.konusma gecmisini silmeden telefonu fabrika ayarlarina cevirdim malum yuklu uygulamalar rehber v.s silindi.sorum su olacak whatsapp ta konusma gecmisini silmeden telefonu fabrika ayarlarina cevirinde benim android telefonu satin alacak sahis konusma gecmisime ulasabilir mi? Yardimci olursaniz sevinirim onemli bir konu benim icin.(bu arada telefonum LG G2'ydi)

• İphone'da whatsapp dan nasıl müzik gönderebilirim ? Google drive denedim ama yapamadım
  • revivalblast kullanıcısına yanıt
    Az önce atılan mesajları incelerseniz ( son 2-3 sayfa ) öğrenebilirsiniz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockR

Herkese merhabalar arkadaslar bir konu hakkindA yardimlarinizi rica ediyorum..bir sure once iphone 5s aldim takasa girerek.eski telefonum androiddi ve whatsapp kullaniyordum.konusma gecmisini silmeden telefonu fabrika ayarlarina cevirdim malum yuklu uygulamalar rehber v.s silindi.sorum su olacak whatsapp ta konusma gecmisini silmeden telefonu fabrika ayarlarina cevirinde benim android telefonu satin alacak sahis konusma gecmisime ulasabilir mi? Yardimci olursaniz sevinirim onemli bir konu benim icin.(bu arada telefonum LG G2'ydi)

Arkadaslar yardimci olablirseniz sevinirim..
  • Garip bir olay başıma geldi. Şahsın birisi rehberimde ekliydi kendi kendine sohbet açıldı ama ne ben yazdım nede o öyle bomboş yeni sohbet duruyordu sadece last seen vardı. Numarayı engelledim telden sildim sadece sim kartta kalmış yine aynısı oldu. Ben bunu karşıdaki kişinin profile girip çıkması yüzünden diye düşünüyorum ama nasıl? Birisine sordum sohbet grubuna eklediyse olur dediler denedik oluyor ama ekleyince gruba eklendiği bariz belli oluyor benimkinde hiçbirşey yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim kafayı yemek üzereyim
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.