Şimdi Ara

〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
60
Favori
172.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatı aslında hepsiburada arttırıyor diye lanse etmek çok doğru değil bence. özellikle pc ve cep telefonu kategorilerinde birçok ürün dolar ya da euro ile ithal edildiği için kur artışını anında fiyatlara yansıtıyor firmalar. dolar 3.92 iken fiyatın aynı kalmasını beklemek hayalcilik olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    İps mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

İps mi bu?

See every move your character makes with a FHD (1920x1080) anti-glare TN panel display.

Böyle yazmakta, IPS ibaresi göremedim.

• http://www.hepsiburada.com/arnica/dikey-supurge-c-80160032

Yukarıdaki süpürge şu an indirimli haliyse kazık.

N11 de kuponla 84 TL ye almıştım
  • Merhabalar

Hepsiburada'dan cep telefonu almayı dusunuyorum bu aralar çok fazla kargodan calıntı cıhaz olayı gozukuyor ve aynı zamanda cep telefonun hasar gormemesı ıcın kargoda cekıncelerım var.

İstanbul'da oturuyorum bugun teslımat secenegı var aynı gunde urunu getırıyorlarmıs daha once kullanan arkadaslar var mı ? Bır kargo fırmasıyla mı gonderıyorlar yada kendı kuryelerı mı var guzel paketleyıp saglam sekılde getırıyorlar mı ?
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Kargodan çalınma durumunda siz zarar görmezsiniz sonuçta satıcı ve kargocu sorumlu o işten. Bugün teslimi ben bir kere senedim 4 gün gelen giden olmadı siparişi iptal ettim bende.

• Ryzen işlemcilerin fiyatları uçmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

fiyatı aslında hepsiburada arttırıyor diye lanse etmek çok doğru değil bence. özellikle pc ve cep telefonu kategorilerinde birçok ürün dolar ya da euro ile ithal edildiği için kur artışını anında fiyatlara yansıtıyor firmalar. dolar 3.92 iken fiyatın aynı kalmasını beklemek hayalcilik olur.

Güzel tespit

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Bu aralar aras kargoyla ılgılı cok calıntı olayı goruyorum korktum acıkcası adam aylardır ugrasıo hala parasını alamamıs.4 gün mu o nasıl ıs kargoyla gelse daha cabuk gelır ısını duzgun yapan bır kurum yok mu yaw.
  • Bisikletlerde indirim olacak mi bilginiz var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Merhabalar

Hepsiburada'dan cep telefonu almayı dusunuyorum bu aralar çok fazla kargodan calıntı cıhaz olayı gozukuyor ve aynı zamanda cep telefonun hasar gormemesı ıcın kargoda cekıncelerım var.

İstanbul'da oturuyorum bugun teslımat secenegı var aynı gunde urunu getırıyorlarmıs daha once kullanan arkadaslar var mı ? Bır kargo fırmasıyla mı gonderıyorlar yada kendı kuryelerı mı var guzel paketleyıp saglam sekılde getırıyorlar mı ?

Hızlı kargo seçeneği var hepsiexpress diye istediğin saat aralığını belirliyorsun o saate getiriyorlar.Diğer seçeneği seçerseniz 3 4 gün sürebiliyor bulunduğunuz yere göre.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Secenek oldugunu bılıyorum benım merak ettıgım kendı kuryelerı mı getırıyor iphone x alıcamda cıhaz kargoda hasar gorsun ıstemıyorum bırde aynı gun getırıyolar mı ıstanbulda otuyorum bugun teslımat secenegı oluyormus.
    ben geçen sene iphone7 yi öyle almıştım gece sipariş verdim aynı gün akşam 20 de motorlu bir arkadaş getirdi. motora bir sürü ürün kutusu üst üste koymuştu öyle getiriyordu. bir sorun olmadı ama aynı gün gelmesi de çok güzel oluyor.
  • quote:

Secenek oldugunu bılıyorum benım merak ettıgım kendı kuryelerı mı getırıyor iphone x alıcamda cıhaz kargoda hasar gorsun ıstemıyorum bırde aynı gun getırıyolar mı ıstanbulda otuyorum bugun teslımat secenegı oluyormus.

Evet kendi kurleri getiriyor.Doblonun arkasına yükleyip getiriyorlar yada motorsikletleSıkıntı olmaz teslim alırken açıp bakmak hakkın.

• Benımde ogrenmek ıstedıgım buydu kendı kuryelerı getırıyorsa super kargoculara fazla guvenmıyorumda.

Avrupa yakası/Kagıthane'de oturuyorum sızde avrupa yakasında mısınız ?
    Anadolu.Ama farketmez heryerse depoları var.

• quote:

Benımde ogrenmek ıstedıgım buydu kendı kuryelerı getırıyorsa super kargoculara fazla guvenmıyorumda.

Avrupa yakası/Kagıthane'de oturuyorum sızde avrupa yakasında mısınız ?

ben anadolu yakasında beykozdayım. sanırım kendi kuryeleriydi. belki de bu işi yaptırdıkları taşeron bir firmada olabilir.
  • Rez
  • Mi6 da artmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 tane kislik lastik almak sart benim pederin ticariye

N11 sayesinde baska bir alacak aklima gelmiyor

Cep telefonunu degistirmeyi dusunmuyorum zaten

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.