Şimdi Ara

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
532
Cevap
42
Favori
25.055
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    132 Mesaj
    Güzel proje

katılırım, yakında fotoğraf eklerim.
    |
    |
    Ankara citygross'a alışveriş için her gittiğimde bu köpeğin maması da arabada hazır. İlk tanıştığımızda zayıflıktan kemikleri görünüyodu ama şuanda gayet iyi. Kimse korkutup kaçırmasın diye yemi verdikten sonra yemesini bekliyorum, o yemeden gitmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1923 Mesaj
    Burada kedi köpek fazla yok bende kuşlara bakıyorum. Havalar soğumaya başladı, yavaş yavaş toplanıyorlar.

Genelde bütün sokak köpekleri ben çok sever :)

Sebebini sormayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 14 Kasım 2017; 23:33:52 >
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //

• Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Sabah kahvaltısı resimleri gelecek...

Paşa akşamdan kalma galiba kahvaltıyı sallamadi bile. Bu gün taviz vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotocum -- 16 Kasım 2017; 7:30:20 >
    |
    |
    Çekilişe kedimle katilmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 20playback -- 20 Kasım 2017; 14:33:57 >
    |
    |

Videosundan ss alınca kalite düşük oldu kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beter Ali -- 14 Kasım 2017; 23:50:16 >
    |
    |
    Scaramouche, Scaramouche, will you do the Fandango?
  • Teğmen
    223 Mesaj

Mır mır sesler çıkartarak bayılarak yiyor. Biz izlerken mutlu oluyoruz :)
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Yarbay
    2860 Mesaj
    Duyarlılığınız için teşekkür ederim..

Ben ortalama beş senedir elimden geldiğince sokak hayvanlarına bakmaya çalışıyorum, ama malesef sayıları çok fazla..

Umarım fotoğraf ekleyen arkadaşlarımız sadece hediye için değil, her zaman sokaktaki canlarımızı beslemeyi sürdürürler.

|
    |

• Yüzbaşı
    853 Mesaj
    Gelecdk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gelecek Buraya.Ne kadar güzel bir proje

|
    |

|
    |
    Bizim evin kedisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaMi63 -- 15 Kasım 2017; 1:6:28 >
    |
    |

• Yarbay
    8522 Mesaj
    Konu çöp arkadaşlar dağılın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 1 Aralık 2017; 21:52:14 >
    |
    |
    |
    |

Ekran Kartı Sevenler Ölmesin..!
  • Yarbay
    16244 Mesaj
    Söylemesi ayıp, yapılan iyiliğin lansman / çıkar amaçlı kullanılmasına karşı olmakla birlikte bu projenin sosyal sorumluluk ve bilinçlendirme amacı güttüğünü görerek bende birşey yazayım dedim. Oturduğum apartmanın bahçe katında elimizden geldiğince hazır mama, su ve süt koyduğumuz bir köşe bölüm var. Orayı iyi bilen bir de efendi ve sevimli kadrolu bir kedimiz var. Şimdiye dek kendisiyle hiç resmimiz yok ama olursa paylaşmaktan onur duyarım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Kasım 2017; 1:22:51 >
    iyilik yapayım derken doğal dengeyide bozmayacak düzeyde kalmak lazım.
    zorunluluk olmadıkça doğal yaşayan hayvan beslenmemeli yoksa aşırı üreme olur.
    avustralyada artan kediler yüzlerce kuş türünü soyu tükenme sınıfına sokmuş.
    çok sıcakta su. soğuklarda ise yem desteği iyi fazlası zarar.
    birde kedi köpeklere şekerli gıdalar verilmemeli kör edebilir onları.
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Bence böyle bir kampanyaya gerek kalmadan sokaktaki dostlarımıza sahip çıkmalıyız, hem iyilik dediğin gizli olur. Tabi ki amacınız kötü değil biliyorum ama işte kimse söylemeden mama ve su bırakmalı insanlar sokaklara, sonuçta onların yaşam alanlarını patilerinden kopartıp alıyoruz. Telefonumun kamerası çalışsaydı katılırdım ama sağlık olsun, katılanlara bol şans diliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    Evimde 3 kedim var. Üçünü de sokaktan aldım. Sokakta da 10’a yakın kedi besliyorum. Ablam İBB’nin yerel hayvan koruma görevlisi. Bence sadece mama vermek ya da barınmalarını sağlamak değil, hasta ve rehabilite gereken hayvanlarımız için de duyarlı olmalıyız. İlçelerin pek çoğunda hayvan rehabilitasyon merkezleri var. Fatih’te hayvan hastanesi var. Beylikdüzü, avcılar, şişli, kadıköy gibi belediyeler bu konularda çok duyarlı. Kampanyanızı destekliyorum.

|
    |
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.