Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hattımı pttcell e taşıdım.wifi üzerinden whatsapp ı kullana biliyorum fakat şebekeden mobil verisi üzerinden olmuyor.
    Telefonun s4 mini acaba tel.den kaynaklanabilir mi?
    Yoksa pttcell demi sıkıntı.çünkü normal siteleri programları kullana biliyorum mobil internet üzerinden.
    Benzer sıkıntı yaşayan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_koca -- 29 Kasım 2013; 17:04:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi ile bağlanmadığımda ne mesajlarım gidiyor ne de mesaj geliyor nasıl çözerim bu sorunu wp8 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: m_koca

Arkadaşlar hattımı pttcell e taşıdım.wifi üzerinden whatsapp ı kullana biliyorum fakat şebekeden mobil verisi üzerinden olmuyor.
    Telefonun s4 mini acaba tel.den kaynaklanabilir mi?
    Yoksa pttcell demi sıkıntı.çünkü normal siteleri programları kullana biliyorum mobil internet üzerinden.
    Benzer sıkıntı yaşayan varmı

pttcell avea şebekesi kullanıyor internetten avea ayarlarını kurmayı deneyin birde ayarlar veri bağlantılarına gelip varsayılana sıfırla yapmadı deneyin internet ayarlarında problem olabilir

• Youtube karıştırırken şöyle bir video buldum sanırım tam olarak bununla karşılaşıcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This is it -- 30 Kasım 2013; 2:08:20 >
  • Herhalde yeniyılın ilk dakikalarıyla birlikte yayınlanacak güncelleme diye umuyorum
  • Benim hiç güncellemem olmadı ağğbi.
  • Whatsapp iyi hoş da desteği az daha geliştirse çok hoş olacak 8600 Luna alacaktım whatsapp yüzünden Vazgeçtim

• Daha önce whatsapp da ekli ve sohbet ettiğim kişiyi, hem tüm sohbetleri sildim hemde telefon rehberinden sildim daha sonrada whatsappı sildim şimdi whatsappı geri yükledim (sohbet geçmişlerini kaydetmedim) whatsappa girdiğimde rehberde kayıtlı olanlar gözüktü sonrada sildiğim numarayı tekrar rehbere kaydettim ve whatsappı açtığımda favorilere geldiğimde ismi gözüküyor durum bilinmiyor yazıyor ayrıca profil resmide gözükmüyor silmeden önce tüm bunlar gözüküyordu yardımcı olursanız sevinirim
  • nokia 5800 xm telefonum var whats app yükledim(kendi sitesinden) uygulamaya basıyorum alta bişey doluyo ama açılmıyor oyle kalıyo
  • Bu whatsapp kendini kullandirmak istemiyor. Birsuru saglam rakibi cikti ve cikiyor. Guncellemeyi beceremeyip milleti delirtiyor. Yillik abonelik gibi aptalca bir yontem uyguluyor. Benim surem nisanda bitiyor. Sonra hesabi silip birakacam. Miktar fazla olmasa bile almam. Su an zaten sık konustuklarimla diger uygulamalara gectim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

Daha önce whatsapp da ekli ve sohbet ettiğim kişiyi, hem tüm sohbetleri sildim hemde telefon rehberinden sildim daha sonrada whatsappı sildim şimdi whatsappı geri yükledim (sohbet geçmişlerini kaydetmedim) whatsappa girdiğimde rehberde kayıtlı olanlar gözüktü sonrada sildiğim numarayı tekrar rehbere kaydettim ve whatsappı açtığımda favorilere geldiğimde ismi gözüküyor durum bilinmiyor yazıyor ayrıca profil resmide gözükmüyor silmeden önce tüm bunlar gözüküyordu yardımcı olursanız sevinirim

Dostum o kişi seni engellemiş. kesin eminim bundan. Hatta ...durum bilinmiyor... bu şekilde yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz c -- 2 Aralık 2013; 19:40:22 >

• Whatsapp a para veren var mı gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

Whatsapp a para veren var mı gerçekten

bugün babamın telefonuna yükledim, 1 yıllık ücretsiz kullanım hakkı verdi.. 1 yıl sonrada süresi dolunca 1,79 TR ödemesi görünüyor, tekrar yıllık kullanım için.. cihaz iphone 5
  • kahtalı_mıçı K kullanıcısına yanıt
    Kaç senedir kullanıyorum hep bitcek güya bitemedi gitti

• poseidon_TR kullanıcısına yanıt
    O politikalari yuzunden kendileri bitecek benim de birkac defa uzattilar sureyi belki tekrar uzatirlar

• quote:

Kaç senedir kullanıyorum hep bitcek güya bitemedi gitti

Dostum whatsapp - ayarlar - hesap - odeme bilgisine girince orada hizmet yaziyor bende omur boyu yaziyor cunku yillar once ucretsiz oldugu bir zaman indirmistim.. Bugunde babamin telefona kurdum ayni soyledigim yerde ise 02.12.2014 yaziyor.. Yani 1 yil ucretsiz kullanim hakki veriyor sonrasinda ise 1,79 TR ucret istiyor.. Lakin inanmiyorsaniz ekran goruntuleri ekleyebilirim..

• kahtalı_mıçı K kullanıcısına yanıt
    Sen beni yanlış anladın inanmadım demedim. Bende de bitecek yazıyor ama 3yıl gibi bir süredir kullanıyorum?

• quote:

Sen beni yanlış anladın inanmadım demedim. Bende de bitecek yazıyor ama 3yıl gibi bir süredir kullanıyorum?

Anladim hocam ozaman programin sahipleri tum kullanicilara ayak yapiyorlar.. :) ilginc bir durummus..

• Ben de şimdi baktım ve Ömür Boyu yazıyor.. Nasıl iş anlamadım.
  • Arkadaslar su konuya yazmayin sonra burayi listemin basinda gorup appstoreumu kontrol etmek zorunda oluyorum guncelleme geldi diye

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.