Şimdi Ara

Güncellendi Ecoo E04(3gb) / Kingzone Z1 / DG700 / Cubot X9 / Jiayu S3 / P5000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
5.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Yeni Ürünler Stoklarımıza Gelmiştir. Hayırlı Alış Verişler Dilerim

Arkadaşlar TAKSİTLİ Satış da yapabilmekteyiz. Sanalpazar.com sitesi üzerinden yapılmaktadır
    Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Numaram O 537 579 59 77 - Whatsapp da aynı numaradan ulaşılabilir.

KingZone Z1 2gb Ram 6752 64 bit STOKTA 670 TL
    MediaTek MT6752 64 bit 1.7GHz octa-core high-speed processing platform / GPU : Mali-T760
    RAM=2GB ROM=16GB / Support micro SD (T-Flash) 32G
    IPS, 5.5inch HD 1280*720 pixels PPI=320
    Rear:13MP front:8.0MP + Parmak izi okuyucu
    Frequency Wi-Fi:802.11b/g/n wireless
    Standard battery content:3500mAh
    FDD-LTE:band 1/3/7/20 (800/1800/2100/2600)
    WCDMA:900/2100 GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900

ECO E04 AURORA 4G 3gb Ram 6752 64 bit STOKTA 670 TL
    MediaTek MT6752 64 bit 1.7GHz octa-core high-speed processing platform / GPU : Mali-T760
    RAM=3GB ROM=16GB / Support micro SD (T-Flash) 32G
    IPS, 5.5inch FHD 1920*1080 pixels PPI=400
    Rear:16MP front:8.0MP
    Frequency Wi-Fi:802.11b/g/n wireless
    Standard battery content:3000mAh
    FDD-LTE:band 1/3/7/20 (800/1800/2100/2600)
    WCDMA:900/2100 GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
    http://www.ecoo.hk/ecoo-E04(3GB).html

Jiayu S3 3gb/16gb = 750 TL YAKINDA
    CPU: MT6752 Octa Core LTE CPU 64bit Cortex A53 8 çekirdekli * 2/3 Gb Ram * 16 Gb Dahili Hafıza
    GPU: Mali-T760 / 5.5" FHD 1920*1080 Ekran
    13mp Sony IMX214 F2.0 Arka Kamera / 5mp ön kamera
    3100 mAh batarya - Çift Hatlı - 64gb kart desteği
    Silikon Kılıf ve Filim yanında gönderilecektir.

CUBOT X9 = 530 Bu Fiyata Taksit Yapılabilir.
    MTK6592m 8 çekirdekli * 2 Gb Ram * 16 Gb Dahili Hafıza
    5" HD 1280*720 Ekran * 13mp Sony Arka Kamera / 8mp ön kamera
    2200 mAh batarya - Çift Hatlı - 64gb kart desteği
    http://www.cubot.net/index.php/mobile/gg/id/152.html

İNDİRİM - DOOGEE DG700 TITANS2 = 520 (SU GEÇİRMEZ + DARBELERE DAYANIKLI ÇELİK KASA)
    CPU: MTK6582 / Android OS, 4.4 / RAM: 1GB / ROM : 8GB / Memory cards: MicroSD
    Ekran : 4.5inch qHD IPS,960*540 pixels / Camera: OV® 8.0MP camera(iPhone sensor,front-5.0MP / Çift hatlı
    Wi-Fi : 802.11n wireless / USB: 2.0 Micro USB / Bluetooth: 4.0 / Positioning: GPS,A-GPS
    http://www.doogee.cc/products_detail/&productId=100.html

Elephone P5000 725 TL TÜKENDİ
    http://www.elephone.hk/P5000.html
    (kasa çok güzel ve THL 5000 den daha başarılı bir cihaz olduğunu düşünüyoruz)

Ürünlerimiz SIFIR ve AKSESUARLIDIR (Fabrika çıkış aksesuardır). Tarafımızca ürünler donanım testi yapılmıştır.
    Bu sayede Sorunsuz Sağlam Ürün Tarafınıza Teslimatı Sağlanmış Olur.
    Satış Fiyatlarımız Nakit Fiyatıdır. Ödeme yöntemi önce hesaba yatırma sonra ürün aynı gün kargo edilir.
    Diğer ödeme yöntemleri (sanalpazar Sahibinden gibi) tanıdık veya bölge durumuna göre görüşülebilir.
    Elden Teslimat için Trabzon - Mersin - Adana - İzmir - İstanbul olabilir

Lütfen İlanı Kirletecek Konuşmalar Yapmayın, Şahsi Soru - fikir ve düşüncelerinizi PM atabilirsiniz elimden
    geldiğince sizlere yardımcı olurum

Resimler :
    Doogee DG900
    http://i.hizliresim.com/XD82M5.jpg

Doogee Dg700
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-doogee-dg700-orjinal-sifir-su-gecirmez-darbelere-dayanikli-206346576/detay/

Cubot X9
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-cubot-x9-orjinal-sifir-5-8cekirdekli-2gbram-iphone-6-13mpkame-206371426/detay/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemali7 -- 6 Haziran 2015; 14:46:15 >

• CUBOT X9 iyimiş gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

CUBOT X9 iyimiş gerçekten

ben bu telefonu çok beğeniyorum ama hiç kullanan bulamadım acaba kalitesi nasıl bana ön ve arka kamerası önemli telefonda başka bişi yapmam görüntüsü güzel ama muratai bu telefonu önermiyor kalite olarak vasat demişti bu telefonu kullanan biri varmı görüşlerini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

CUBOT X9 iyimiş gerçekten

ben bu telefonu çok beğeniyorum ama hiç kullanan bulamadım acaba kalitesi nasıl bana ön ve arka kamerası önemli telefonda başka bişi yapmam görüntüsü güzel ama muratai bu telefonu önermiyor kalite olarak vasat demişti bu telefonu kullanan biri varmı görüşlerini bekliyorum

Herkesin fikrine saygı duyarım ama ürüne vasat denilmesi bence yanlış

test ve deneyimlerime dayanarak, Kamera ve Telefon Kalitesi, ayrıca arayüzü bence bir çok telefondan daha iyi

ayrıca bu fiyata bu performansda bir ürün, şık tasarımlı, ince zarif ve Kamera da bence çok net ve güzel resimler çekiyor. Hatta flash ışığı da baya güçlü

eğer Xiaomi gibi Zte gibi markalarla karşılaştırılırsa elbette düşük kalır performans olarak ama fiyat olarak zaten onlardan ayrı bir kulvarda

fiyat performans olarak alınabilir bir telefon...

• Merhaba ürünlerin imei kaydı var mı birde turkiye de 3g özelliğini kullanabiliyor muyuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glbyzn

Merhaba ürünlerin imei kaydı var mı birde turkiye de 3g özelliğini kullanabiliyor muyuz

Ürünlerin kayıtlerı geçicidir ama yükleme işlemi kolaydır bu konuda yardımcı oluyoruz. kalıcı emai yüklenebilir

3g özellikleri sorunsuz çalışmaktadır
  • Elephone g5 almak istiyorum izmir elden alim yapiyor musunuz

• quote:

Elephone g5 almak istiyorum izmir elden alim yapiyor musunuz

izmirdeki arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum, ulaşınca elden teslim mümkündür.
  • Tamam şu imei konusunu nasil halledicez ondan da bahsedebilir misiniz

• quote:

Tamam şu imei konusunu nasil halledicez ondan da bahsedebilir misiniz

mobile uncle ile işlem yapabiliyorsunuz, basittir, ürün alınca yardımcı oluyoruz
    yada emai numarasını bize verirseniz tele kalıcı olarak yükleriz, format atsanızda, sıfırlasanızda silinmez
  • Root konusunda da yardimci olabilirseniz sevinirim ilginize tesekkürler

• quote:

Root konusunda da yardimci olabilirseniz sevinirim ilginize tesekkürler

elephone g5 zaten root lu olarak geliyor. ama genel olarak her konuda her zaman yardımcı oluruz tabi
  • Cemal hocam iyi satışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flasource

Cemal hocam iyi satışlar

Eyvallah üstadım çok teşekkür ederim. Saygılar Selamlar
  • Özellikle Cubot X9 için soruyorum;
    Telefon hafızası olarak ayrılan bölüm kaç GB'dır? Daha bu sabah Discovery'me repartition yapmaya çalışırken brick hale getirdim servise yolladım. X9'u da alınca o tür işlerle uğraşmam istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realsabry

Özellikle Cubot X9 için soruyorum;
    Telefon hafızası olarak ayrılan bölüm kaç GB'dır? Daha bu sabah Discovery'me repartition yapmaya çalışırken brick hale getirdim servise yolladım. X9'u da alınca o tür işlerle uğraşmam istemem.

Depolama kısmına girince Telefon belleği seçilidir ve
    Toplam alan 13,19 GB yazmaktadır.
  • Uygulamalar menüsünde ne kadar boş alan yazmaktadır yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realsabry

Uygulamalar menüsünde ne kadar boş alan yazmaktadır yani?

13gb yazıyor
  • dooge dg 900 de isinma proplemi varmi hocam.birde bataryalar gercek degerlerini yansitiyomu?tavsiye edebileceginiz model varmi.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

dooge dg 900 de isinma proplemi varmi hocam.birde bataryalar gercek degerlerini yansitiyomu?tavsiye edebileceginiz model varmi.?

Isinma konusunda

kullanima bagli olarak her telefon isinmaktadir. DG900 on ve arkasi cam olmasi nedeni ile isinma durumunda disa hizli iletmesi nedeni ile sanki daha fazla isiniyormus hissi verebilir

isinma telefondaki donanimlarin kullanimina bagli olarak farklilik gosterir. Wifi + 3g + Bt + GPS + oyun + sarj, bunlar ayni anda olursa elbette cihazlar asiri isinacaktir.

bataryalarda kullanima gore sureleri degismektedir. DG900 bu konuda basarili oldugunu dusunuyorum.

tavsiye olarak, sattigim tum urunler tavsiye edilebilecek urunlerdir.
    cunku her zaman fiyat/performans + kasa diyazni bizim icin on planda olmustur.
    butcenize hangisi uygunsa onu alabilrsiniz. tabi kullanma amaciniza da bagli olarak bu degisir

dilerseniz arayin 0 537 579 5977 numaram size detayli bilgiler verebilirim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.