Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan düzeldi
  • Demekki sorun sadece bende değilmiş bi ara hat gitti şimdi de whatsapp

sildim tekrar kurdum ama açılmıyor telefon numarasını istiyor yazıyorum whatsapp hizmetine bağlanılamadı 5 dk sonra tekrar deneyin diyordu şimdi 15 dk ya çıktı
    Bakalım daha artsak mı keşke hiç silmeseydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden şu sorunlar önemli bir konu konuşurken rastlar
  • Arkadaslar bu silinen mesajlari geri getirmek icin whatsap i sildim tekrardan yukledim mesajlari geri yukle dedi yukledim 2000 mesaj kurtarildi dedi ama mesajlari goremiyorum yardimci olursaniz sevinirim

• Telefon numaranıza kod gönderdik diyor ama gelen giden yok daha

Beni ara diyorum 5 dk sonra dene diyor hala daha

• Arkadaşlar Whatsapp'dan olduğumuz yer dışında farklı bir konum gönderebiliyor muyuz ?
  • arkadaşlar whatsapp'in son görülme ayarını kapatınca karşı taraf görebliyor mu hala?

son güncellemeden sonra ayar kapalı olsa da görebiliyorlardı

düzeldi mi bu?
  • Mesajlar listesinde herhangi birine mesaj yazmak için girdiğimde önceden hemen son görülme saati yazıyordu , şimdi ise kişi bilgisi için dokunun diyor ve bir kaç saniye sonra görünme saati görünüyor. Çok sinir bozucu olmuş.

• Merhaba arkadaşlar,
    geçen hafta eşimin telefonu çaldırdık.
    3-4 gün telefon açıktı ama aradığımızda açan olmadı. Ne face ne gmail ne de whatsapp a girilmişti.

Sonra tel kapandı. Biz de yeni hat çıkardık

Ama dün gece whatsappa girilmiş.

Hattı yeniledik eski hat çalışmıyor.
    1-Nasıl girer?
    2-Hadi girdi yerini nasıl buluruz.
  • defected kullanıcısına yanıt
    Eger benim telefonumda senin konusma sayfam açıksa senin cevrim ici oldugunu goruyorsam ve sen o an whatsappdan cıkarsan son görünmeyi görebilirim ama onun dışında görünmez, son görünme kapalıyken sadece senin konusma sayfan karsı tarafta acıkken cıkarsan görünebilir.
  • 76erss kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen o telefon bulundu ve bulan kişi kendi hattını taktı daha sonra da whatsaap'a girdi, girdiginde de otomatikmen eşinizin hesabı açıldı yada içinden hattı çıkarttı telefonu wifi ile internete bagladı ve whatsappı açtı. Benim aklıma suan bu iki secenek geldi.
    Eger telefonda Iphonumu bul programı varsa ITunes uzerinden telefonun nerde oldugunu görebilirsiniz, yuklu degilse işiniz biraz zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitaNera

Eger benim telefonumda senin konusma sayfam açıksa senin cevrim ici oldugunu goruyorsam ve sen o an whatsappdan cıkarsan son görünmeyi görebilirim ama onun dışında görünmez, son görünme kapalıyken sadece senin konusma sayfan karsı tarafta acıkken cıkarsan görünebilir.

iyi de diyelim biri whatsapp'i açtı ve benim profilime girdi ama konuşmadık

ben o arada whatsapp ten çıksam yine görebilecek

eskiden böyle değildi ki :S
  • defected kullanıcısına yanıt
    Ios 6'dan beri böyle :) bi ara benimde çok kafam takıldı özellikle denedim, normalde göremiyor ama benim konusma sayfamı açtıgında ve ben cevrimiçiyken whatsappdan cıktıgımda o an ki saati son gorunme saati olarak atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitaNera

Ios 6'dan beri böyle :) bi ara benimde çok kafam takıldı özellikle denedim, normalde göremiyor ama benim konusma sayfamı açtıgında ve ben cevrimiçiyken whatsappdan cıktıgımda o an ki saati son gorunme saati olarak atıyor.

yok hocam mümkün değil :S

çok kavgalarım oldu hatunla oradan biliyorum

kapatıyorum diye kızıyordu

dayanamadım sonra tabi ergen triplerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76erss

Merhaba arkadaşlar,
    geçen hafta eşimin telefonu çaldırdık.
    3-4 gün telefon açıktı ama aradığımızda açan olmadı. Ne face ne gmail ne de whatsapp a girilmişti.

Sonra tel kapandı. Biz de yeni hat çıkardık

Ama dün gece whatsappa girilmiş.

Hattı yeniledik eski hat çalışmıyor.
    1-Nasıl girer?
    2-Hadi girdi yerini nasıl buluruz.

telefona format atmadığı sürece girebilir whatsapp'a benim arkadaş yeni hat almıştı ve hattını telefona taktı eski hattaki Numara'dan whatsapp konuşmaya devam ediyor şu an...şöyle yapabilirsiniz gmail face şifrenizi değiştirin whatsapp ise yeni sim kart üzerinden girip hesabı silin sonra birkaç gün bakın giriş yapılmıyorsa tekrardan açarsınız hesabı aklıma gelen çözüm bu benim

birde savcılığa imei numarasını bildirdiğinizde izleme vs yapılıyor galiba bir araştırın derim en olmadı imei iptal ediyorlar bir şey yapılıyor izleme yapılıyor ise telefonu bulabilirsiniz belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 9 Aralık 2013; 18:42:27 >

• Herkese merhabalar.
    Telefonuma Whatsapp yüklemek istiyorum ve merak ettiğim bir konu var:
    Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum. İnternet paketim yok. Sadece evdeki wi-fi ile programı kullanmak istiyorum,fakat dışarıda, internet paketi olmadığından dolayı fatura kabarık gelir diye korkuyorum. Telefonda 3G, Mobil ağlar kapalı. Bunlar yeterli olur mu ayrıca Whatssap ayarlarından yapacağım bir şey var mı?
    Teşekkür ederim şimdiden.
  • Arkadaşlar bir soru soracağım size, şimdi benim whatsapp'taki profil fotoğrafım telefonumda yok vardıda silmişim yanlışlıkla. peki şimdi bu fotoğrafı nasıl indirebilirim telefonuma tekrar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 9 Aralık 2013; 21:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Arkadaşlar bir soru soracağım size, şimdi benim whatsapp'taki profil fotoğrafım telefonumda yok vardıda silmişim yanlışlıkla. peki şimdi bu fotoğrafı nasıl indirebilirim telefonuma tekrar?

Ekran fotografini cekip kenarlarini kirp

• quote:

Orijinalden alıntı: Aries90

Herkese merhabalar.
    Telefonuma Whatsapp yüklemek istiyorum ve merak ettiğim bir konu var:
    Samsung Galaxy Ace 2 kullanıyorum. İnternet paketim yok. Sadece evdeki wi-fi ile programı kullanmak istiyorum,fakat dışarıda, internet paketi olmadığından dolayı fatura kabarık gelir diye korkuyorum. Telefonda 3G, Mobil ağlar kapalı. Bunlar yeterli olur mu ayrıca Whatssap ayarlarından yapacağım bir şey var mı?
    Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam kabarık falan gelmez merak etmeyin. Ben 10.000 mesaj almışım 10 mb, 5.500 mesaj atmışım 3 mb tutmuş

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.