Şimdi Ara

Güncellendi: Assassin's Creed: Rogue Türkçe Dil Desteği Hakkında (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veli@1144

quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: cepAnkara<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: n0.pRobLem<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga<br> <br> Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.<br> </blockquote><br> <br> <br> Merhaba,<br> <br> Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç. <br> <br> Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.<br> <br> Talha Aynacı</blockquote><br><br>Genel oalrak dikkat ediyorum BSC karalayan kişiler hep konsolcu fanboylar</blockquote><br> <br> Hocam senin bu konsollarla, konsol kullanıcılarıyla alıp veremediğin nedir? :D<br> </blockquote><br> Onun konsolcularla sorunu yok.Fanboylarla sorunu var. Fanboy'lar en küçük XO yada PS4 aleyhine içerikde köpürüyor hemen.

bakın sizde köpürmüşsünüz bsc yi karalayan konsolcu fanboyları teşhis mi ettin ayrıca bsc sadece pc haberi yapsada kötülense böyle diyebilirsin tamam ama saçmalamayın

Daha açık konuşyım fanboylar (PC , PS4 , XBOX , vb.) çoğunlukla sinir bozucu şeyleri yazıyor.Anlatmak istediğim bu.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: veli@1144<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WINXPERROR<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: cepAnkara<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: n0.pRobLem<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga<br> <br> Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.<br> </blockquote><br> <br> <br> Merhaba,<br> <br> Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç. <br> <br> Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.<br> <br> Talha Aynacı</blockquote><br><br>Genel oalrak dikkat ediyorum BSC karalayan kişiler hep konsolcu fanboylar</blockquote><br> <br> Hocam senin bu konsollarla, konsol kullanıcılarıyla alıp veremediğin nedir? :D<br> </blockquote><br> Onun konsolcularla sorunu yok.Fanboylarla sorunu var. Fanboy'lar en küçük XO yada PS4 aleyhine içerikde köpürüyor hemen.</blockquote><br> <br> bakın sizde köpürmüşsünüz bsc yi karalayan konsolcu fanboyları teşhis mi ettin ayrıca bsc sadece pc haberi yapsada kötülense böyle diyebilirsin tamam ama saçmalamayın<br> </blockquote><br> Daha açık konuşyım fanboylar (PC , PS4 , XBOX , vb.) çoğunlukla sinir bozucu şeyleri yazıyor.Anlatmak istediğim bu.

neyin kafasındasınız siz talha abi düzeltme yapmış suçlu olmadıkları halde durumu güzel dille iletmiş siz konsol pc savaşı yapıyorsunuz ayrıca talha abinin yorumda cevap vermeside güzel olmuş hiç yoktansa samimiyet var

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• BSC ve UBi'nin yanlışı yok, PS3 için Assassin's Creed: Rogue'un Türkçe altyazı desteği olacağı twitter'dan duyuran Playstation Türkiye'nin hatası, Ulan incelesene Sony'nin Ubi ile bu konuda anlaşması var mı? 3.parti oyun firması TR altyazıyı PS3 için yapacak ama x360 için yapmayacak...

Playstation Türkiye yavrum yaz bitmeden sen plaj kenarında kumdan PS3 yap onda AC:Rogue TR destekli oyna, nasılsa kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar.

• only english

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 8 Ağustos 2014; 21:42:37 >
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: veli@1144<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WINXPERROR<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: cepAnkara<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: n0.pRobLem<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga<br> <br> Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.<br> </blockquote><br> <br> <br> Merhaba,<br> <br> Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç. <br> <br> Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.<br> <br> Talha Aynacı</blockquote><br><br>Genel oalrak dikkat ediyorum BSC karalayan kişiler hep konsolcu fanboylar</blockquote><br> <br> Hocam senin bu konsollarla, konsol kullanıcılarıyla alıp veremediğin nedir? :D<br> </blockquote><br> Onun konsolcularla sorunu yok.Fanboylarla sorunu var. Fanboy'lar en küçük XO yada PS4 aleyhine içerikde köpürüyor hemen.</blockquote><br> <br> bakın sizde köpürmüşsünüz bsc yi karalayan konsolcu fanboyları teşhis mi ettin ayrıca bsc sadece pc haberi yapsada kötülense böyle diyebilirsin tamam ama saçmalamayın<br> </blockquote><br> Daha açık konuşyım fanboylar (PC , PS4 , XBOX , vb.) çoğunlukla sinir bozucu şeyleri yazıyor.Anlatmak istediğim bu.

kardeş tamam anladım da Talha bey açıklama yapmış sonrasında alakasız bi sataşma gelmiş nerden bildin diye bi sorarlar adama...

• Biraz önce editör arkadaş ''Assassin's Creed: Rogue Türkçe Dil Desteği haberi Hakkında'' Oyunun türkce çıkacağı haberi yapmıştı,zaten haberi, PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter sayfasından almıştı yanlışlık orada vardı. Burada editör arkadaşın sıcağı sıcağına haber yaptığını anlamamız gerek. Forumda haberden ve emekten anlamayan bazı kişiler gerçekten hiç düşünmeden editörleri eleştiriyor helede bu gun kü olaya bakıldığında editör arkadaş gerçekten mükemmel bir iş çıkardığını anlamamız gerek.PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter sayfasından alıntı yapılarak bizimle paylaştı. Resmi sayfada ardından tekrar Twit atılarak haberi güncellediler sadece trailler içinmiş türkce yama.Editör arkadaşda resmi sayfaya göre güncelledi olay bundan ibaret
    Sizde olayı Pc Konsol fanboylarına vurmuşunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanmalii

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WINXPERROR<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: veli@1144<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WINXPERROR<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: cepAnkara<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: n0.pRobLem<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga<br> <br> Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.<br> </blockquote><br> <br> <br> Merhaba,<br> <br> Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç. <br> <br> Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.<br> <br> Talha Aynacı</blockquote><br><br>Genel oalrak dikkat ediyorum BSC karalayan kişiler hep konsolcu fanboylar</blockquote><br> <br> Hocam senin bu konsollarla, konsol kullanıcılarıyla alıp veremediğin nedir? :D<br> </blockquote><br> Onun konsolcularla sorunu yok.Fanboylarla sorunu var. Fanboy'lar en küçük XO yada PS4 aleyhine içerikde köpürüyor hemen.</blockquote><br> <br> bakın sizde köpürmüşsünüz bsc yi karalayan konsolcu fanboyları teşhis mi ettin ayrıca bsc sadece pc haberi yapsada kötülense böyle diyebilirsin tamam ama saçmalamayın<br> </blockquote><br> Daha açık konuşyım fanboylar (PC , PS4 , XBOX , vb.) çoğunlukla sinir bozucu şeyleri yazıyor.Anlatmak istediğim bu.</blockquote><br><br>neyin kafasındasınız siz talha abi düzeltme yapmış suçlu olmadıkları halde durumu güzel dille iletmiş siz konsol pc savaşı yapıyorsunuz ayrıca talha abinin yorumda cevap vermeside güzel olmuş hiç yoktansa samimiyet var

ciddi konuşmak gerekirse talhadan sonra konuya atlayan arkadaş neyin kafasında ben de merak ettim..

• quote:

Orijinalden alıntı: veli@1144

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: aslanmalii<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WINXPERROR<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: veli@1144<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WINXPERROR<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: cepAnkara<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: n0.pRobLem<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga<br> <br> Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.<br> </blockquote><br> <br> <br> Merhaba,<br> <br> Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç. <br> <br> Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.<br> <br> Talha Aynacı</blockquote><br><br>Genel oalrak dikkat ediyorum BSC karalayan kişiler hep konsolcu fanboylar</blockquote><br> <br> Hocam senin bu konsollarla, konsol kullanıcılarıyla alıp veremediğin nedir? :D<br> </blockquote><br> Onun konsolcularla sorunu yok.Fanboylarla sorunu var. Fanboy'lar en küçük XO yada PS4 aleyhine içerikde köpürüyor hemen.</blockquote><br> <br> bakın sizde köpürmüşsünüz bsc yi karalayan konsolcu fanboyları teşhis mi ettin ayrıca bsc sadece pc haberi yapsada kötülense böyle diyebilirsin tamam ama saçmalamayın<br> </blockquote><br> Daha açık konuşyım fanboylar (PC , PS4 , XBOX , vb.) çoğunlukla sinir bozucu şeyleri yazıyor.Anlatmak istediğim bu.</blockquote><br><br>neyin kafasındasınız siz talha abi düzeltme yapmış suçlu olmadıkları halde durumu güzel dille iletmiş siz konsol pc savaşı yapıyorsunuz ayrıca talha abinin yorumda cevap vermeside güzel olmuş hiç yoktansa samimiyet var</blockquote><br><br>ciddi konuşmak gerekirse talhadan sonra konuya atlayan arkadaş neyin kafasında ben de merak ettim..

hınzırlık yapacaklar rahat duran yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara

Kardeş bana düşmez, konu ile alakasıda yok ama uyarayım dedim. Mesajların Flood oluyor peşpeşe yazma hoş olmuyor

http://hizliresim.com/jz88qL

Evet post kasıyormuşum gibi olmuş.Şöyle oldu . Önce Ubi'nin TR oyun getirmesiyle ilgili konuştum , sonra türkçe oyunu orjinal almayan bizden değil dedim , sonra senle beraber BSC'yi destekledim , sonra oyunu yeni nesile gelmesi ile ilgili birşeyler yazdım , sonra haberin altındaki güncellemeyi okumadığım için öyle bir mesaj yazdım , sonra ''pastadanadam'' la biri hakkında konuştum . Konuda bunla berber 8 mesajım oldu.Kötü niyetim yok benim.

• bana kalirsa resmi kaynak ve haberi yayinlayanda da hata var ..
    dogrulugu resmi kaynaktan gelip duymadikca... , yoksa 3 parti firmalarin türkce destek vermesi tartisilir... zira olan okuyucuya oluyor ve moral kirikligi.

sonucta önemli bir sey bizim icin :P ...

• Haberin güncellenmesi ile yazdığımız mutluluk mesajıda patladı neyse hayırlısı olsun.

Ex olmayan bir oyunun konsolara türkçe gelmesi zaten hala hayalden öteye gidemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi # Ace # -- 8 Ağustos 2014; 22:58:51 >
  • Bu seriye Türkçe dil desteği Revelations ile gelmeliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carter -- 8 Ağustos 2014; 23:25:51 >
  • helal. mutlaka desteklenmeli

darısı fifa'ya ve diğer aaa kalite oyunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

helal. mutlaka desteklenmeli

Kardeş haberi iyice oku istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara -- 9 Ağustos 2014; 0:29:16 >
  • quote:

quote:

Evlat haberi iyice oku istersen

sony de olmasa konsolda türkçe oyun oynayamayacaz. millet boşuna fanboyluk yapmıyor.

• quote:

quote:

quote:

Evlat haberi iyice oku istersen

sony de olmasa konsolda türkçe oyun oynayamayacaz. millet boşuna fanboyluk yapmıyor.

Ben Pc oyuncusuyum genelde Türkce çıkıyor ama benim için fark etmez İngilizcede anlayabiliyorum ama konsol oyuncu olsam Sony tek tercihim olurdu adamlar en azından Türkiye'de oyuncu kitelesine önem veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Güncellemeyi okuduktan sonra

/>

Bu kim la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanmalii

quote:

neyin kafasındasınız siz talha abi düzeltme yapmış suçlu olmadıkları halde durumu güzel dille iletmiş siz konsol pc savaşı yapıyorsunuz ayrıca talha abinin yorumda cevap vermeside güzel olmuş hiç yoktansa samimiyet var

Burda olan şu.O Talha abiye konsolcularla alıp veremediğin var dedi.Bende ''Onun konsolcularla sorunu yok.Fanboylarla sorunu var. Fanboy'lar en küçük XO yada PS4 aleyhine içerikde köpürüyor hemen'' diyerek onun sorunu olsa olsa fanboylarla sorunu olur demek istedim.Çünkü onu ve BSC'yi karalayanlar çoğu zaman fanboy.(Ayrıca Talha abi neden konsol oyuncularını sevmiyor olsun) Buda bişeyler uydurdu altta kalmamak için.Bende ona açık açık anlattım ne demek istediğimi.Sen de geldin konsol PC kavgası dedin post kasmaya herhalde.
    Burda amacım Talha abiyi savunmak.

• Sony Türkiye nin saçmalaması BSC ne yapsın. Zaten Ubisoft tan Türkçe oyun beklemek saflık.

• Darısı 15 te çıkacak olan The Division'ın başına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.