Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Güncellendi: Assassin's Creed: Rogue Türkçe Dil Desteği Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
103
Cevap
0
Favori
2.614
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Güncellendi: Assassin's Creed: Rogue Türkçe Dil Desteği Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alike03

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: maddddD<br><br>avrupa bolgesi icin de gecerli mi acaba</blockquote><br><br>Muhtemelen. Sony oyunlarinda Sony Türkiye'nin katkisi ile Türkce eklendiginden dolayi sadece Türkiye'de oluyor. Fakat Ubi'de böyle birsey sözkonusu degil. Ubisoft kendi ekleme karari almis ve eklemis.

ben belçikada yasiyorum aldigim oyunlarda turkçe dil destegi hep vardi, sadece turkiyeye ozel olmuyor kardes ama yanlis hatirlamiyorsam hitman oyununa aral sayesinde turkçe alt yazi eklenmisti mesela onda yoktu.
    |
    |
    Avrupa birliğine falan mı girdik ne oluyor? Valla sevindim ne yalan söyleyeyim ingilizce bilenler bile bence desteklemeli sonuçta bizim dilimiz.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    oha alıyorum dedim bir anda gerçekten garip oldum ac serisini severim ama öyle çıktığı anda almam 1 yıl sonra yeni oyun çıkınca diğer oyun 15 dolar gibi oluyor indirimlerde oradan kapıyorum şimdi rouge türkçe gelince beklemeden almak istiyorum gerçekten iyi haber

hemen şikayetlerimizide belirtelim keşke unitydede olsaydı sonuçta rouge benim gözümde pek hikaye oyunu değil yine ubinin bari gemiler için motoru geliştirdik 2 oyunda sınırlı kalmasın bir gemi oyunu daha yapalım demesinden oluşmuş bir oyun gibi geldi

unity öyle değil adamlar 2-3 yıl gemi için motor geliştirip unityde gemileri kaldırması iyi bir yenilik hem sıkılmamış oluyoruz ve gemiden çok hikaye ön planda oluyor
    2446 Mesaj
    Güncellemeyi görünce editlemeye kadar verdim. yazık bu konsolculara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara -- 8 Ağustos 2014; 19:46:31 >
    quote:

Orijinalden alıntı: mamy12

Her firmadan beklerdim ama Ubisofttan böyle bir atılım beklemezdim doğrusu helal olsun çok şaşırdım aynı zamanda çok da sevindim en sevdiğim serilerden birini PS3 üm de TÜRKÇE ALTYAZI ile oynamak bekle beni dostum :D

ulan ubi yine haklı çıkarttın beni ya nalet olsun sana :(
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Güncellemeyi okuduktan sonra

Çakal Sony
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.

Bildiğin daha iyi bir site varsa oralarda takıl dostum. Bsc sitesi oyun haberlerinde en iyisidir
    quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.

Merhaba,

Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç.

Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.

Talha Aynacı

• Yarbay
    7263 Mesaj
    Ulan sony
    |
    |

Orijinalden alıntı: n0.pRobLem

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga<br> <br> Yine bsc yine fiyasko haber sanırım.<br> </blockquote><br> <br> <br> Merhaba,<br> <br> Neye dayanarak bunu söylediğinizi belirtebilir misiniz? Sony PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir mesaj üzerine bu haberi yaptık ve gelen rica üzerine de kaldırdık. Şu an halen atılan Twitter mesajının orjinalini saklıyorum. Biz hızlı biçimde bu bilgiyi paylaşmak isterken resmi kaynaktaki hatayı nasıl bize yamamaya çalışıyorsunuz, anlaması güç. <br> <br> Bu hatalı bilgilendirme tamamen "ana kaynaktan" kaynaklanıyor ama haricen biz de aynı hataları yapabiliriz. Bundan doğal bir şey yok. Çalışanlar hata yapar. Hiç bir şey yapmayan için böyle bir risk söz konusu değil. Hatamız olduğu zaman da bizi uyaran üyelerimizi her zaman için teşekkür edip düzeltmemizi yaparız. Bu haber üstünden tüm bir haber ekibini karalamaya çabalamanıza anlam veremedim doğrusu. Sanırım ben çok kötü niyetliyim.<br> <br> Talha Aynacı

Genel oalrak dikkat ediyorum BSC karalayan kişiler hep konsolcu fanboylar

• Yarbay
    8963 Mesaj
    Ubi'nin bir oyunu Türkçe çıkarması kıyamet alametidir zaten. Hiç beklemeyin derim.
    |
    |
    Logitech G933 Artemis Spectrum | Logitech Z-906
    Logitech G502 Proteus Spectrum | Logitech G410 Atlas Spectrum | Logitech F710
    Thermaltake Level 10 GT | Corsair HX850i 80+ Platinum 850W | NZXT. Sentry LX
    PSN ID: aliteyfik | Origin ID: TuRKaLi | Steam ID: aliteyfik
  • Hay sony
    |
    |
    |
    |
    10979 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
Paykasa
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.