Şimdi Ara

Güncellendi Ecoo E04(3gb) / Kingzone Z1 / DG700 / Cubot X9 / Jiayu S3 / P5000 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanozaslan

iyi günler;

Cemal hocamdan 2 adet Jiayu s3 advanced almış bulunmaktayım.Ürünler elime sorunsuz geçti.Ayrıca alırken sorduğum sorulara sabırla cevap vermesi çok iyi.İyi satışlar diliyorum.

Benden bile bıkmadı benki adama enaz 100 mesaj atmışımdır hepsinede cevap vermiştir .saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cubot x9 aldım cemal hoca dan
    10 numara adam
    10 numara tel
  • Yorum yapan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum, elimden geldiğince
    ürün almak isteyenlere
    merak edilenlere
    elimden geldiğince bilgi veriyorum, gerekli her konuda da yardımcı olmaya çalışıyorum

Herkese saygılar, hayırlı alış verişler dilerim
  • ecoo yu ben aldım ilk mtk telefon alışım valide hanım kullansın diye aldım gözüm kaldı s5 kullanan biri olarak diyorum bu telefon olmuş gerçekten hızlı antutda 40k alıyor parmak izi s5 i katlar kamerası s4 gibi ön kamerası başarılı kasa sağlam duruor bana göre tek eksiği ekran/gövde oranı biraz daha iyi olsa çok daha şık olurmuş . ayrıca cemali hocama teşekkür ederim çok saygılı ve işini iyi yapan bir satıcı p8000 gelince kendisiyle bir alışverişimiz daha olur inş
  • cemal hocam pm acil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

cemal hocam pm acil..

görüşme yaptıldı üstad

diğer arkadaşların yorumlarına tekrar teşekkür ederim hayırlı olsun ürün alan arkadaşlara...

bu arada ecoo malzeme kamera özellik fiyat olarak bence en iyi cihazlar arasında, sadece biraz ince uzun gibi ama bence çok başarılı, alan arkadaşlarda memnunlar zaten
    hele siyahını da bulursam on numara duruyor çünkü...

p7000 soran arkadaşlara da, bağlantılı olduğumuz arkadaşlar şuan temin edemiyorlar. fabrika kısıtlı sayıda e ticaret yapan çin sitelerine veriyor ve 20 şer tane haftalık ilan açılıyor
    ve saniye sürmeden stok tükendi mesajı geliyor. velasıl kelam beklemekten başka çare yok, hayırlısı olsun diyelim...
  • İocean x9 gelirmi cemal kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali guler -- 14 Mayıs 2015; 21:41:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali guler

İocean x9 gelirmi cemal kardeşim

valla abi sorarız, ellerinde varsa özellikler güzel cihazın, kasada iyi duruyor bakalım, varsa stoklara alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali guler

İocean x9 gelirmi cemal kardeşim

abi bu iocean x9 batarya çok zayıf, yani o nedenle listemden çıkabilir...
  • Hocam merhaba. Sarji ne kadar gidiyor? Kac saat ekran süresi alıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackjini

Hocam merhaba. Sarji ne kadar gidiyor? Kac saat ekran süresi alıyorsun?

oyun oynamayan biriyim
    internet,whatsapp,mail,forum
    1 günümü rahat çıkarıyor
  • Tesekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinde jiayu varsa almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas.oz

elinde jiayu varsa almak istiyorum

Kısmetse haftaya bu listedeki ürünler gelecek

jiayu s3 (3gb)

kingzone z1

ecoo e04 plus (3gb)

Leagoo elite 2

doogee ibiza f2

doogee dg800

mlais m52

elephone p5000
  • Bende epey araştırma sonucunda Cubot X9 modeli Cemal kardeşten almaya karar verdim,zaten elinden geldiğince yardımcı oluyor taksit imkanımızda oldu.
    İnşallah Cubot X9 kullanışlı bir cihazdır yorumlar fena değil ama bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: konci

Bende epey araştırma sonucunda Cubot X9 modeli Cemal kardeşten almaya karar verdim,zaten elinden geldiğince yardımcı oluyor taksit imkanımızda oldu.
    İnşallah Cubot X9 kullanışlı bir cihazdır yorumlar fena değil ama bakalım hayırlısı

Hayırlı olsun benim de çok merak ettiğim bir telefondu çözünürlük sebebiyle almaya ikna olamadım ama kasa çok harika duruyor elinize geçince biraz anlatın da belki ben de ikna olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemali7

quote:

jiayu s3 (3gb)

kingzone z1

ecoo e04 plus (3gb)

Leagoo elite 2

doogee ibiza f2

doogee dg800

mlais m52

elephone p5000

Cemal hocam Lenovo K3 Note vb
    Lenovo ürünleri de bekliyoruz..:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: cemali7

quote:

jiayu s3 (3gb)

kingzone z1

ecoo e04 plus (3gb)

Leagoo elite 2

doogee ibiza f2

doogee dg800

mlais m52

elephone p5000

Cemal hocam Lenovo K3 Note vb
    Lenovo ürünleri de bekliyoruz..:))

Değerli kardeşim,

Lenovo getirtmek sorun değil, ama lenovo Çin çıkışlı modellere ROM yüklemek zor ve dolanbaçlı bir iş, ve her an masa da kalma ihtimali var ROM atacaz derken,

varsayalım Rom attık bir güncelleme alınca ingilizce ye dönüyor. yani hem müşteri hem biz telefonla sürekli uğraşmak zorunda kalacaz,

mis gibi markalar var, kingzone, Jiayu, Ecoo Leagoo, Doogee vs. hepsi canafar gibi çalışıyor Maşallah

Yani doğru bildiğin yol varken tarlaya girip kısayol yaparım diyip, yolu uzatmanın anlamı olmaz dostum.

Saygılar...
  • Ama ben Lenovo istiyorum ve yazılım imei vs uğraşırım kendim diyen varsa,

model belirtmeleri ve fiyat almaları yeterlidir.

her zaman yardımcı oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seref_

quote:

Orijinalden alıntı: konci

Bende epey araştırma sonucunda Cubot X9 modeli Cemal kardeşten almaya karar verdim,zaten elinden geldiğince yardımcı oluyor taksit imkanımızda oldu.

Hayırlı olsun benim de çok merak ettiğim bir telefondu çözünürlük sebebiyle almaya ikna olamadım ama kasa çok harika duruyor elinize geçince biraz anlatın da belki ben de ikna olurum.

Merhaba ben bu mesajı yazdıktan sonra kararımı değiştirip Elephone P5000 modelini aldım,ama işyerinden başka bir arkadaşa Cubot x9 alacağız ozaman yazarım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.