Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dream4

quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: dream4

Arkadaşlar siz daha ustasiniz. Ya kiz arkadaş adaylarindan biri dun gece 11 gbi uyuduğunu Whatsapp'a girmedgni söylüyor. Halbuki gece ben 11:45,1:10 ve en son 2:50 gbi last seen gördüm. Online yazisini ise bir ara 4 dk kadar gördüm sadece.
    Şimdi ölür müsün öldürür müsün? Hiç böyle bişey basiniza geldi mi? Telefonu android.

Dostum bir kere girildigi kesin, ancak kimin girdigi onemli senin durumda belki kardesi mardesi girmistir

Internette Whatsapp'in kendiliğinden online olduğunu yazanlar da gördüm. Teknik olarak mümkün değil mi?

Bazen internet baglantinizin cok saglikli olmadigi zamanlarda ciktiginiz halde bir dakika falan cevrimici yazabiliyor ancak siz farkli saatlerde birkac kez girdigini soyluyorsunuz. Teknik olarak mumkun degil hocam. Baska seyler dusunun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Whatsapp kullanmaya başladığım zamanlarda Symbian işletim sistemli telefonum vardı Whatsapp'ı indirdim ve kullanmaya başladım tabi 1 yıl süre ücretsizdi ondan sonra ücretli olacaktır diyor.Ben daha sonra iPhone'a geçtim sürem bitmek üzere 24 Ocak 2014'de son bulacak ben bunu kredi kartsız iTunes Gift Card ile uzatma şansım var mı ?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Viqqy -- 23 Aralık 2013; 23:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ability Power

Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Whatsapp kullanmaya başladığım zamanlarda Symbian işletim sistemli telefonum vardı Whatsapp'ı indirdim ve kullanmaya başladım tabi 1 yıl süre ücretsizdi ondan sonra ücretli olacaktır diyor.Ben daha sonra iPhone'a geçtim sürem bitmek üzere 24 Ocak 2014'de son bulacak ben bunu kredi kartsız iTunes Gift Card ile uzatma şansım var mı ?

Şimdiden teşekkürler.

Evet.

• Arkadaslar bende whatsapp omurboyu kullanim hakli hesap var ben yeni hat aldım ve onunla kullanicam hesabi degistirip yeni numarayi eklersem senelik ücret odemeyemi gecirirler yoksa omurboyu kullanabilirmiyim bilgi verirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 4s telefonumda whatsapp da favoriler kısmında herkes çift gözüküyo bunun çözümü nedir?
  • Hocam ben WhatsApp sohbetlerimi icloud ile yedeklemiştim whatsapp kafayı yiyince silip kurdum ama sohbetlerimi restore etmem için bi ekran geliyo Loading'de kalıyor. Eski mesajlarımı nasıl geri alabilirim? Mesajlar hâlâ icloudda yedek halde duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatbiPodYum

512 MB ram e sahip bir laptop var biliyorum kötü ama yine de laptobumda whatsapp ı çalıştırmamı sağlayacak bir yöntem var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

kimse cevap vermemiş ama yazayım
    pc'ye bluestacks mi ne android emulatoru indirmen lazım sonra
    bir şekilde android telefondan yada yapabiliyorsan normal telefondan kişileri yedekleyip pc'de onu dosyasını atman lazım.
    sonra bluestacks'ten kişi belgesi al deyip whatsapp'ten yüklersen pc'den kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

quote:

Orijinalden alıntı: Ability Power

Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Şimdiden teşekkürler.

Evet.

büyük ihtiml bugün yarın otomatik süre uzatılır 30 günden az kalınca 1 yıl uzatıyor süreyi android'de ios içinde aynısı olur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Arkadaslar bende whatsapp omurboyu kullanim hakli hesap var ben yeni hat aldım ve onunla kullanicam hesabi degistirip yeni numarayi eklersem senelik ücret odemeyemi gecirirler yoksa omurboyu kullanabilirmiyim bilgi verirmisiniz

whatsapp cihaz üzerinden değil numara üzerinden çalıştığı için ömürboyu eski numaranız için geçerli yeni numaranız için geçerli değil ömür boyu süre
  • Saçma bu adam omur boyu ayni numarayi kullanacak degil ya adam numarasini degisti ve hesabini yeni numaraya tasiyamayacakmi anlamsiz olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız arkadaşımın symbian sistemli nokia e71 telefonu var ve wifi kullanırken konuşma ekranını kapatsa bile sürekli çevrimiçi gözüküyor ve aramızda huzursuzluk çıkıyor. Bu durumu yaşayan yada doğruluğunu teyit edebilecek biri var mı?
  • Whatsapp tablettede çalışsaydı mükemmel olurdu.
  • whatsappn süresini nasıl uzatabilirim ?
    4 ay kalmış ?
    uygulamanın içinde bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

whatsappn süresini nasıl uzatabilirim ?
    4 ay kalmış ?
    uygulamanın içinde bulamadım

nasıl ek süre alınıyor bilen yok mu ?
  • Whatsapp bu aralar saçmalamaya başladı bende. Okuduğum mesajların bildirimini ana ekranda(uygulama ikonunun sağ üstünde kırmızı işaretlerle) göstermeye devam ediyor, uygulamayı açtığımda kimi zaman kasıyor kimi zaman takılı kalıyor. Bazen mesaj yazıp gönder tuşuna basınca öyle takılıp kaldığı oluyor. Anlam veremedim acaba neden bu hale geldi birden bire? Aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 28 Aralık 2013; 18:30:45 >
  • Acaba iphonedaki ses notlarını whatsappdan göndermenin hiç bir olasılığı yok mudur ?
  • Whatsapp son gücellemesi 2.11.150 android 2.3.6 ile uyumlu mudur? Yükleyen arkadaşlar memnun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Whatsapp son gücellemesi 2.11.150 android 2.3.6 ile uyumlu mudur? Yükleyen arkadaşlar memnun mu?

2.11.150 sürümünde sıkıntı vardı herhalde birçok cihazda uyumu değil hatası veriyordu gingerbread olsun jelly bean olsun ancak onun üzerine şu an 2.11.152 sürümü yayınlandı o sorunsuz şekilde çalışıyor ginger'da jelly bean de
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Eğer güncelleme yapmazsam kullanmaya devam edebilirim deği mi? Çünkü 3 gün içinde güncelleme yapmanız gerekmektedir diye bir yazı çıkmıştı.

Android ART android 4.4.1 öncesinde desteklenmemektedir yazıyor sanırım hiç yapmasam daha iyi olacak. Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Whatsapp push bildirimleri gelmiyor bunun çözümünü bilen var mı ? ( Tel Jb siz yeni restore edildi.)
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.