Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgialp

quote:

Orijinalden alıntı: Aries90

Herkese merhabalar.
    Telefonuma Whatsapp yüklemek istiyorum ve merak ettiğim bir konu var:
    Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum. İnternet paketim yok. Sadece evdeki wi-fi ile programı kullanmak istiyorum,fakat dışarıda, internet paketi olmadığından dolayı fatura kabarık gelir diye korkuyorum. Telefonda 3G, Mobil ağlar kapalı. Bunlar yeterli olur mu ayrıca Whatssap ayarlarından yapacağım bir şey var mı?
    Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam kabarık falan gelmez merak etmeyin. Ben 10.000 mesaj almışım 10 mb, 5.500 mesaj atmışım 3 mb tutmuş

Teşekkür ederim.
    Fakat şimdilik internet paketi almayı şimdilik düşünmüyorum. Forumların Android, Samsung bölümlerinde rastlamadım ama Nokia telefonlarda bununla ilgili pek çok sorun okudum.
    Kişi evden wi fi kullanıyor fakat dışarı çıkınca otomatik internete bağlanıyor,paket de olmadığından faturaları olumsuz olarak etkiliyordu.
    Android işletim sistemlerinde veya Samsungla ilgili böyle bir bilgi bulamadım. Ne olur ne olmaz diyorum,Nokia telefonlardaki gibi bir durum olmayacağını bilirsem indireceğim programı.

• quote:

quote:

quote:

Herkese merhabalar.
    Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum. İnternet paketim yok. Sadece evdeki wi-fi ile programı kullanmak istiyorum,fakat dışarıda, internet paketi olmadığından dolayı fatura kabarık gelir diye korkuyorum. Telefonda 3G, Mobil ağlar kapalı. Bunlar yeterli olur mu ayrıca Whatssap ayarlarından yapacağım bir şey var mı?

Hocam kabarık falan gelmez merak etmeyin. Ben 10.000 mesaj almışım 10 mb, 5.500 mesaj atmışım 3 mb tutmuş

Teşekkür ederim.
    Fakat şimdilik internet paketi almayı şimdilik düşünmüyorum. Forumların Android, Samsung bölümlerinde rastlamadım ama Nokia telefonlarda bununla ilgili pek çok sorun okudum.
    Kişi evden wi fi kullanıyor fakat dışarı çıkınca otomatik internete bağlanıyor,paket de olmadığından faturaları olumsuz olarak etkiliyordu.
    Android işletim sistemlerinde veya Samsungla ilgili böyle bir bilgi bulamadım. Ne olur ne olmaz diyorum,Nokia telefonlardaki gibi bir durum olmayacağını bilirsem indireceğim programı.

S3 mini kullanan bi arkadaşım vardı. Pinti herifin tekiydi neyse avea hattına sabah 6 ile 10 arası ücretsiz internet vermişler. Dersaneden çıktık saat 12. unutmuş internet paketinin bittiğini. Söyledim senin paket noldu diye hemen kapattı bu interneti neyse 6 kuruş mu ne yemişti whatsapp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncelleme geldi tekrar, hata duzeltmeleri..

• Beyler bu iphonede durumu nasıl boş bırakabiliriz 1-2 yapmışta durumlarında hiçbirşey yazmıyor

• quote:

quote:

quote:

Herkese merhabalar.

Teşekkür ederim.

hocam Nokia telefonlar dediğiniz java olan modeldir sanırım onlarda internete müdahele edilemiyor anca şebekeden kapatmak yada ayarları silmek gerekiyor yoksa program isterse otomatik girebilir ancak android cihazlarda samsung olması önemli değil interneti kapatabiliyorsunuz mobil ağları kapattığınız zaman cihaz yada program otomatik nete girmesi imkansızdır bu konuda rahat olun mobil ağları kapattıysanız sıkıntı yoktur yani...he olduda yanlışlıkla açsanız bile whatsapp çok mb harcamaz arkadaşların dediği gibi ama şimdilik yaptıklarınıza bakınca sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mmozturk

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Arkadaşlar bir soru soracağım size, şimdi benim whatsapp'taki profil fotoğrafım telefonumda yok vardıda silmişim yanlışlıkla. peki şimdi bu fotoğrafı nasıl indirebilirim telefonuma tekrar?

Ekran fotografini cekip kenarlarini kirp

windows phone kullanıyorum kendi profilimi açamıyorum öyle
  • Son güncellemeden sonra whatsapp'ta herhangi bi sohbet penceresini açınca uygulamadan atıyor.

Bu sorunu başka yaşayan var mı? Whatsapp'ı sildim tekrar yükledim, yine aynı.

• an itibariyle whatsapp ın bugfixes güncellemesi gelmiştir arkadaşlar =)
  • Bugfixes güncellemesinden sonra uygulamadan atma sorunu başladı. Ben de 25pp'den 2.11.5 olan bir önceki sürümü yükledim. Şimdi sorunsuz kullanıyorum.

• Ilk izlenim olarak kasilmalar vs. sorunlar cozulmus gorunuyor.

iPhone 5 kullancisiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp5 de donmalar ortadan kalkmış stabilire eskisi gibi yakalanmış yağ gibi akıyor ilk günler ki gibi

• İphone 5 kullaniyorum, whatsapp her zamanki gibi 10 numara akici ve sorunsuz hale gelmis. Guncelleme gerekliydi ve cokda iyi olmus... Tesekkurler Whatsapp ...

• Sonunda Buglar fixlenmis

• Whatsappı bu sabah güncelledim, fakat açar açmaz kapanmaya başladı. Bu sorunu çözebilen varmı yaa???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty61

Whatsappı bu sabah güncelledim, fakat açar açmaz kapanmaya başladı. Bu sorunu çözebilen varmı yaa???

Aynı saçmalık mevcut. Güncelleme sonrası açılıyor fakat görüşme ekranına tıklayınca programdan atıyor.

Hay ben bunların yapacağı işe...
  • Sohbet için tıklayınca küüüt atıyor uygulamadan. Iphone 4s de bu sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: Musty61

Whatsappı bu sabah güncelledim, fakat açar açmaz kapanmaya başladı. Bu sorunu çözebilen varmı yaa???

Aynı saçmalık mevcut. Güncelleme sonrası açılıyor fakat görüşme ekranına tıklayınca programdan atıyor.

Hay ben bunların yapacağı işe...

programı alttan kapatın ve sonrasında telefonuda 1 kez kapatıp açın sorun düzeliyor.. zira bende bu şekilde düzelmişti, aynı sorunu bende yaşamıştım önceki sayfalarda mevcut..

edit: programa yeni güncelleme gelmiş sanırım şimdi fark ettim, yukarıda yazdığım bir önceki güncelleme için geçerlidir.. yanlış bilgi ve yönlendirme olmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahtalı_mıçı -- 10 Aralık 2013; 10:47:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Bugfixes güncellemesinden sonra uygulamadan atma sorunu başladı. Ben de 25pp'den 2.11.5 olan bir önceki sürümü yükledim. Şimdi sorunsuz kullanıyorum.

Ben bulamadım 25pp de bir önceki sürümü? Nasıl yapıyoruz hocam kısaca bahsedebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

quote:

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

Sohbet için tıklayınca küüüt atıyor uygulamadan. Iphone 4s de bu sorun var.

Bendede 4s var hiç bir sorun yaşamıyorum.

Belki yazılımla alakalıdır. Bende 5.0.1 sürümü mevcut.
  • Hay yapıcanız işe ya.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.