Şimdi Ara

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
31
Favori
27.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
403 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşimle tanışana kadar sokak hayvanları benim için değersizdi. Ancak şimdi ne kadar büyük bir hata yaptığımı daha iyi anlıyorum. Sokaktaki her hayvan bize muhtaç. Bir kap su, biraz yemek onların hayatını kurtarır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!
    Kuzularım benim

Bizim kışladan yavru köpekler

• Samsun Çarşamba dinlenme tesislerinde verecek birşey bulamayınca elimde olan kapalı samsun pidelerini başta paylaşarak sonrasında hepsini vererek desteklediğim kampanya.

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye![Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

• bu da benim oğluşum.[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!
  • Aşıları yapıldı, tedavisi tamamlandı, karnı doyuruldu ve yeniden doğaya salındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnReAL_BoY -- 21 Kasım 2017; 8:44:5 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancestorman -- 5 Ocak 2018; 22:4:18 >
  • Arkadaşlar yarışmaya katılmak için öne çıkar butonu yerine ilk mesajın beğen butonuna basabilirsiniz

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Belki de herkesten çok sokak hayvanı beslemişimdir şu zamana kadar, ellerimle su içirmişliğim de vardır. Ama bir kez olsun resim çekmedim. İnsanlar olur da bir gün Gearbest çekilişi olur diye mi resim çekmiş acep.
  • Harika bir kampanya olmuş :) Bunu gördükten sonra gearbest e sempatim daha da arttı. Yorumlarda ki kişilerin fazlalığı da çok hoşuma gitti hepsini tebrik ediyorum ve bu iyi niyetlerinin hayat boyu devam etmesini temenni ediyorum.

Bu güzel çekilişe dahil olabilmek adına, kurallara uygun ilgili fotoğrafı bende buraya bırakıyorum ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnztrk -- 21 Kasım 2017; 8:32:37 >

Çekilişe bende katılıyorum, eğer bana çıkarsa ödülü birisine hediye edeceğim ve bu paket mamalarda 100 adet daha alıp, sokak hayvanları için dağıtacağım
  • Sabah sabah bir kedinin daha karnını doyurduk.

• Gearbest

• Gearbest ve Donanımhaber'i tebrik ediyorum.

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! -- [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! -- [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrimpotKafa -- 22 Kasım 2017; 12:22:34 >

• [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! Kayseri Meydanda kuşları şu soğuk günlerde aç bırakmamak adına elimden geldiğince hergün gidip yem vermeye çalışıyorum . Tüm sokak hayvanlarına bu şekilde davransak gerçekten ülke milleti olarak çok güzel şeylere imza atmış oluruz . Kampanyayı yapan destek çıkan firma ve arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten harikasınız. zevkle katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkandede27 -- 22 Kasım 2017; 22:8:21 >
  • sürekli benim balkona atlayan bir kedi var. önceleri ekmek veriyordum ama baktım olacak gibi değil kedi maması almaya başladım. :) kendi elimle onu beslemek bambaşka bir duygu

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.