Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, henüz whatsappa ve iphone a yeniyim. wifi ile whatsappa bağlanabilirken 3g ile bağlanamıyorum. çok detaylı ayarlarını bilmiyorum ama açık olması gereken şeyler açık hücresel bilmemnesi falan. yardımcı olabilirseniz sevinirim

edit: çözümü vodafone live profilini silerek buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknonel -- 13 Aralık 2013; 20:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

2.11.7 sürümü itibariyle yeniden iOS 4 desteği geldi.

hocam ios 4 desteği geldi yazıyor güncellemede evet fakat ben yine iphone 3g ye yükleyemiyorum whatsapp ı. 4.3 sürümü gerekli diyor.
    Bi yöntemi var mı acaba yardımcı olur musunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enaksoy -- 13 Aralık 2013; 15:05:14 >
  • whatsapp'a girdiğimde aynı zamanda facebookta da mobil olarak online gözüküyorum. herkes kontrol etsin sizde de mi öyle ?
  • webze W kullanıcısına yanıt
    whatsappını facebooka bağladın mı öyle oluyor sanırım Ayarlar > Profil > Facebook bilgilerini kullan demissindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y8igit

whatsappını facebooka bağladın mı öyle oluyor sanırım Ayarlar > Profil > Facebook bilgilerini kullan demissindir.

kusura bakmayın bölüme bakmadan mesaj yazmışım android işletim sistemi kullanıyorum.. ben yinede bahsettiğiniz bölüme baktım ancak facebook bilgilerini kullan diye bir seçenek yok
  • iOS ta sesli not nasıl yollayacağım
  • webze W kullanıcısına yanıt
    Hocam üzgünüm androidi hiç bilmiyorum ben ios sandim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absyrtos

iOS ta sesli not nasıl yollayacağım

Tuşa basılı tutarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: Absyrtos

iOS ta sesli not nasıl yollayacağım

Tuşa basılı tutarak.

Mesela bir işle uğraşıp atacakken o işe yaramıyor
  • Arkadaşlar merhaba

Ne kadar alakalı olacak bilmiyorum ama bir konuda bilginize ihtiyacım var.Eğer bilgisi olan varsa ve bana bilgi verebilirse şimdiden çok teşekkür ederim.
    Benim eski kız arkadaşım whatsapp uygulaması üzerinden beni yaklaşık 6 ay önce engelledi. Bu durumda ne son görülme saatini ne de profil resmini göremiyordum.Tabi malümunuz geçenlerde iphone için IOS7 güncellemesi geldi. Bende telefonuma bu güncellemeyi kurdum. Dün akşam whatsapp'ı kurcalarken eski kız arkadaşımın durumuna bakmak istedim. Baktığımda son görülme zamanını ve profil resmini görebiliyorum.Özetle şu sormak istiyorum. IOS6 telefonunda yüklü iken engelli olan kişiler IOS7 ye taşınmıyor mu? Yani IOS 7 de farkında olmadan engellediğin kişiler açık hale mi geliyor.? Bu konu size çok saçma gelebilir ama benim için önemli. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Eski kız arkadaşımda iphone kullanıyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını rica ederim. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antedon1

Arkadaşlar merhaba

Ne kadar alakalı olacak bilmiyorum ama bir konuda bilginize ihtiyacım var.Eğer bilgisi olan varsa ve bana bilgi verebilirse şimdiden çok teşekkür ederim.
    Benim eski kız arkadaşım whatsapp uygulaması üzerinden beni yaklaşık 6 ay önce engelledi. Bu durumda ne son görülme saatini ne de profil resmini göremiyordum.Tabi malümunuz geçenlerde iphone için IOS7 güncellemesi geldi. Bende telefonuma bu güncellemeyi kurdum. Dün akşam whatsapp'ı kurcalarken eski kız arkadaşımın durumuna bakmak istedim. Baktığımda son görülme zamanını ve profil resmini görebiliyorum.Özetle şu sormak istiyorum. IOS6 telefonunda yüklü iken engelli olan kişiler IOS7 ye taşınmıyor mu? Yani IOS 7 de farkında olmadan engellediğin kişiler açık hale mi geliyor.? Bu konu size çok saçma gelebilir ama benim için önemli. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Eski kız arkadaşımda iphone kullanıyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını rica ederim. Teşekkürler.

Eski kız arkadaşım beni 1 hafta önce filan engellemiş Bakmak istediğimde fotoğraf gözüküyor ama son görülme ve durumu gözükmüyordu, bence sizinki engeli kaldırmış

• ımmortals35 size çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antedon1

Arkadaşlar merhaba

telefonunu değiştirmiş olabilir belki android'e geçmiş ise son görülme açılmıştır

• Rehberimde sadece bir kişinin hesaplarında whatsapp görünmüyor. Bu işi led i ayarlamak için halletmeliyim. Senkronizasyonu da yaptım yine olmadı. Lütfen bir yardım edin. Telefon LG G2
  • Arkadaslar bu karsidan gelen ses klipleri nereye kaydoluyor acaba ya bilginiz varmi yardimci olur msuinuz

• arkadaşlar bir sorunum var, whatsappta online olduğum saatleri görebileceğim yada öğrenebileceğim bir yer varmıdır? sorunumu çözenin hattına 20TL yükleyeceğim. konu çok ciddidir. telefonumun karıştırılıp kişisel mesajlarıma erişildiğini düşünüyorum. online olduğum zamanları öğrenmem gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambursman -- 17 Aralık 2013; 12:02:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

arkadaşlar bir sorunum var, whatsappta online olduğum saatleri görebileceğim yada öğrenebileceğim bir yer varmıdır? sorunumu çözenin hattına 20TL yükleyeceğim. konu çok ciddidir. telefonumun karıştırılıp kişisel mesajlarıma erişildiğini düşünüyorum. online olduğum zamanları öğrenmem gerek

Eğer whatsapp a giriliyorsa uygulama son çıkış tarihini ve saatini kaydeder yani whatsapp a girdikten sonra kapatıp çıktığınızda o çıkış saatini kaydeder. Fakat sizin istediğiniz yöntemi sadece başka bir numarasan whatsapp kayıtlı olan telefonunuzu ekleyerek kendi hesabınıza tıklayıp öğrenebilir siniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android telefon kullanıyorum sesli NOT gönderemiyorum

• Bugün itibariyle hattımı vodafonedan aveaya taşıdım. Whatsapptada şöyle bir sorun oluştu. Wifi açıkkken vatsapa bağlanıyor. Hattımın internetiyle bağlanmıyor. hattan diğer internet sayfalarına bağlanabiliyorum. Bir tek vatsap çalışmıyor. aveayı aradım bizle ilgili bir sorun değil diyorlar. Tekrar tekrar kaldırdım yükledim yine olmadı İşin içinden çıkamadım.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.