Şimdi Ara

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
532
Cevap
42
Favori
25.064
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    585 Mesaj
    Vaay rezervasyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu ilk başta fikir olarak vardı, sonradan bunu iptal ettik. Yazı olmasına gerek yok, minik dostlarımızın olduğu bir fotoğraf olsun kafidir :)
    Antocio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Şafak aydınlattığında hançerin ucunu, 3 Kral geçidi göstericek.

• Binbaşı
    1311 Mesaj
    Apartman önündeki kediler. Sayısı giderek çoğaldı :D

Kışın sırtımda 10 kilo mamayla yürümek bayağı zorlamıştı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mythology -- 14 Kasım 2017; 21:00:25 >

2013 Focus Mares AX 1.0
    http://www.bisikletliulasim.com
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj
    evde 5 kedim var. her ay düzenli olarak temizmama.com dan sokak hayvanlar için 30 kg kuru mama alıp eşimle dagıtıyoruz.
    [simage][/simage]
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    Nerede hayırsever DH ahalisi. Bu arada ödüller kiyakmis. Yarın yemekhaneden artan yemekleri alıp projemi başlatayim. Belki bugüne kadar gulmemis talih bu sefer bı 3boyutlu yazıcı denk getirir.

|
    |
    Güzel bir kampanya, uygulamaya geçirenleri tebrik ederim.
    |
    |
    Apartmanda 3 komşu Mama ve sularını her gün veriyoruz. Benim favorilerim Ponçik ve Duman için de dayanıklı ve ısı yalıtımlı bir yuva yapmak istedim. Ahşap bir parça dolabı kesip içine yalıtım malzemesi yapıştırdım. Etrafını kalın naylon ile sarıp, polikarbondan bir çatı yaptım. Şimdi içine alıştırmaya uğraşıyorum.

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    http://imageshack.com/a/img923/1252/TlIanf.jpg

Sırt çantamda devamlı mama benzeri yiyecekler taşır nerede görsem beslerim onları. Büyük mutluluk gerçekten.
    |
    |
  • Haber Editörü
    4838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Gearbest yazısı ve aileden birinin resimde çıkma şartı bana göre olmamış yarışma şartlarını yerine getirmesede beslediğim kedi köpeklerin resmini fırsat buldukça atarım

Yok dostum tek şart hayvan beslerken fotoğraf ve konuyu öne çıkar butonuna basmak. Gearbest yazısı vs. gibi şartlar yok. Mesajına koyduğun resim yeterlidir. Öne çıkar butonuna da tıkladığın zaman listeye ekleneceksin
    |
    |

• Er
    1 Mesaj

Sırt çantamda devamlı mama benzeri yiyecekler taşır nerede görsem beslerim onları. Büyük mutluluk gerçekten.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj

kediler kediler :))
    |
    |
    Maalesef sırf bu hediyeler için sevmediği halde kedi köpek besleyecek adamlar var bu forumda.. Her neyse evde iki tane kedim var bir dişi bir erkek elimden geldigincede çarşıda evin önünde vs. kedicikleri köpekleri doyurmaya çalışıyorum geçenlerde çekmiştim birisini tavuk döner verirken erkek tekirdi yemegi yedikten sonra patiledi biraz beni ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 14 Kasım 2017; 21:59:57 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Anne yuregi çocuklarını bekliyor

Yemeğini yer yemez uyudu.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 14 Kasım 2017; 22:25:43 >

|
    |

| Lenovo Z510 | Lenovo Yoga 510 | Acer 144 Hz 1 ms Monitor | x2 GTX 1060 6 GB SLI | HP2311GT | HAF 912| i7 6700| Razer Deathadder | Logitech G35 | Logitech G633| Xiaomi Mi Max 2 | SuperOnline 100 Mbps
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Sanırım Hayattaki en büyük mutluluğum bu hayvanları beslemek onlarla oyunlar oynamak sarılıp ağlamak dert anlatmak.. yemlikten yiyen köpek beni motorla giderken ısırmıştı daha sonrasında en yakın arkadaşım oldu artık diğer hayvanlarımdan bir farkı yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blgrçoban -- 14 Kasım 2017; 22:58:56 >
    |
    |
    Helal olsun valla hiç fotoğraf çekmemiştim bir dahakine çeker buraya koyarım.
    |
    |
    Halihazırda balkonumda baktığım bir kedicik var. Annem içeri almak istemediği için ona bir yuva yaptım oraya orda kalıyor. Yarın bir fotoğrafını atacağım

Ortalığın dağınıklığı için kusura bakmayın yeni boya yapıldı henüz temizlenmedi.

Bu da bonus olsun. Adı sıpa. Bulduğumda ufacıktı kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blooods -- 17 Kasım 2017; 1:26:38 >
    |
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.