Şimdi Ara

**GÜNCELLENDİ**İncehesap Pişmanlıktır Ben Yandım Siz Yanmayın(LÜTFEN DESTEK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
4
Favori
37.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
674 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asko56

sistem nedir anakart nedir acaba
    Ryzen 5 1600 af
    Gigabyte b450m s2h
    Gskill 8x2gb 3000mhz ddr4
    Crucial SSD
    Aerocool Kcas 80+ 700w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 4 Mayıs 2020; 20:55:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Hocam MSI Türkiye de Servis Point denilen bir özel servisle çalışıyor. Şikayet vara bakın. Servise Rtx 2060 gönderip farklı bir model kart teslim alanlar var tekrar kargodan. Tek kelimeyle skandal. Koskoca MSI kimlerle çalışıyor

Alıntıları Göster
    Varsa ingilizceniz msi global ile konuşun

Ama şunun söylemeliyim kimse itopya kadar rezil olamaz
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    denmenizi istedigim işlem

ddu ile sürücüyü kaldırın

amd nin cipset driverını kurun anakartın sitesinden indirin 548 mb sonra amd nin kendi sitesinden en son olan 50 mb olanı kurun

bios güncel degilse bios u güncelleyin

daha sonra driver ı kurun ekran kartı 20.2.2 whql sürücüyü kurun
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Benim bu konuda gördüğüm vbunlar onlarıda geçmiş
  • iade gibi bir amacınız yoksa ince hesap yerıne dırekt servısle muhattap olsaydınız keşke.
    hem daha hızlı sonuc alırdınız hem daha dıkkatlı ılgılenıyorlar.
  • quote:

denmenizi istedigim işlem

ddu ile sürücüyü kaldırın

amd nin cipset driverını kurun anakartın sitesinden indirin 548 mb sonra amd nin kendi sitesinden en son olan 50 mb olanı kurun

bios güncel degilse bios u güncelleyin

daha sonra driver ı kurun ekran kartı 20.2.2 whql sürücüyü kurun
    Gigabyte'ın sitesinden sadece chipseti indirmek yeterli mi hocam? Bu arada 50 MB kurulu şuan sistemde. Kaldırmak istesek onu nasıl sileriz. Bios güncel bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 4 Mayıs 2020; 21:5:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

iade gibi bir amacınız yoksa ince hesap yerıne dırekt servısle muhattap olsaydınız keşke.
    hem daha hızlı sonuc alırdınız hem daha dıkkatlı ılgılenıyorlar.
    İade amacım yok hocam değiştirseler yeterdi ama ne değişecekti ki servsile iletişime geçsem

giga nın sitesinden indirin o zaten orda hangi sürcü kurulu oldugunu gösteriyor yapamazsanız bana özelden yazın teamviewer üzerinden yardımcı olmaya çalısırım

AMD Chipset Driver
    (Note) Win10 ver.1903 supported.
    (Note) For 3rd AMD Ryzen CPU support.

[19.10.16] 548.8 Mb

https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601

cipset vs silmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 4 Mayıs 2020; 21:10:46 >
  • İncehesap hala açıklama yok reklam yapmayı iyi biliyorlar bende buradan sistem toplamayı düşünüyordum bu konudan sonra vazgeçtim
  • quote:

İade amacım yok hocam değiştirseler yeterdi ama ne değişecekti ki servsile iletişime geçsem

Alıntıları Göster
    değişim için servis onayı gereklı. siz direkt olarak servise gönderseydiniz değişim raporuyla ince hesap seve seve değişim yada para iadesi yapmak zorundaydı.
    servis genelde kurumları pek cıddıye almıyor gecıstırıyor malesef. HB alısverıslerımde cok deneyımledım o sebeble yazıyorum bunuda..
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    O zaman bide servise göndersin direk bence
  • quote:

giga nın sitesinden indirin o zaten orda hangi sürcü kurulu oldugunu gösteriyor yapamazsanız bana özelden yazın teamviewer üzerinden yardımcı olmaya çalısırım

AMD Chipset Driver
    (Note) Win10 ver.1903 supported.
    (Note) For 3rd AMD Ryzen CPU support.

[19.10.16] 548.8 Mb

cipset vs silmek için
    Hocam ekran kartı ve AMD nin kendi sitesinden indirilen chipset drivero hariç diğer sürücüler Windows'un otomatik bulduğu sürücüler anakart sitesinden kurulum yapmadım hiç. Bu arada kart kargoda yarın elime geçmiş olur muhtemelen. Mobilden baktım anakart sitesine

gelsin kart dedigm sekilde deneyin

driver cipset kaldırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

değişim için servis onayı gereklı. siz direkt olarak servise gönderseydiniz değişim raporuyla ince hesap seve seve değişim yada para iadesi yapmak zorundaydı.
    servis genelde kurumları pek cıddıye almıyor gecıstırıyor malesef. HB alısverıslerımde cok deneyımledım o sebeble yazıyorum bunuda..

Alıntıları Göster
    Kart elime ulaştığında arkadaşın dediği anakart driverını kurup deneyeceğim. Sorun devam ettiği taktirde servisi arayıp kendim göndereceğim hocam sağolun bu bilgi önemli benim için.

• quote:

gelsin kart dedigm sekilde deneyin

driver cipset kaldırma
    Bu sadece ekran kartı driverını kaldırıyor diye biliyordum bununla hallederim hocam o halde

• Konuyu öne çıkarayım. Takip ediyorum hocam durumunuzu, siz de güncellemeleri konuyla birlikte bizimle paylaşırsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaltair

Konuyu öne çıkarayım. Takip ediyorum hocam durumunuzu, siz de güncellemeleri konuyla birlikte bizimle paylaşırsanız memnun olurum.
    Tabiki hocam desteğiniz için teşekkür ederim

• quote:

Kart elime ulaştığında arkadaşın dediği anakart driverını kurup deneyeceğim. Sorun devam ettiği taktirde servisi arayıp kendim göndereceğim hocam sağolun bu bilgi önemli benim için.

Alıntıları Göster
    rıca ederım.

gecen ay 2600 u cıkartıp 3600 u taktım anakart sapıtmıstı 1 haftada kargo suresı dahıl düzeltip gönderdi servis point.

her aradıgımda muhattap buldum ve her aşamada bılgılendırıldım. monster servısınden sonra ılk defa bır servıs şaşırttı benı.. şu gunlerde 20 gun yatar dıyordum..

ddu ilede halledersin ayarlardan yaparsın

ama işimi garantiye alıyım diyorsan temiz bir format at

üstüne anakatın sitesinden indir driverı kur sonra 20.2.2 yi kur gene kendiniz bilirsiniz
  • quote:

ddu ilede halledersin ayarlardan yaparsın

ama işimi garantiye alıyım diyorsan temiz bir format at

üstüne anakatın sitesinden indir driverı kur sonra 20.2.2 yi kur gene kendiniz bilirsiniz
    Kart elime ulaşınca sizi bilgilendircem hocam. Muhtemelen yeni Windows kurmadan ddu ve clean up utility benim sorunumu çözer gibi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.